Recenze

  1. LUKAS P ★☆☆☆☆

    Rád bych se zde podělil o svoji zkušenost s dnešní návštěvou tohoto centra. Obdržel jsem darem poukázku na ošetření dle svého výběru od rodiny a rozhodl jsem se jí tedy využít. Toto byla moje první návštěva a těšil jsem se na kvalitní péči kterou jsem očekával po přečtení pěkných recenzí. Při příchodu do budovy jsem byl vítán velmi milou sestrou, která mi nabídla kávu kterou jsem s radostí využil. Po výzvě paní doktorky, jsem vešel do její ordinace, kde proběhla několika minutová konzultace ze kterou mi bylo účtováno 500Kč. Musím tedy podotknout, že tato informace je na jejích internetových stránkách, takže toto me nějak nepřekvapilo. Během prvotní konzultace a ošetření jsem se opakovaně snažil zjistit přibližnou cenu zákroku, ale paní doktorka mi nebyla schopná odpovědět a že se to prý počítá podle spotřebované energie laseru. Byl jsem připraven zaplatit částku i nad hodnotu mé poukázky ale vůbec jsem netušil, zda můj doplatek bude 2tis nebo 10tis. A proto jsem se rozhodl ukončit zákrok a na to mi paní doktorka řekla, že k ním bez peněz nemám chodit. Po tomto jsem ztratil slov a už jsem chtěl mít tuto nepříjemnou a ponižující zkušenost za sebou. Ve finále jsem nezaplatil nic nad hodnotu poukázky a bylo mi řečeno pani doktorkou na recepci (před ostatními pacienty), ať se na tu návštěvu příště připravím, což mělo velmi finanční podtext. Z budovy jsem odešel téměř se slzami v očích, jak poníženě jsem se cítil. Ja se díky mému poměrně velkému zahraničnímu příjmu s tímto vyrovnám, ale je mi líto lidí, kteří jsou například sociálně slabší a našetřili si na tuto návštěvu peníze a ve finale by ho pani doktorka nechala cítit stejně jako me. Můj zákrok se týkal vypalování bradaviček. Bohužel po této zkušenosti již toto centrum jistě nenavštívím a raději si příště zajdu k více empatickému lékaři.

  2. Helena Stoupová ★★★★★

    U paní doktorky jsem si nechávala laserem zjemnit velkou jizvu po operaci břicha. Po prvním ošetřen je jizva světlounká, tenká, nevystupuje a krásně se zahojila. Moc doporučuji!

  3. [email protected] Pekárková ★★★★★

    L centrum doporučuji všem, co stále váhají s odstraněním znamének. Byla to má již druhá návštěva a opět maximální spokojenost. Měla jsem dvě vetší znaménka na obličeji a není po nich ani památky, za což jsem velmi ráda. Nyní jsem byla na odstranění dalšího névu. Celkový přístup nejen paní doktorky, ale i slečny na recepci je velmi vstřícný a profesionální. Ráda těchto služeb opět využiji. Děkuji a doporučuji

  1. Markéta Flégrová ★★★★★

    Byla jsem na ošetření horních víček Plexr. Bála jsem se velice, ale paní doktorka byla velmi klidná a jistá si tím, co dělá, že jsem zákrok zvládla a druhý den už jsem se opět smála. Vše mi dopředu velmi dobře vysvětlila a ukázala fotky. Jsem moc spokojená a určitě bych doporučila všem, kdo chtějí nějaký zákrok podobného typu v Pardubicích a okolí absolvovat.

  2. Andrea ★★★★★

    Byla jsem zde na odstranění znaménka a už dopředu jsem věděla, že to bude skvělá volba a jen se mi to potvrdilo. Paní doktorka je neuvěřitelně milá, všechno mi jasně vysvětlila a celý zákrok proběhl v naprosto klidné atmosféře. Použitá anestezie byla perfektní, necítila jsem vůbec nic ani štípnutí, ani tlak. Zákrok byl rychlý, pohodlný a bez bolesti. Opravdu nejlepší zkušenost, jakou jsem kdy u podobného ošetření měla. Pokud někdo váhá nebo má strach, tady není důvod. Přístup, péče i výsledek jsou na špičkové úrovni.

  3. Lucie Lucie ★★★★★

    L centrum doporučuji, velmi ochotné jednání paní doktorky a milá sestřička Monika, snaží se pomoci a vždy tam ráda jedu, cítím se tam velmi příjemně, když člověk ví, že je mu pomáháno.

  1. Mia Medunova ★★★★★

    Paní doktorka velmi milá, příjemná, vždy jsem maximálně spokojena - dnes také, neceka se, krásné prostředí, sestřička take bezvadna, moc doporučuji….a těším se příště, Medunova Martina

  2. Marie Bajerová ★★★★★

    Radiesse jsem podstoupila v Pardubicích v Lcentru. Je to ošetření, které musí potěšit každého. Mám vykonturovanou čelist, krásně hladkou bradu, pozvednouté kontury. Pokožka se mi ještě lepší, mám ji svěží. Chodím do Lcentra dlouho, ale tohle je bomba. Radiesse doporučuji všem.

  3. Antonie Chladová ★★★★★

    Vyzkoušela jsem novinku "Lo la" v Lcentru v Pardubicích. Paní doktorka Drahomíra Kotlářová aplikuje kanylou a je to téměř bezbolestné. Za slušnou cenu velký výsledek (3ml).Doporučuji všem, kdo chce vypadat mladší!!

  1. Iveta Spickova ★★★★★

    Před rokem jsem podstoupila metodu laserového ošetření Endolift. S výsledkem zákroku jsem velice spokojená a nadšená. Pokožka je znatelně vypnutá. Povadlý obličej se rozzářil, mám hezkou pleť. Mladistvější vzhled mi dodává větší sebevědomí.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa L Centrum Pardubice?

L Centrum Pardubice se nachází na adrese Jiráskova 2860, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí, Česko

Jaké je telefonní číslo L Centrum Pardubice?

Můžete kontaktovat L Centrum Pardubice na čísle +420 739 778 700

Jak se dostanu k L Centrum Pardubice?

Trasu k L Centrum Pardubice najdete zde odkaz

Advertisements