Zájezd od CK Čedok, Hotel Horizont, Albánie K níže uvedené recenzi na začátek dodávám, že reklamaci nám CK Čedok neuznala, oháněla se pouze ohranými frázemi, jak nemohou ovlivnit to a ono a jak je mrzí uvedené události. Kdyby nám zavřela hubu tím, že by nám poslala aspoň pět set korun jako újmu neřekla bych půl slova. Nejhorší zkušenost, kterou si nenecháme pro sebe. Dokud bude CK Čedok nabízet takové hotely, pak si nemůže zachovat dobré jméno! - Znečištěné WC: Ihned po příjezdu jsme si všimli znečištěné toalety a prostoru kolem, což jsme nahlásili na recepci. Během druhého dne nedocházelo k nápravě, informovali jsme zprávou delegáta. Toaleta zůstávala po další dny znečištěná. - Plesnivá lednička, ztráta soukromí: Po nakoupení potravin potřebných k uložení do chladu, jsme zjistili, že je lednice plesnivá a zapáchá. Informovali jsme delegáta. Během chvíle ve večerních hodinách přišla pokojská s recepční, aby došlo k nápravě, v tu dobu to pro nás bylo ovšem nevhodné, jelikož jsme uspávali syna a nechtěli jsme úklidem rušit, požádali jsme o nápravu následující den, kdy jsme využili celodenního výletu. Lednici už nikdo neřešil. Opět jsme psali delegátovi. Během chvíle se rozrazili dveře, zatímco já jsem byla na pokoji polonahá a pokojská začala plíseň z lednice odstraňovat s nadávkami. Plíseň stále přetrvávala.Následující den nám psal delegát, zda došlo k nápravě, popsali jsme situaci a netrvalo dlouho, aby opět bez zaklepání vtrhla pokojská do našeho pokoje. Byla to doba po obědě, kdy syn spí. Byla jsem v šoku, sama jsem ležela v posteli opět neoblečená a pokojská se nedala odbýt přes všechny moje posunky, aby okamžitě odešla. Čistila znovu lednici, syna probudila a pro nás to byl už vrchol toho, jak může někdo narušit naše soukromí. Pobyt v pokoji byl stresující. Pokojská se po první stížnosti začala chovat odměřeně, nepříjemně, na chodbě nás nepozdravila. - Stravování: Jsem si vědoma toho, že hodnocení stravování je často velice subjektivní a pokud se nejedná o vyloženě zdravotní potíže ze stravování apod., pak to CK jako důvod reklamace zamítne. Ovšem je třeba na toto upozornit a pokud si CK Čedok chce zachovat dobré jméno jistě si musí být vědoma toho, jak kvalitní hotel a stravování nabízí. Všechno maso na obědech i večeřích tvrdé. Každý den to stejné brambory, těstoviny, odporné maso, odporné pečivo. Všechno podávané jídlo zkrátka z těch nejlevnějších a nekvalitních surovin, případně i polotovarů. Deset let jsem pracovala v hotelnictví a gastronomii a s tímto jsem se ještě nesetkala. V restauraci chyběla dětská židlička, personál nám řekl, že nic takového nemají, pouze nabídli jakýsi rozbitý špinavý podsedák. Všechny rodiny s dětmi měly v restauraci kočárky a stravování, které bylo příšerné nám ještě ke všemu stěžovala právě absence židličky, syn pobíhal po restauraci, stůl byl pro něj vysoký. - Při odjezdu (check-out) z hotelu nebyl nikdo v 6:30 na recepci přítomen a nebyly nikde snídaňové balíčky. Cestou na letiště jsme tak byli bez stravy a co víc bez vody. - Ačkoliv se v Albánii nesplachuje toaletní papír do WC, tak přesto všechny pokoje vlastnily pouze jeden malý odpadkový koš u WC, což je nedostačující, zvlášť pokud má rodina plenkové dítě. - Hotel měl přístup na pláž, která byla tou nejhorší v celé destinaci, plná odpadků a vyplavenin z moře, které nikdo neodklízel. Všude jinde byly pláže naprosto v pořádku. Chodili jsme se koupat jinam a místní pláž jsme využili pouze při příjezdu, a ještě jedno dopoledne, prakticky na odložení našich věcí. A to není vše...zkrátka NEDOPORUČUJI
