Recenze

  1. Mgr. Petr Polák, Ph.D. ★★★★☆

    Vyjímečně hodnotím kladně na základě přístupu lidí v obchodě. Mnohdy se mi na obdobných pobočkách tohle nestává, neboť jak nechcete koupit něco dražšího, tak Vás odkážou za pomocí prstu k onu místu a dále se s Vámi nebaví. Tady naopak, ochotně, zdvořile a mile.

  2. Dušan Gabriš ★☆☆☆☆

    Nedávno jsem tam zakoupil Windows PRO. Bohužel mé PC nesplňuje podmínky pro jeho intalaci. Proto jsem to všechno zabalil a chtěl vrátit. Bylomi sděleno, že je to rozbalené a že to vrátit už nejde. Arogantní jednání ze strany vedoucího mě zaskočila natolik, že jsem se rozhodl už na DATARD Novodvorská nikdy nic nekupovat. Jde jím pouze o peníze. S takovým jednáním, jsem ještě nikdy nesetkal. Pokud si koupíte věc a rozhodnete se jí vrátit. Tak ván já zpět nevezmou a ještě se vám vysmějí. Otřesné jednání. Dušan Gabriš

  3. Anita Dvorakova ★☆☆☆☆

    Velká nespokojenost s klientským servisem při řešení reklamace. Kdyby byla možnost, tak nedám ani jednu hvĕzdičku. Arogantní starší, poloplešatý pán (jak je již popisován v jiných negativních recenzí) předvedl své chování i mnĕ. Ostatním pracovníkům nemám co vytknout, hned u vchodu se mĕ ujal mladší pán s tzv. pomocnou rukou naťukáním požadavku do "elektronického rozcestníku" a později mě i příjemně přivítala mladší slečna. Nicménĕ neochota, arogance, nevysvĕtlený poplatek od zmínĕného pána mĕ přiměla vše řešit s ČOI a ombudsmanem datartu.

  1. Roman Holler ★☆☆☆☆

    Zakoupili jsme 65” televizi fungovala cca 10dní. Obtížnou přepravou jsme jí dostali k prodejně na zásobování a prodejce nám řekl že si jí nemůže přebrat ??? Jako proč když už jí má u výtahu. Že si přijede technik, tak to nam taky mol říc při prodeji

  2. Viet M ★☆☆☆☆

    Vážení, rád bych vyjádřil své zklamání nad úrovní zákaznického servisu, se kterým jsem se setkal při mé nedávné návštěvě vaší prodejny. Konkrétně se jedná o chování zaměstnankyně paní Lucie S. (dle jmenovky). Při mém pokusu o komunikaci s ní byla nejen neprofesionální, ale také arogantní a její přístup mi přišel nevhodný. Když jsem ji zdvořile pozdravil a zeptal se na konkrétní produkt, odpovídala pouze opakovaným „Dobrý den“, aniž by reagovala na mé otázky. Tento postup zopakovala několikrát, což působilo velmi podivně a ignorantsky. Když jsem ji upozornil, že její přístup je neprofesionální a mohl by být vnímán jako neuctivý, odpověděla, že s tím souhlasí, což mě velmi překvapilo. Takové chování je nepřijatelné a může vysvětlovat, proč v poslední době přibývá negativních recenzí na vaši společnost. Doufám, že tuto záležitost budete řešit a zajistíte, aby se podobné situace neopakovaly.

  3. Věra Langrová ★★★★★

    Dnes 1.8. V prodejně velmi laskavý a ochotny pan prodavač. Děkujeme za vstřícnost a ochotu. Věra Langrová a dcera Simona Di Rosa.

  1. Dawe Ej ★☆☆☆☆

    Naprosti amateri.. v obchode je 5 prodavacu a nejsou schopni udelat prodej na splatky se slovy "prijde si ve stredu" (byl vikend). Vsichni tam po sobe koukaj, jako ze: coze, na splatky? To se nam nechce delat.

  2. Jakub Cígler ★☆☆☆☆

    Hledal jsem levná bezdrátová sluchátka. Na základě doporučení obchodníka na prodejně jsem zakoupil sluchátka Gogen za cca 500,-. Nečekal jsem vysokou kvalitu, ale tyto sluchátka byly konstrukčně tak hrozné, že jsem se rozhodl je vyměnit za dražší a ověřené. Ve 14 denní lhůtě jsem dnes přišel na prodejnu aby mi bylo sděleno, že mi bude naúčtováno 400,- za čištění a balení. Chápu samozřejmě, že je potřeba sluchátka vyčistit a zabalit, ale 400,- mi přijde nepřiměřeně drahé. Zeptal jsem se, zda je možná sleva, na další objednávku, chtěl jsem si hned tam zakoupit sluchátka vyšší kvality, ale bohužel... "Dal jste na doporučení našeho obchodníka a s produktem nejste spokojen? Chcete u nás koupit dražší? To bude 400,-." Ne děkuji.

  3. Nikolas Panteleimon ★☆☆☆☆

    Dnes jsem si šel koupit nový Notebook,při požádání personálu ( silnější plešatý pán) o předvedení,zda-li souhlasí kapacita úložiště a velikost RAM na daném přístroji (neboť jsem u konkurence našel produkt s naprosto stejným označením,ale nižší kapacitou),jsem byl odbyt se slovy ,že určitě ano( požadoval jsem pouze zobrazení pomocí jejich dema . Po cca 5 minutové konverzaci ze které jsem vyšel s názorem, že jsem úplný debil,mě pán předal paní z oddělení PC . Celý kolotoč arogance a přesvědčování ,že nemám pravdu se opakoval až do okamžiku kdy jsem musel u konkurence najít požadovaný Notebook a dokázat prodavačce, že není dostatečně informována a že mám bohužel pravdu. Poté jsem tedy kyvnul na to, že si produkt koupím. Personál odešel do skladu a po nějaké době prišel s tím, že zboží nemají a že mi můžou prodat vystavený kus,ale bez zdroje a krabice. Po této informaci jsem samozřejmě prodej odmítl. Z mé strany naprosté nezvladnutí situace ze strany personálu. Neschopnost předvedení produktů a poskytnutí informací,které jsou součástí demo prezentace. V prodejně jsem s paní za poslední rok utratil několik desítek tisíc,ale po téhle zkušenosti jsem tam byl naposledy.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa DATART Plaza Praha 4?

DATART Plaza Praha 4 se nachází na adrese OC Plaza, Novodvorská 1800/136, 142 00 Praha 4, Česko

Jaké je telefonní číslo DATART Plaza Praha 4?

Můžete kontaktovat DATART Plaza Praha 4 na čísle +420 725 813 471

Jak se dostanu k DATART Plaza Praha 4?

Trasu k DATART Plaza Praha 4 najdete zde odkaz

Advertisements