Mnohokrát jsem si odtud vyzvedával zásilky, ale chování majitelky mě přimělo změnit výdejní místo. Raději se projdu, než abych znovu koukal na znechucený výraz „proč jste zase přišli“.
Recenze
-
Illia Chubii ★☆☆☆☆
-
Alena Šalíková ★☆☆☆☆
Jen těžko najdete někoho zapšklejšího a protivnějšího než je paní Smutná z Krámku u školy v Liberci. Říct Dobrý den, Nashledanou, Děkuji, Hezký den… to prostě neumí a neřekne ani za zlaté prase. Umí jen štěkat a dělat naschvály. Kolikrát mi přišlo oznámení, že mám připravený balíček v Zásilkovně, ale paní Smutná zarputile tvrdila, že tam není, že to je chyba. Nebo, že jsem určitě řekla Balíkovna namísto Zásilkovna… a spousta dalších nepříjemností. Pokud máte možnost tak se raději projděte do vzdálenější výdejny, jinak budete odcházet s vysokým tlakem po setkání se s jedubabou nejvyšší třídy.
-
Honza Dejdar ★☆☆☆☆
Dříve jsem si sem nechával doručovat balíky, ale už si pro ně jezdím jinam, i když to mám dál. Paní za pultem je snad nejnepříjemnější obsluha, na jakou jsem kdy narazil. Na pozdrav většinou ani neodpoví, tváří se, jako bych ji vyrušil z něčeho důležitého. S manželkou jí říkáme "zlopaní", a když to zmíníme před sousedy, všichni hned ví, koho máme na mysli. Člověk má pořád pocit, že obtěžuje. Výdej funguje jen ve chvíli, kdy zrovna neobsluhuje školáky, kterým prodává sladkosti a energy drinky, což je očividně ten hlavní byznys. I když přijdete dřív než oni, budete čekat, dokud všichni neodejdou. Posílat odsud balík je taky loterie. Několikrát mi ho zadala do systému až druhý den a se zacházením se taky moc nepáře – klidně ho hodí na zem, jen aby nemusela vstát. Katastrofa, balíčky si posílejte doslova kamkoliv jinam.
-
petr krejci ★★★★★
Po přečtení některých velmi negativních recenzí, zejména od jedinců, kteří dle příšerné gramatiky, nejsou občany ČR, jsem opravdu znechucen. Služby paní Smutné využíváme více jak deset let a jsme velice spokojeni. Nejednou jsem já i má žena, byli svědky velmi neuctivého, až hrubého chování převážně nejmenovaných “uprchlic”, které ne a ne pochopit, že se jedná v prvé radě o prodejnu potravin. Domnívat se, že mám přednost ve frontě, protože si jdu vyzvednout balík, je vrcholná ignorace a především nevychovanost. S přáním hezkého dne, Petr Krejčí
-
Tuan Linh Van ★☆☆☆☆
Nepříjemná ženská, ceny drahé, výdejní místo si sem určitě nedávejte :)
-
Markéta Kotková ★☆☆☆☆
Chodím si zde vyzvedávat zásilky, ale už si je nechám zasílat asi jinam. Obsluha v krámku je velmi nepříjemná, pokaždé mám pocit že zde otravuji. Jednou mi řekla, ze pokud chci zásilku, ať se zaradim na konec fronty, že nejdřív obslouží ostatní které si nešli pro balik.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Smíšené zboží?
Smíšené zboží se nachází na adrese Erbenova 124, Dolní Hanychov, 460 08 Liberec, Česko
Jaké je telefonní číslo Smíšené zboží?
Můžete kontaktovat Smíšené zboží na čísle +420 775 158 472
Jak se dostanu k Smíšené zboží?
Trasu k Smíšené zboží najdete zde odkaz