Co se tady stalo? Kdysi hospoda se super lidmi, výborným pivem a ucházejícím jídlem. Dneska? Servírky po sobě ječí přes celou hospodu, sdělujíc si svoje pocity, které asi málokoho zajímají. O kvalitě piva už tady bohužel nemůže být absolutně vůbec řeč. Pivně nečisté sklo, o způsobu čepování se nemá smysl bavit. Co ale zmíním - myslím si, že není úplně na místě, aby servírka při čepování piva shrnovala pěnu ze sklenice svou vlastní rukou. Úplně nesmyslně platba pouze v hotovosti. Vůbec se nedivím, že v sobotní večer, kdy je všude okolo narváno, jsou zde obsazeny dva stoly... Škoda kdysi fajn místa.
Fotografie
Recenze
-
Tomáš L. ★☆☆☆☆
-
Lukáš Varaja ★☆☆☆☆
Všechno špatně. Od prostředí a kvalitu jídla, přes výkon a chování personálu až po alarmující triky s “po 22h nefunkčním” terminálem a následným neochotným vracením hotovosti. Znovu nevkročím, pro naivní turisty ve Varech před x lety asi dobrý…
-
Andrea Plačková ★☆☆☆☆
Po více než 15 minutách na menu nás přišla obsloužit obsluha - objednat. Za dalších 15 minut přišla znovu s tím, že objednané jídlo nemají. Po více než půl hodině (tedy celé obědové pauze odcházíme hladoví, nestihli nám donést ani nápoje). Obsluha neochotná i co se týče uvedení alergenů. Nedoporučuji.
-
Alice Horáková ★☆☆☆☆
Slečna u objednávání si nepíše, po půl hodině mi přijde říct, že nemá svíčkovou, tak jsem si vybrala burger, to bych ještě zkousla. Ze čtyř jídel, přinesly jen tři na to 4 jsme čekaly asi hodinu, protože slečna na to zapomněla. Pití jsme hlásily na třikrát. Karty v dnešní době neberou, protože údajně terminál nejede, nikde však žádné upozornění není. Hospoda poloprázdná a stejně jsme čekaly. No prostě haluz, doporučuju zavřít a nebo vyměnit personál.
-
Marta Novotná Buršíková ★★★☆☆
Restaurace se nachází v samém srdci Brna na náměstí Svobody. Kolemjdoucího ale ničím moc nezaujme. Vývěsní štít Sport Bar může možná spíš odradit lidí, kteří se o sport moc nezajímají. To, že točí tankový Radegast se dozvím, jen když se snažím to rozluštit v záplavě jiných informací. Servírky se snaží, ale na každou drobnost se musí jít ptát do kuchyně. A jídla k pivu jsou všechna s chili, místy bez pečiva zrovna tam, kde by bylo potřeba. Jo a když jdete na záchod, musíte téměř projít kuchyní. Není to nic moc ani pro hosty, ani pro personál.
-
Tomáš Pelikán ★☆☆☆☆
Nikdy víc! Odporný zážitek, který si nechcete odnést. Věděli jsme, že jdeme do sport baru, takže jsme nečekali zázraky. Ale to, co nás čekalo, bylo čisté peklo. To, co se tam vydává za kuchaře, je naprosto neakceptovatelné. Neuvěřitelně špinavý chlap, ve spoceném triku, s ošklivě zamaštěným ručníkem kolem krku, který se neustále motá mezi hosty, jako by bylo úplně v pořádku mít při tom všem cigáro v puse. Tohle není stylové, to je hygienická katastrofa a urážka každého hosta. Úroveň podniku? Čtvrtá cenová z Horní Dolní – a to urážím Horní Dolní. Stačil jeden drink a okamžitý útěk vedle, jinak bychom riskovali zdraví. A jako třešnička na dortu – v centru Brna si nezaplatíte kartou. Tohle fakt ne.
-
Matěj Kos (Matejcho) ★★★☆☆
Rozporuplné pocity, asi jako u zbytku recenzentů. Chodím sem občas už od otevření, převážně tedy na denní menu. To se pohybuje od průměru (párkrát mírně přesolená / divně dochucená polévka za 3/5) až k vysokému nadprůměru (burger s klidem 5/5, v burgrárně na Veveří by se mohli učit…); celkově balancuje mezi 4 a 5 hvězdami. Problémy s obsluhou jsem nezaznamenal tak moc jako ostatní – ano, občas jsou především číšníci žoviálnější, chápu, že to někomu může vadit, ale beru to jako součást stylu „klasická hospoda“. Stejně tak musím uznat, že na nás párkrát zapomněli, zpravidla se ale omluvili. Problémy s kartami se začaly objevovat teď v roce 2024, předtím vždy v pohodě, dnes trochu loterie. Co je ale absolutně nevhodné, je chování majitele zde na mapách. Fakt to není vtipné či obdivuhodné, naopak ukazuje, že je burák a odhání zákazníky… Kdo chce kam – rozhodně se mi nechce už SportPub doporučovat známým jako nejlepší možnost na jídlo na Svoboďáku. Co kdyby se panu velkomožnému znelíbili. Celkově tedy 3 hvězdy, a to fakt za velmi dobré jídlo a čistý, fajn interiér.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Radegast Pub?
Radegast Pub se nachází na adrese nám. Svobody 96/2, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko
Jak se dostanu k Radegast Pub?
Trasu k Radegast Pub najdete zde odkaz