Recenze

  1. David Beneš ★★★★★

    Do Starbucks chodím pravidelně a vždy odcházím maximálně spokojený. Obsluha je příjemná, rychlá a vždy ochotná vyjít vstříc. Káva je konzistentně výborná – ať už si dám klasické espresso nebo nějakou sezónní specialitu. Oceňuji také klidnou atmosféru, kde se dá pohodlně pracovat i odpočívat. Prostředí je čisté, moderní a útulné. Za mě skvělá volba pro každodenní kávový rituál. Doporučuji!

  2. Kateřina ★★★★★

    Příjemná ochotná obsluha, útulná atmosféra která vybíjí k tomu se znovu vrátit

  3. kristýna vlčková ★★★★★

    Vše naprosto v pořádku, pro kávu si chodím docela často. Doporučuji.

  1. Nikola Mickova ★★★★★

    Velmi příjemné prostředí a milá obsluha.

  2. Gabriela Kochová ★★☆☆☆

    Obsluha nepříjemná, na otázku ironická odpověď. Objednala sem si matcha latte a dostala sem jen zelený mliko bez chuti s pár kostkama ledu. Nikde sem ze Starbucksu nebyla zklamaná jak tady

  3. Eva Slamova ★☆☆☆☆

    Kavárna, kde vám servírují kávu do kelímku místo porcelánu, takže požitek z dobré kávy dost znehodnocen. Pokud žádáte obsluhu o porcelán, odpoví, že nemají a není v jejich kompetenci porcelán zajistit. Doporučuji zajít si jinam.

  1. Romana Smolková ★☆☆☆☆

    Bohužel musím konstatovat, že moje poslední návštěva Starbucks byla velkým zklamáním. Objednaly jsme si naše oblíbené nápoje, ale tentokrát to bylo to nejhorší, co jsme kdy ochutnaly. Nápoj nejenže neměl dobrou chuť, ale také neodpovídal naší objednávce. Zvlášť mě mrzí, že jsme požadovaly alternativní mléko, protože dcera je intolerantní na laktózu, a bohužel došlo k chybě a mléko nebylo použito. To vedlo ke zdravotním potížím. Navíc obsluha, která připravovala nápoj, byla nepříjemná a místo příjemného zážitku z návštěvy jsme odešly zklamané. Doufám, že Starbucks podnikne kroky, aby k podobným situacím nedocházelo. Jsme velké fanynky značky a rády bychom jí zůstaly věrné.

  2. Richard Oliva ★☆☆☆☆

    Nasbíral jsem ve zlatém statusu dalších 100 bodů a emailem byl informován, že si můžu vybrat jakoukoli velikost nápoje na vás. Bohužel obsluha této pobočky si myslí, že se jedná pouze o střední velikost a žádnou jinou. Tak tomu bylo dříve. Nyní s novým systémem je velikost jakákoli. Takže jsem tu byl podveden. Prosím o proškolení personálu a věrnostním systému Starbucks.

  3. Eliška Luzertová ★★☆☆☆

    Bohužel mě to velice mrzí, ale s návštěvou této pobočky jsem byla velice zklamaná. Do Starbucks chodím pravidelně a nikdy jsem nebyla nespokojená, ale teď bohužel ano. Objednala jsem si Toffenut Latté, ale to co jsem dostala se tomu nepodobalo ani z daleka... Mléko v kávě nebylo vůbec našlehané a šlehačka také chyběla...Dostala jsem pouze ohřaté mléko s kávou a sirupem... Kdybych si nápoj nebrala s sebou a nezjistila to až v autě, tak bych se vrátila, ale měla jsem naspěch.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Starbucks?

Starbucks se nachází na adrese Chvalovice-Hate 196, 669 02 Chvalovice-Znojmo 2, Česko

Jaké je telefonní číslo Starbucks?

Můžete kontaktovat Starbucks na čísle +420 724 384 851

Jak se dostanu k Starbucks?

Trasu k Starbucks najdete zde odkaz

Advertisements