Recenze

  1. Andy ★★★☆☆

    Navštívila jsem tuto pobočku se synem a bohužel musím říci, že naše zkušenost byla velmi nepříjemná. Chtěla jsem zaplatit v hotovosti, což znamenalo čekat, než si někdo z obsluhy všimne, že u přepážky stojí zákazník. Když už někdo přišel, bylo mi sděleno, že mám použít samoobsluhu -Haloo ja nechci platit kartou ,mobilem ano hodinkami ! :D Poté mi slečna řekla „vteřinku“, takže jsem opět čekala.Chaos co se týče zaměstnanců . Objednávka byla sice vydána poměrně rychle, ale prostředí restaurace bylo ve velmi špatném stavu. Stoly byly ulepené ,vlastně bylo špinavé snad všechno . Toalety -kapitola sama o sobě :D byly v naprosto neuspokojivém a nehygienickém stavu — silný zápach po moči, špinavá podlaha a prkénko se zaschlými nečistotami. Celkově na mě restaurace působila opravdu špinavě a zanedbaně. Upřímně, člověku to úplně sebere chuť si tam cokoliv dát. A právě teď, když se v Praze řeší zvýšený výskyt žloutenky, působí takové hygienické nedostatky ještě mnohem hůř a člověk má pocit, že se tu o čistotu prostě vůbec nepečuje. Škoda ,tahle pobočka byla dřív top

  2. Jarda P. ★☆☆☆☆

    Byli jsme zde cca půl hodiny před zavíračkou, uvnitř se svítilo, ale probíhala rekonstrukce, nikde ale nebylo upozornění, že rekonstrukce probíhá, drive byl také zavřený.

  3. Aleš Presl ★☆☆☆☆

    Když musíš, tak musíš. Nechodím do fastfoodu, ale tohle platit je fakt žumpa...Bohužel je to už standart.

  1. Matěj Pfeifer ★☆☆☆☆

    Objednávka v hodnotě cca 200kč. Čekací doba byla cca 15 minut a objednávka nebyla v pořádku co se týče úpravy složení produktu (to vsak zaměstnanci nakonec opravili). Bez jakékoliv omluvy ze strany personálu za dlouhé čekání a celkově byla návštěva nepříjemná.

  2. Dominika Zachová ★★★☆☆

    Dnes večer jsem navštívila mekáč s tím, že si vezmou s sebou mc flurry s karamelem a lentilkama, bylo mi oznámeno, že karamel došel. Po chvilce ticha jsem řekla, že si teda dám čokoládu, ta prej taky došla. Tak říkám tak asi nic. Tak mi obsluha řekla že si dělá srandu a ať popojedu k platbě, kde jsem jim řekla, že to moc vtipný nebylo. ( dělám s lidma a myslim si, že poznám kdy si se zákazníkem můžete udělat srandu :) ) tak mi bylo odpovězeno “BYLO TO VTIPNÝ” a konec. Takže sorry, ale tahle zkušenost s tímto mladým brýlatým hochem mi docela zkazila chuť k vám znovu jet, protože se opravdu zachoval jako arogantní hlupák a jsem z toho v šoku do teď. Normálně nepíšu negativní recenze, ale tenhle kluk a jeho chování ve mě opravdu rezonuje do teď. Měl by si uvědomit v jaké chvíli je vhodné použít humor a když se to nepovede, mohl by se aspoň omluvit :)

  3. Andrei Ceban ★★☆☆☆

    Byl jsem s rodinou v tomto podniku hodně krát, ale tato návštěva odradilo nás navždy. Hranolky studené, cheeseburger v happy mealu měl tolik černého pepřu že ani dospělí člověk nedokázal to sníst!!! Stol u kterého jsme seděli se bliskal od mastnoty.... Když jsem hotel napsat stížnost v aplikaci McDonald's tak mne vypadala nějaká chyba....

  1. Verča Prokešová ★★★☆☆

    Mám problém se snídaněma. Občas slanina úplně nechutna, má divnou pachuť, nic moc. Někdy v topu, nevím, co si o tom myslet. Obecne byste se měli zamyslet nad balenim toastů, seskrabavat pokaždé toast z papíru není zábavný, není to ani vtipný, je to otravny… o sýru který zůstane na papíře ani nemluvě…

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa McDonald's?

McDonald's se nachází na adrese Skuteckého 1395/1, 163 00 Praha 6, Česko

Jaké je telefonní číslo McDonald's?

Můžete kontaktovat McDonald's na čísle +420 604 250 329

Jak se dostanu k McDonald's?

Trasu k McDonald's najdete zde odkaz

Advertisements