Recenze

  1. mates_ novotny_ ★★★★☆

    Klasická točená zmrzlina Opočno.

  2. Romana Maťáková ★★★★★

    Jelikož jezdím každý den kolem do práce nedalo mi to se zastavit a jedná návštěva už je rituálem. Zmrzlina výborná. A nejen to. Slečna co jí točí je strašně milá což jak víme v dnešní době nevidíme často. Proto 5/5 ☺️❤️ určitě se zastavím zas a zas

  3. Jaroslav Vasicek ★★★★★

    Výborná zmrzlina,tak dobrá zastávka

  1. Jan Lebeda ★★★★★

    Jedete přes Věž? najděte si chvilku a zastavte se.vybornà točená s chutné klobásky.vařì i kávu a je tam i posezení ve stínu a hlavně vynikající WC.pohoda a radost z odpočinku.

  2. Banelity ★★★★★

    Zmrzlina výborná. Má nejoblíbenější je kaktusová. Vždy je v nabídce vanilková plus nějaká random. Dále je v nabídce ledová tříšť, pivo, další nápoje a výborné klobásy. Otevřeno je většinou od 10h do 18h. Záleží na počasí.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Točená Zmrzlina?

Trasu k Točená Zmrzlina najdete zde odkaz

Advertisements