Fotografie
Recenze
-
Petra Strnadová ★☆☆☆☆
-
Lucie Dočekalová ★☆☆☆☆
Strašné a už nikdy více, paní krásně dokáže odradit člověka od dovolené. V pobočce jsem byla dvakrát a neúspěšně. Poprvé jsme se na všem domluvili, paní měla k dispozici asi 8 destinací kde nám zájezd hledat a prý nám něco pošle a ať vybereme alespoň dvě možnosti, které se nám líbí. Za týden nám přišly jen dvě možnosti úplně z jiných destinací. Podruhé jsem jen vešla a už jsem nebyla vítána. Vyslechla si teda mé požadavky a našla ubytování v Chorvatsku pro dvě osoby na pět dní za 50 tisíc. Nejsem profesionál, ale myslím že cena je směšná, když je to pouze za ubytování. Zvedla jsem se tedy a šla pryč. Nulová ochota něco udělat, minimálně tedy u této jedné zaměstnankyně.
-
J. B. ★☆☆☆☆
NEDOPORUČUJI využívat služby této cestovní kanceláře!!! Mají špatné služby a budete své cesty pouze litovat. Vůbec nečekejt, že něco vyřídí delegátka. Naše delegátka byla jen k smíchu. Nikoho z cestování kanceláře nezajímal nedostatek jídla na hotelu (v jídelně jsme se dívali na poloprázdné a prázdné tácy a reakce hotelu - sorry prostě jsme nečekali, že si lidi před vámi vezmou takové hory jídla). Nezajistili ani bezpečí a řešili jen, že jim aktuálně nikdo nepřijíždí a tak je jedno jaká je bezpečnosti situace. Kvalita hotelu byla tragická a když jsem podala reklamaci, tak mě zdvořile poslali do háje, že nejsou nikde stanovené přesné kvantity a kvality a že se tedy nedá říci, zda jsem skutečně utrpěla nějakou ztrátu. No a my jsme se tedy stravovali v restauracích i když jsme měli placené all inclusive!!! To je dovolená, jídlo jsme si kupovali, bezpečné jsem se necítila a peníze v háji za dovolenou na houby!!! Telefonicky to nikoho nezajímalo, delegátku to nezajímalo a reklamace neuznaná!!! Já s nimi už NIKDY cestovat nebudu a vám doporučuji zvážit jiné cestovní kanceláře, protože s Blue Style se mi tohle NIKDY nestalo!!!!
-
Katarína Michlová ★★★★★
Jsem ráda, že jsem se strávila dovolenou s Čedokem a musím dopsat postřehy z dovolené na Korfu, hotel "3 Stars". Perfektní personál se zájmem o klienta a absolutně nejlepší doprovod delegátky p. Markéty Pavelčíkové, kdy nám odkryla vše o Korfu při pobytu a zajistila vše co jsme požadovali . Naprosto úžasná dovolená ,Vrátíme se k moři jen s Čedokem, děkujeme.
-
Hana Macharáčková ★★★★★
Příjemný a ochotný personál, který poradí s výběrem dovolené. Strávili jsme na základě doporučení krásnou dovolenou v Turecku. Příští léto se chystáme zřejmě na stejné místo a určitě s Čedokem. Chválím rovněž delegáta pana Davida Dlouhého, který byl neustále k dispozici a vždy ochotný poradit či pomoct. Navíc stále usměvavý a milý. Děkujeme!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Čedok?
Čedok se nachází na adrese Jánská 448/10, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko
Jaké je telefonní číslo Čedok?
Můžete kontaktovat Čedok na čísle +420 542 321 267
Jak se dostanu k Čedok?
Trasu k Čedok najdete zde odkaz