Recenze

  1. Jana Drahná ★☆☆☆☆

    Ubytování se na internetu tváří krásně čisté, ale realita byla v našem případě bohužel úplně jiná. Za dvě noci jsme s přítelem zaplatili necelých šest tisíc korun a to, co nás po příjezdu čekalo, by se dalo spíš označit za zklamání než odpočinek. V objektu byl naprosto nedostatečný úklid – všude pavučiny, prach a v jednom z pokojů jsme na zemi našli umělý nehet, zjevně po předchozím hostovi. Součástí ceny mělo být i wellness – sauna a koupací sud. Realita? Saunu se nepodařilo vytopit, i přes opakované pokusy. Za zmíněnou saunou jsme také našli mrtvé ryby což bylo opravdu nechutné. Na upozornění ohledně mrtvých ryb za saunou majitel zareagoval tak, že naznačil, že jsme je tam snad dali my což bereme jako naprosto neprofesionální a nepřijatelné chování. Voda v koupacím sudu byla špinavá, zakalená, rozhodně nevhodná ke koupání. Když jsme se na to majitele po telefonu slušně zeptali, jeho reakce byla šokující – doslova nám řekl, že voda teče z vrtu a že nikomu nesliboval, že bude čistá. Aby toho nebylo málo, brikety na vytápění sauny a sudu si musí host zaplatit zvlášť, i když je wellness součástí ceny. Standardně si účtují 500 Kč za závěrečný úklid, ale po naší stížnosti nám tento poplatek nakonec nenaúčtovali – což lze chápat jako tiché přiznání, že úklid opravdu neproběhl, jak měl. Omluvy nebo uznání chyby jsme se ale stejně nedočkali. Celkově velmi znepokojivé, neprofesionální a naprosto neodpovídající ceně. Pokud nechcete vyhazovat peníze za nepořádek a nefunkční wellness doporučujeme se tomuto místu vyhnout.

  2. Ewa paulina Suluk ★★★★★

    Byli jsme tady již po třetí a budeme se sem vracet každý rok! Jeden z nejhezčích pobytů, kde jsme kde byli! Doporučuju všem, kdo touží po opravdovém odpočinku, romantice a načerpání nové energie. Ryby berou, je tady nádherný klid a ticho! Děkujeme že sem můžeme jezdit a těšíme se na další návštěvu ❤️

  3. Lucie Zimolova ★★★★☆

    Ubytování bylo moc pěkné, vše splnilo očekávání, s rodinou se nám tam moc líbilo a bezvadně jsme si to užili☺️. Paní byla moc milá, neměli jsme žádný problém. Ryby braly jedna za druhou, takže také spokojenost. Jen možná zub času a vlhkost již zanechal své stopy na prknech na terase, ty by zasloužily renovaci. Jinak paráda, děkujeme.

  1. Zuzana Tesařová ★★★★☆

    Naprosto úžasné místo, již pojedeme po druhé. Žádný problém s mravenci ani se zapáchající vodou co jsem četla v recenzích jsme neměli. Dala bych 5 hvězdiček, ale bohužel si myslím, že za takovou cenu už by se opravdu nějaká malá rekonstrukce vyplatila, určitě doporučuji doplnit kuchyni nádobím, možná i drobnosti jako sůl, pepř a kořeni by se v celkové ceně za ubytování ztratilo. A účtovat si poplatek za brikety, chápu, že se pak s nimi alespoň neplýtvá, ale opět vzhledem k celkové ceně, bych neúčtovala. V chatce mi chybělo i koště na malý průběžný uklid a scházela nám i Wi-Fi, protože na chatě je špatný mobilní signál. Wi-Fi beru za cenu 5500 na noc již jako samozřejmost. Chápu že někdo na takovém místě nepotřebuje a jezdí sem relaxovat, ale já se ráda občas podívám na e-maily i na dovolené a vzhledem k tomu, že jsme sebou měli dceru, občas by se hodilo ji zabavit. Jinak celkově s cenou bych problém neměla, za naprosté soukromí to stojí, ale zapracovala bych na drobnostech, které zbytečně kazí celkový dojem.

  2. Renáta Řeháková ★★★★★

    K tomuto místu není co dodat...ubytování vždy vybírám s tím, že musí mít své kouzlo. Welness fishing mě dostalo hned první fotkou! Bylo prostě jasno, hned jsme si s přítelem zarezervovali termín a těšili se, až společně oslavíme naše výročí, hezky na samotě v krásné přírodě. Před pobytem jsme pročítali recenze od předešlých návštěvníků a začali se trochu bát, jestli jsme neudělali chybu, ale opravdu musím vyvrátit některé z recenzí! Majitelé jsou velmi milí, ochotní a komunikace byla naprosto bez problému. Na začátku nám bylo vysvětleno fungování chatky, sauny a sudu. Poté započalo naše dobrodružství na samotě. Trvalo nám tak hoďku, než jsme roztopili saunu a cca 5h, než jsme měli pěkně horkou vodu v sudu. Vše vytápíte briketama (balik 10kg/90 Kč). Vše bylo čisté, umyté, voda v sudu byla taktéž čerstvě napuštěná. Nemám prostě co vytkout! Rozhodně se sem jednou vrátíme a určitě vyzkoušíme další ubytování, které pan majitel nabízí!

  3. Petr Janoušek ★★★★★

    (únor 2022) Před odjezdem jsme byli kvůli některým recenzím trochu nervozní, zda bude vše v pořádku. Nakonec jsme byli fakt příjemně překvapení! Pán i paní extrémně ochotní, prostředí krásné, čisté a má to celý prostě své kouzlo! Vana trvá cca 5h hodin než se zahřeje, sauna za hodinku, teplota cca 70°C. V noci jsou krásně vidět hvězdy, mít zrcadlovku byly by fotky luxusní, z telefonu toho víc vymáčknout nešlo. Spalo se nám krásně. Určitě doporučuju!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaké je telefonní číslo Wellness Fishing?

Můžete kontaktovat Wellness Fishing na čísle +420 725 851 468

Jak se dostanu k Wellness Fishing?

Trasu k Wellness Fishing najdete zde odkaz

Advertisements