Recenze

  1. Daniel Šácha ★★★★★

    Super místo, ať už si chcete zajít na dobré pivo nebo oběd. Případně oboje. Prostorné, přesto klidné a stylové. Obsluha je milá, nabídka pestrá, ale nezahltí.

  2. Robert Hlavatý ★★★★★

    Jídlo jsem neměl, ale vypadalo lákavě. Na čepu už bohužel chyběla avizovaná piva, ale vybral jsem si i z toho, co bylo. Pivko super, obsluha ok. Avizovaná otevírací doba v neděli, ale když jsem dorazil v 6 večer, tak už bylo zavřeno :/

  3. Jaroslav Broda ★★☆☆☆

    První věc, která mě nemile překvapila, byly volně položené příbory na stole. Ubrousek pod nimi hygienu rozhodně nezachránil. Vrchol všeho pak představovalo to, co je vidět na fotografii: prejt, zelí a brambory Grenaille. Celý pokrm se topil ve vodě ze zelí. Na talíři se skvělo pět scvrklých, zjevně ohřívaných brambor a k nim přibližně 300 gramů tmavého prejtu s nevábnou chutí. Zbylá část směsi, pravděpodobně bílého prejtu, silně připomínala směs mletého masa. Vše bylo bez jakéhokoliv estetického uspořádání naházeno na jinak výborné zelí. Nepoměr mezi miniaturní porcí brambor a výrazně větší porcí masové směsi a zelí mě donutil riskovat zažívací potíže. Bohužel, večer tomu odpovídal. Abych pouze nekritizoval…, moje paní si dala kulajdu a koprovou omáčku s trhaným masem a byla velmi spokojená. Obsluha mohla být přátelštější. V podstatě udělala pouze to, co musí. Trochu vřelosti a méně nafoukanosti by neškodilo.

  1. Daniel Bizoň ★★☆☆☆

    Velké zklamání. Pamatuji Sbeerku jako místo pro skvělá piva z malých pivovarů. Dnes bohužel měli na výběr jen z pivovarů z ledničky z Kauflandu jako Pivovárek Morava a Paulaner. "Naše domácí chipsy", ale brambůrky, ohřáté v mikrovlnné troubě s mističkou omáčky, která vedle čedaru patrně ani neležela, jsme nedojedli, ale zaplatili za ně 139 Kč.

  2. Martin Balhar ★★★★★

    Navštívili jsme restauraci Sbeerka a dali si meníčko – ragú bolognese a kuřecí supreme. Jídlo bylo chutné a hezky naservírované. Obsluha příjemná a pozorná, prostředí velmi příjemné a moderní. Ceny jsou o něco vyšší, ale odpovídají kvalitě. Celkově skvělý gastronomický zážitek, doporučuji.

  3. Cigi ★★★★★

    Jeden z těch dražších podniků na Hlavní třídě, ale kvalita jídla tomu také odpovídá. Ideální místo na romantickou večeři, ale i pracovní schůzku

  1. Eliška Bartošová ★★★★★

    Dali jsme si hovězí sbeerka burger a byl naprosto vynikající! K burgeru máte na výběr z několika omáček, ochutnali jsme chedarrovou a pikantní rajčatovou. Chedarrová byla spíše smetanová,dost jemná,ale k jídlu se perfektně hodila. Vše doplnil krásný interiér a velice milá a pohotová obsluha. Restaurace nabízí široký výběr piv včetně nealkoholických. Doporučujeme všemi deseti!

  2. Alexandr Alexandrov ★★★★★

    Restaurace drží vysoký standard. Po dlouhé době jsem měl opět možnost navštívit. A minulá skvělá zkušenost se i po více než roce potvrdila. Polévka výborná. Králičí ragů s těstovinami al dente a příjemnou omáčkou doladénou kapari můžu vřele doporučit. Baví i místní pivo. Čisto a příjemná atmosféra.

  3. Martin Mašek ★★★★★

    Jooo, tak jsem ještě zajdu, až budu mít cestu do Ostravy. Prostředí, obsluha a to jídlo bomba. Sbeerka Burger, tak dobrý Burger už jsem dlouho nejedl. Pečené tvarohové buchty - tohle byl naprosto perfektní kulinářský zážitek. A jejich piva taky neměla chybu.

  1. Adéla Hrušková ★★★★★

    Jídlo perfektní, dobrý výběr vín, obsluha příjemná, možnost zaplatit QR kódem super. Ocenila bych modernější menu a více lehkých jídel. Celkově žádnou velkou výtku nemáme a doporučujeme jako skvělou hospodu anebo pivní restauraci.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Restaurace Sbeerka?

Restaurace Sbeerka se nachází na adrese Hlavní tř. 6096/39, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko

Jaké je telefonní číslo Restaurace Sbeerka?

Můžete kontaktovat Restaurace Sbeerka na čísle +420 607 086 276

Jak se dostanu k Restaurace Sbeerka?

Trasu k Restaurace Sbeerka najdete zde odkaz

Advertisements