Recenze

  1. Linda Lora ★★★★★

    Přítel mě požádal, abych za něj napsala recenzi na pobyt v hotelu Pytloun v Liberci. Byl ubytovaný 25. prosince a druhý den šel na hokejový zápas. Všechno mi povyprávěl, a tak sdílím jeho zkušenost. S pobytem byl velmi spokojený. Vyzdvihl hlavně skvělý přístup personálu, a to především slečny Anny, která byla naprosto profesionální, ochotná a velmi milá. Její chování podle něj výrazně zpříjemnilo celý pobyt. Také snídaně hodnotil jako velmi chutné a pestré – vše bylo čerstvé a kvalitní. Neměl žádné výhrady. Za něj tedy mohu s klidným svědomím říct, že hotel Pytloun v Liberci rozhodně doporučuje a byl by rád, kdyby se jeho zkušenost dostala k ostatním.

  2. Lenka Sebkova ★★★★★

    Hotel má skvělou polohu pár minut pěšky od centra města. Již od check-inu na recepci na nás udělal velký dojem, slečna recepční Tanita byla velmi ochotná, milá a o všem, co jsme chtěli vědět, nás informovala a pomohla nás nasměrovat do centra města. Pokoje jsou moderně zařízené, najdeme tam vše, co můžete potřebovat. Postele velmi pohodlné a třešničkou na dortu je vířivá vana na pokoji. Snídaně byla skvělá, velký výběr všeho, personál pravidelně vše doplňoval. Moc rádi se vrátíme!

  3. Jana Králová ★☆☆☆☆

    Milá recepce a celkem hezké pokoje. Tramvaj pod okny, ale to se dalo. Bohužel obrovské zklamání byla strava (měli jsme polopenzi). Inzerované tapas od 14–16, zmizelo okamžitě a nikdo ho nedoplnil, takže pokud jste ve 14:00 nestepovali u daného stolu, měli jste smůlu. A večeře byla katastrofa. Večeře se podává v rozmezí 17–22. Na recepci nám sdělili, že místo 3 chodového menu bude formou bufetu, což by bylo ok, kdyby v tom bufetu něco bylo. Přišli jsme okolo 18, kdy nám číšník řekl, že nás neusadí, že má plno, ať přijdeme cca 30–45 minut. Toto evidentně řekl všem, takže pře 19 hodinou byla dlouhá fronta do restaurace hladových hostů. Číšnice zkusila, že pokud nemáme rezervaci, tak máme přijít na 20:00, že nemá místo. To už se většina hostů zbouřila a začalo se usazovat. Jenže bufet byl vyjeden bez toho aby ho doplňovali. V jednu chvíli jste si mohli dát smaženou rýži a brambory. Původně na teplém bufetu byly 2 druhy masa, 4 přílohy a 3 omáčky. To však neplatilo okolo 19 hodiny, nevim co zbylo na hosty co přišli ještě později. Jediné co musím uznat, že když už jste něco dostali, bylo to chuťově dobré nebo my tak hladový. Snídaně ráno byla v pořádku, obávali jsme se stejného konceptu, ale došlo jim jen pár věcí. Káva dobrá, možnost si udělat wafle nebo fresh.

  1. Jakub Hunana ★★☆☆☆

    Ubytovali jsme se na tri noci v designovém pokoji delux za bez mala 8k. Za celou dobu pokojska sluzba vynesla odpakove kose a urovnala postel. Pri prijezdu byla spinava koupelna, nebyla umyta vana ani umyvadlo. Recepce nam poskytla informaci o bezplatném parkovani naproti hotelu, ale pri odjezdu nam hotel uctoval poplatek 600,- Na druhou stranu se nam líbila snidane. Personal byl velice mily a ochotný. Celkove velike u **** hotelu velike zklamani.

  2. Ja Vo (Jakub) ★★★★★

    Pěkný hotel na dobrém místě. Využili jsme polopenzi a musím říct, že jídlo jak na snídani tak na večeři bylo výborné. Doporučuji ochutnat jejich vlastní Imperial pivo. Personál je velmi milý. Čistota pokoje byla na jedničku. Bohužel ostatní aspekty pokoje už tak skvělé nejsou. V televizi hraje jeden český kanál, wifi internet je místy velmi pomalý. Ambientní barevné led osvětlení pokoje nefunguje a místy se led pásky odlepují, tlak ve sprše je skoro nulový (větší tlak vody máme i v karavanu). Ale celkově jsme byly s pobytem velmi spokojeni.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pytloun Grand Hotel Imperial?

Pytloun Grand Hotel Imperial se nachází na adrese 1. máje 757/29, 460 07 Liberec, Česko

Jaké je telefonní číslo Pytloun Grand Hotel Imperial?

Můžete kontaktovat Pytloun Grand Hotel Imperial na čísle +420 608 822 822

Jak se dostanu k Pytloun Grand Hotel Imperial?

Trasu k Pytloun Grand Hotel Imperial najdete zde odkaz

Advertisements