Krásná trafika s velkým výběrem zboží. Vůbec nechápu, co tady někteří píšou a stěžují si na obsluhu. Já měla teda vždcky štěstí na milé prodavačky. A co se týče Balíkovny tak mi Česká pošta nikdy nedoručila balík na mnou vybrané místo, ať to byla jakákoliv prodejna. Evidentně je to tedy problém České pošty a ne této prodejny.
Recenze
-
Klárka Staňková ★★★★★
-
Bob Prochazka ★☆☆☆☆
Dneska zakoupeni tabák Camel 200g asi opatrně otevřeno a odebráno už tady při té ceně v této provozovně nic nekoupím nestalo se to po prve..po vážení neměli 200g
-
Reno K. ★★★★★
Maximální spokojenost, chodím sem občas pro doutníčky. Vždycky má a paní je milá i vtipná
-
Alenka Pislaru ★★★★★
Milí zákazníci a přátelé naší trafiky, vaše spokojenost je pro nás prioritou. Vaše radost je naší motivací a upřímný úsměv hnacím motorem ve zlepšování kvality a kultury prodeje. Velice si vážíme Vaší důvěry, milého a slušného přístupu, většiny z vás. Velice děkujeme za přízeň a za celý tým přeji krásně prožitý sváteční den.
-
Markus ★★★★★
Pokaždé když přijdu do této prodejny je tam velmi milá a příjemná obsluha která vždy dobře poradí popřípadně nabídne jiné produkty o kterých má přehled . A jako balíkovna funguje skvěle vždy když je možnost tak si nechám poslat balík do této prodejny .
-
Gábina Neužilová ★☆☆☆☆
Jedna z obsluhujících paní - ano ta, o které i ostatní píší, že je nepříjemná a arogantní mě právě s křikem vyhodila z trafiky když jsem si šla vyzvednout balík z Balíkovny. Velmi hlasitě tam řešila problém s nějakým pánem a když jsem ji poprosila, jestli mi vydá balíček, že to zabere minutu, tak začala ječet i na mě ať odejdu, balík mi odmítla vydat a trafiku po mém odchodu zamkla. Hystericky křičela, že je jí na omdlení. Reálně jsem měla pocit, že mě snad i fyzicky vyprovodí. Toto je opravdu vrchol toho, co tato paní za dobu, co do téhle trafiky chodím předvedla. Opravdu vůbec nechápu, co tam ještě dělá.
-
Klára Krejčí ★☆☆☆☆
Paní mi odmítla dnes v 10:30 přijmout balík na odeslání do Balíkovny, který měl malé rozměry a váhu do 1 kg s tím, že jí tam bude zavazet přes víkend a že si mám přijít v pondělí znovu a nebo zajet na poštu. Přitom jsem netrvala na rychlém odeslání a stačilo by kdyby balík přijala a v pondělí by se odeslal (dnes je pátek). Ale to bych asi chtěla moc. Na paní podám stížnost přímo u společnosti, takové chování si nenechám líbit. Jako studentka, která navíc pracuje na plný úvazek nemám čas lítat po balíkovnách jen proto, že se paní prodavačce nehodí přijmout v pátek balík.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Trafika Staněk?
Trafika Staněk se nachází na adrese Wágnerova 3, 614 00 Brno-Maloměřice a Obřany, Česko
Jak se dostanu k Trafika Staněk?
Trasu k Trafika Staněk najdete zde odkaz