Koupil jsem si přesné koberečky do auta. Už několikrát. Vždy naprostá spokojenost. Při posledním nákupu jsem koupil koberečky špatné a spolu s paní Gajarskou jsme vše ke spokojenosti obou vyřešili. Doporučuji, skvělý odchod a přístup k zákazníkovi.
Fotografie
Recenze
-
Martin Raida ★★★★★
-
Vladimír Malik ★★★★★
Reklamaci špatného rozměru firma vyřešila výrobkem podle zadaných rozměrů během několika dnů. Velmi vstřícné a ochotné jednání. Můj třetí nákup a mohu doporučit.
-
Anna Juříčková ★☆☆☆☆
Objednala jsem koberečky do auta na míru (civic 06-12, 5 dv.), dodání do 14 dní a dostala jsem i malou slevu na další nákup. Po rozbalení vypadaly koberečky krásně a perfektně seděly, bohužel nejdůležitější věc - originální fixace, kterou jsem si tam nechala přidat dle jejich nabídky, nesedí s fixačními body v autě a koberec se posouvá k pedálům - to mě u koberce na míru opravdu zamrzelo. Na první e-mail, který jsem ohledně toho napsala, jsem hned druhý den měla odpověď, že nelze otevřít přílohu (fotografii). V ten den jsem poslala fotografii v jiném formátu a pro jistotu i na WhatsApp, který mi paní poslala. To bylo 14. 3., 25. 3. jsem se přípomínala, protože jsem nedostala odpověď a zprávy na WhatsApp si nikdo nezobrazil. Do teď (3. 9.) jsem nedostala žádnou odpověď a zprávy stále svítí jako doručené, ale nepřečtené. Dokud nejde o řešení problému, je firma komunikativní, ale jakmile je problém, už o nich neuslyšíte.
-
Mata ★★★★★
Velmi dobrá zkušenost. Objednány koberečky do auta. Rychlé dodání. Do 4 dnů už byly i doma ;-) Sedí perfektně, velmi dobrá kvalita. Jako dárek byla přibalena rohožka - potěšila ;-) děkuju !
-
Prezidente ★★★★★
Dokonalá spolupráce. Platba předem na účet. Do 24h jsem měl zboží doma. Kvalita autokoberců velice vysoká. Velká ochota paní Gajarské, která se už jen tak nevidí. Všem doporučují a děkuji.
-
Radka Hošnová ★☆☆☆☆
Zakoupila jsem 2 venkovní/vnitřní rohožky do firmy. Rohožky se po roce začali trhat a guma podél rohožek odpadávat. Po zaslání rohoží na reklamaci ( reklamace trvala 3 týdny ) mi byly rohože vráceny s verdiktem že reklamace není uznána, bylo to způsobeno užíváním. Vždy jsem si myslela že rohožky patří na zem ale tyto rohožky jsou asi určeny na zeď ( na koukání ). Už nikdy neobjednám. HRŮZA
-
Tomáš Barák ★★★☆☆
Co se týče kvality koberců, tak musím říct, že je to naprosto v pořádku. Co ale opravdu nechápu je design. Bohužel jsem si toho nevšiml při objednávce a na řidičův koberec je přišívána další menší vrstva aby se nevyšlapal. Určitě je to praktická věc, ale je to teda pěkně hnusná věc. Originální koberečky to také nemají a vydrží léta bez problému, takže vážně nechápu tento přišitý paskvil, který ničí jinak dobrý výrobek.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa VOPI, s.r.o.?
VOPI, s.r.o. se nachází na adrese Nádražní 1354, 592 31 Nové Město na Moravě, Česko
Jaké je telefonní číslo VOPI, s.r.o.?
Můžete kontaktovat VOPI, s.r.o. na čísle +420 569 640 641
Jak se dostanu k VOPI, s.r.o.?
Trasu k VOPI, s.r.o. najdete zde odkaz