Klasická točená zmrzlina Opočno.
Recenze
-
mates_ novotny_ ★★★★☆
-
Romana Maťáková ★★★★★
Jelikož jezdím každý den kolem do práce nedalo mi to se zastavit a jedná návštěva už je rituálem. Zmrzlina výborná. A nejen to. Slečna co jí točí je strašně milá což jak víme v dnešní době nevidíme často. Proto 5/5 ☺️❤️ určitě se zastavím zas a zas
-
Jaroslav Vasicek ★★★★★
Výborná zmrzlina,tak dobrá zastávka
-
Jan Lebeda ★★★★★
Jedete přes Věž? najděte si chvilku a zastavte se.vybornà točená s chutné klobásky.vařì i kávu a je tam i posezení ve stínu a hlavně vynikající WC.pohoda a radost z odpočinku.
-
Banelity ★★★★★
Zmrzlina výborná. Má nejoblíbenější je kaktusová. Vždy je v nabídce vanilková plus nějaká random. Dále je v nabídce ledová tříšť, pivo, další nápoje a výborné klobásy. Otevřeno je většinou od 10h do 18h. Záleží na počasí.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Točená Zmrzlina?
Trasu k Točená Zmrzlina najdete zde odkaz