Recenze

  1. Marek N ★★★★★

    Dobré neplacené místo kde se můžete slušně vykoupat když je horko. Je tu skokanský most a klouzačka do vody. Také dětské hřiště a občerstvení. Není tu plavčík. Protože je to požární nádrž a né koupaliště.

  2. Radek Stehlík ★★★★★

    Vstupné zdarma, ale v bufetu je můžete areál podpořit. Platí se zde parkovné - rád zaplatím, úroveň poskytovaných služeb je vysoká, je zde i slušné dětské hřiště.

  3. Radovan Dolenský ★★★★★

    Tohle je jedno z nej!!! míst širokodaleko. Místní se o to s láskou starají. Čistá voda, upravený trávník. No a komu nechutná voda z bazénu tak si tady dá pivko

  1. Jan Zeman ★★★★★

    Super areál s dětským hřištěm a venkovním posezením,pivčo, točená limonáda a něco málo k snědku.Čistá voda, čisté WC.Za mě určitě super.

  2. Petr Šafrata ★★★★☆

    Nevšední a zatím zjevně úspěšný komunitní projekt založený na dobrovolných příspěvcích na údržbu. Areál pěkně udržovaný (včetně toalet), neformální atmosféra, pohoda. Stánek s rychlým občerstvením a posezením pod střechou. Voda v nádrži osvěžující, s přiměřeným množstvím zanesené nečistoty z ploch kolem. Na trávě není problém si najít místo pro deku nebo ručník.

  3. Petros_CZ ★★★★☆

    Nevšední a zatím zjevně úspěšný komunitní projekt založený na dobrovolných příspěvcích na údržbu. Areál pěkně udržovaný (včetně toalet), neformální atmosféra, pohoda. Stánek s rychlým občerstvením a posezením pod střechou. Voda v nádrži osvěžující, s přiměřeným množstvím zanesené nečistoty z ploch kolem. Na trávě není problém si najít místo pro deku nebo ručník.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Požární nádrž?

Trasu k Požární nádrž najdete zde odkaz

Advertisements