Po 5 minutách čekání koukání na vykecavani obsluhy jsem naštvaně odešla. Proste jedna velká katastrofa!!!
Fotografie
Recenze
-
Simona Buchtová ★☆☆☆☆
-
kuli tobe ★☆☆☆☆
Po včerejší naštěvě kavárny, kdy jsme poprosili o kávu s ovesným mlékem. Personál je, tak nezodpovědný, že nám dal normální mléko a to, ikdyž jsme řekli, že 4 měsíční kojenec je alergický. A takhle to po kojení dopadlo, viz foto + zvracení a průjem. Takže moc děkujeme. Určitě tuto nezodpovědnost nenecháme jen tak.
-
Jarda Brzda ★☆☆☆☆
Než si nás obsluha všimla, tak jsme zde seděli dobrých 10 minut. Z toho jsme nejdéle čekali na banánový milkshake, který jim zabral dalších cca 15 minut. Na jídlo dalších 10, kdy jsme měli kávu skoro vypitou. Hlavně, že si všechny 3 slečny v klidu pojídaly zmrzlinový poháry a lidi čekali. Víckrát sem již nevkročím a raději se stavím na kávu na benzínku
-
Adam Svak ★★★★★
Pekne misto na dobrou kavu, kterou jsem dostal behem nekolika minut od prichodu. Obsluha mila a usmevava, ceny vyssi☺️
-
paya ★☆☆☆☆
První kámen úrazu: než si nás všimli a uráčili se obsloužit náš stůl, tak to trvalo 10-15 minut. Další - po objednání, jsme ani nedostali to, co jsme si objednali + zapomněli na jednu kávu, kterou po 3 připomínkách konečně donesli (cca 40 minut čekacího času). O tom, jak se tvářily servírky, když jsme se jim ozvali, raději ani rozepisovat příliš nebudeme. Naprosto znechucené, pohrdavé výrazy, které nás asi měly uklidnit (???). Káva ani nebyla pitná, kavárna spíš prázdná než poloprázdná a servis příšerný. Rozhodně NEdoporučujeme.
-
B ★★★★★
V této kavárně jsme narazili na skvělou obsluhu a dobrou kávu. Příjemně strávený čas před kinem. Pochvala šikovné servírce v brýlích. Rádi se někdy vrátíme.
-
Eva ★★★☆☆
Celkem fajn kavárna. Výběr nápojů a dezertů dostačující. Zkusila jsem hruškový cheesecake a byl výborný! Škoda jen, že za cenu 90,- ho bylo tak dvakrát do pusy... Obsluha pohotová, ceny celkem vysoké.
-
Miroslav Momchev (BONJOUR reality) ★★★★★
Shodou náhod jsem byl tady na kafe dva dny po sobě. Ten první to bylo v podvečerních hodinách. Obsluha přiběhla celkem okamžitě a i objednávku netrvalo dlouho vyřídit. Ovšem při placením jsem se docela načkal, než někdo přišel, abychom konzumaci vyrovnal. Další den jsem byl tam ovšem ihned ráno po otevřením. Tentokrát nejen, že vše bylo jak si to představují, že má být, ale slečna celkem často přicházela se s úsměvem zeptat, zda-li je vše v pořádku. Měl bych i prosbu k provozovatelů. Rád nechávám dýško, akor, když jsem byl spokojen. Platím ale dosti často kartou, tak tady jsem pokaždé narazil. Do terminálu to prý nastavovat nesmí, a já po káždé neměl drobné, kterými bych to odčinil... Tak s tím, prosím, něco udělejte. Holky zbytečně tak přichází o motivaci, proč by se měli i více snažit.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Coffeeshop Company?
Coffeeshop Company se nachází na adrese U Dálnice 777, 664 42 Modřice, Česko
Jaké je telefonní číslo Coffeeshop Company?
Můžete kontaktovat Coffeeshop Company na čísle +420 608 713 463
Jak se dostanu k Coffeeshop Company?
Trasu k Coffeeshop Company najdete zde odkaz