Recenze

  1. Sáruš Malky ★☆☆☆☆

    Dobrý den, Byla jsem na Černý Most drive . Po rozbalení objednávky jsme zjistily, že jsme dostaly úplně jiné položky, než které jsme si objednaly. Při reklamaci přišla paní z obsluhy, která nám však místo omluvy začala tvrdit, že chyba je naše a že si máme objednávku kontrolovat samy. Její chování bylo nepříjemné, hádavé a drzé, bez jakékoliv snahy situaci vyřešit nebo se omluvit. Pokud obsluha objednávce nerozumí, považuji za samozřejmé, že se má zeptat právě za správné přijetí a vydání objednávky je placena.

  2. Karel ★☆☆☆☆

    Když člověk čeká 15 min na jídlo, tak beru jako slušnost se omluvit za čekání. Mladá pani s brýlemi mě pasivně agresivně odsekla, že tu nejsme samy a máme počkat( na tabuly bylo jen me cislo a meho kamarada a objednané jsme měli pouze asi 4 zapečené tousty. Nepříjemná jak bobek bez jakékoliv omluvy ještě dostanu seřváno. Zaškolte si prosím vaše nevychované zaměstance. tuhle pobočku v rámci konkrétně této pani rozhodně nedoporučuju nikomu.

  3. Zuzana Drazdilova ★☆☆☆☆

    Bohužel i dnes, je to opakované, že v objednávce z drive chybí část objednávky, dnes cheeseburger, minule fish, před tím hranolky a omáčka. Opravdu se potřebujete obohacovat tímto způsobem, nebo personál neumí odbavit 4 položky.Bohužel v sáčku ani účtenka. Očekávám CX jednání a vyjádření, vč.kompenzace. Toto už je moc za hranou.

  1. vojta475 ★★★★☆

    Chaos. Na tabuli zmizí vaše číslo a pak to křičí Italsky, chápu to, ale na turistickém místě bych ocenil i angličtinu nebo aspoň pracovat s výdejovým panelem s čísly správně.

  2. Ondřej Žemba ★☆☆☆☆

    Objednáno za téměř 700 s doručením, otřesná kvalita. Mam podezření ze zaměstnávají lumíky. Hranolky ledové, rovnou letěli do koše, jine omáčky než jsme si objednali, a místo spritu voda.. to ze chyběli brčka uz je asi jen třešnička na dortu. Gratuluju.

  3. Michal Klíma ★☆☆☆☆

    Dnes večer jsem byl svědkem velmi nepříjemné situace na této pobočce McDonald’s. Slečna v košili (pravděpodobně manažerka) agresivně vyjela na mladého kluka (cca 14 let), který měl jen problém s burgerem a snažil se ho slušně vyřešit. Chtěl ho vrátit – chápu, že si ho nemohla vzít zpět, že jsou pravidla – ale proč kvůli tomu ztropit scénu? Byla na něj dost zlá a jednala velmi nepříjemně. I když mu to nakonec udělala znovu, rozhodně ne ochotně. Kluk si pak jen šel sednout a v klidu čekat na burger, ale slečna za rohem nahlas řekla kolegovi nebo kolegyni: „Udělej mu to hov.., co si objednal,“ což šlo slyšet naprosto jasně. Navíc si o něm dál odfrkovala, i když už nijak neměl šanci reagovat. Celkově byla nepříjemná i vůči ostatním zákazníkům – bez úsměvu, bez pozdravu při výdeji jídla, působila otráveně a arogantně. Tohle je naprosto nevhodné chování vůči zákazníkům a zvlášť když jde o dítě. Natož od člověka na vedoucí pozici. Sám pracuji v gastru, vím, že situace umí být náročné, ale tohle bylo úplně mimo. Chlapce mi bylo vážně líto. Velmi špatná vizitka celé pobočky

  1. Iryna Selikh ★★★★★

    super přístup zaměsnancu! Jsem spokojena .zapomnila objĕdnat cukr,oni mňe ho sami položily!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa McDonald's?

McDonald's se nachází na adrese Chlumecká 764/2 19800, 9 Praha 9, Česko

Jaké je telefonní číslo McDonald's?

Můžete kontaktovat McDonald's na čísle +420 724 104 314

Jak se dostanu k McDonald's?

Trasu k McDonald's najdete zde odkaz

Advertisements