Recenze

  1. Zdenĕk Dušek ★☆☆☆☆

    Kéž by tu byla možnost dát 0 hvězdiček, protože toto zařízení je katastrofální. Doktor má mít do 12:30 a sestřička nás vyhodila v 11:12, že nás neošetří, protože pak doktor musí dříve do nemocnice, čekali jsme 45 minut a pak Vás prostě odmítnou. Toto není jediná negativní zkušenost. Přítel v únoru 2025 měl krev v koleni, doktor přišel o hodinu déle a po třech hodinách nám řekl že má akutní případ v nemocnici a musel odejít :-D no katastrofa.

  2. Jan Kadlec (HonZuna) ★☆☆☆☆

    Nejhorší zdravotní zařízení u nás a to čistě z organizačních důvodů. Otevírací doba od 7:30 znamená, že doktor přijde kolem půl desáté a to jakože každý den. A když nepřijde vůbec sestry se vám to ani neobtěžuje říci, žádná cedulka nic. Když se předělávala ordinace nejsou ani schopni na ni dát cedulku takže plná čekárna sedí před zavřenou ordinací... a sem tam někdo projde do zadní chodby kde je bez jakéhokoliv značení ordinace po dobu rekonstrukce...

  3. Dežamínci ★★★★★

    Od malinká nejlepší poliklinika co jsem zažila, bohužel už není Mudr. Zeman a ten druhý. Ale Mudr. Vondráček co tam poslední dobou ordinuje je taky super, vždy pomohl a Mudr. Mach to samé! A čekárna ? Za doby kdy se to stavělo jste nějakou moderní zažili? Dřív nebo později budeme rádi za to co je a ne za to co by mělo být...

  1. Střihačka Jung ★☆☆☆☆

    Je to tragédie. Neexistuje žádný pořadník do ordinace. Málo místa na čekání v čekárně. Důchodci musí mít za každou cenu přednost,bez ohledu kdy přišli.Čekání klidně 3 hodiny a z ordinace člověk odchází za 5 minut.Člověk,aby si na to vzal dovolenou.

  2. Ok Ko ★☆☆☆☆

    V "čekárně"(spíše několik lavic na chodbě) není dost místa na sezení, takže musíte sedět jinde na chodbě( to samé musíte udělat, když si chcete sednout někam, kde netáhne). To by se dalo přehlédnout, ale vůbec nehlídají pořadí, a proto lidi se navzájem předbíhají. Setra jen řekne„Další!” a pořadí neřeší.Co takhle každému dát číslo s jejich pořadím, aby se vědělo, kdo je na řadě, nebo to snad nedokážete?! A ještě k tomu se chová, jako kdybych byl já ten, kdo se snaží předbíhat a doktor léčí s rukama v kapsách. Musel jsem čekat 3 hodiny na převaz, který trval 5 minut. Horší chování jsem ještě nikdy neviděl. A kdybych neznal Chrudim a šel jsem poprvé, tak bych starou polikliniku ani nenašel, protože vypadá jako nějaký kostel a chybí dobře viditelná cedule. Pokuď jdete sem k doktorovi, vyhraďte si radši půl dne na jednu návštěvu. Kdybych mohl, dal bych 0 hvězd.

  3. Iruka Umino ★★★☆☆

    Když Chrudim neznáte a nasměrují Vás na starou polikliniku, která se nachází přes silnici od té "nové", jen marně těkáte očima po velkých nápisech Lékárna či Prodejna zdravotnických potřeb. A náhle ji máte před sebou - stařičkou budovu připomínající svým vzhledem kostel/chrám určitých odnoží církve. Ale na první pohled skrytý název poliklinika tady je, vytesán v kameni. K dispozici je více ordinací, např. ortopedická ambulance pana dr. Macha. Celkově tady není moc prostori k vysedávání, a tak raději postojíte. Potom Vás sestra uvede do malé místnůstky, kde se sotva otočíte, ta slouží k odstrojení. A k panu doktorovi do ordinace už vstupujete tak odhaleni podle toho s, kterou částí svého těla zápolíte. Docela příjemný lékař, sestřička je dost uběhaná, ale vše v pořádku a docela se Vám i věnují

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Stará poliklinika?

Stará poliklinika se nachází na adrese Palackého tř., 537 01 Chrudim-Chrudim 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Stará poliklinika?

Můžete kontaktovat Stará poliklinika na čísle +420 722 094 191

Jak se dostanu k Stará poliklinika?

Trasu k Stará poliklinika najdete zde odkaz

Advertisements