Šaty byly pěkné, ale v porovnání s jinými salony mi některé přišly dost drahé. Co mi ale zkazilo celkový dojem, byl přístup paní majitelky. Takto povýšené a arogantní chování jsem už dlouho nezažila. Po vyzkoušení tří šatů, které se mi nelíbily, bylo z jejího postoje jasně znát, že ji to se mnou už nebaví, a začala být nepříjemná. Moje zkouška šatů se tím úplně pokazila. I když jsem opakovaně říkala, že se mi dané modely nelíbí, paní na to nijak nereagovala a dál mi nosila podobné šaty, které jsem zkoušela jen z donucení. Nakonec jsem tam strávila dvě hodiny a zkusila spoustu šatů, které mě nijak neoslovily – ani na ramínku, ani na mně.
Fotografie
Recenze
-
M K ★☆☆☆☆
-
Kristýna Sedmíková ★★★★★
Tento salon mohu doporučit každému, kdo chce krásné a kvalitní šaty. V porovnání s ostatními salony jsem zažila neskutečný výběr kvalitních šatů (žádné těžké materiály, které koušou a nedýchají), skvělý přístup personálu a servis během zkoušky. Paní Zurianová a její tým mají každou ženu v oku již od první chvíle, kdy vstoupí do jejich dveří. Poradí, co vám bude slušet, trpělivě vás nechají vyzkoušet všechno tolikrát, dokud si sama nejste jistá. Pořídila jsem na místě v klidu i nádherný závoj, boty, náušnice. Nakonec jsme zde pořídili i oblek a veškeré doplňky pro ženicha, tatínka ženicha, svědka a šaty pro maminku ženicha. Vše nám na míru upravili a doobjednali, co bylo potřeba. Komunikace byla vždy milá, rychlá, bezproblémová. Ještě jednou mockrát děkujeme za to, že jste díky vám byli všichni tak krásní.
-
Pavla Půčková ★★★★★
Doporučuji všemi deseti! Jako modelka jsem vyzkoušela spoustu svatebních šatů a myslela jsem si, že mě žádné nemůžou už tak uchvátit. Návštěva salonu u paní Zurianové mě ale vyvedla z omylu. Při výběru šatů jsem se cítila jako ve filmu Pretty Woman – tak milý a profesionální přístup! Měla jsem s sebou moje nejbližší, kteří mi s výběrem pomáhali, prosecco... Co víc si přát? Nejdříve se mnou paní Zurianová prošla katalogy, aby navnímala, co se mi líbí. Poté jsem šla do kabinky a už to začalo... :) Jedny šaty krásnější než druhé. U těch posledních jsem se rozbrečela, a to byly ty pravé. Děkuji za tak skvělou péči, na tento den nikdy nezapomenu. A svatba? Díky těmto šatům jsem se cítila jako princezna.⭐️
-
Eliska Kubik ★★★★★
Z Wedding Atelier jsem si půjčovala svatební šaty dokonce dvoje a byla jsem naprosto spokojená. Jak s výběrem šatů, tak se servisem. Ujala se mě sama paní majitelka Mirka a od samého začátku až k finální úpravě šatů na míru těsně před svatbou jsem se zde cítila jak princezna. Šaty jsou velmi kvalitní a dovezené přímo až z Barcelony a je to na materiálu, střihu a návrhů dost poznat. Za půjčovné neplatíte jak v jiných salonech a nabídnou Vám ke zkoušení i Prosecco či jiné nápoje. Zkrátka doporučuji všema deseti. Za mě TOP SALON NA ŠATY! ❤️
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Wedding Atelier?
Wedding Atelier se nachází na adrese 17. listopadu 947, 530 02 Pardubice I-Zelené Předměstí, Česko
Jaké je telefonní číslo Wedding Atelier?
Můžete kontaktovat Wedding Atelier na čísle +420 771 156 300
Jak se dostanu k Wedding Atelier?
Trasu k Wedding Atelier najdete zde odkaz