Recenze

  1. Monika Nesporova ★★★★★

    Nakupuji zde pravidelně maso i uzeniny, výborný prejt a jitrnice. Mleté maso čerstvé. Chutná roláda. Jsem ráda, že tu máme masnu pana Pálky. Děkuji a doporučuji. M. Nešporová

  2. Pavel Bockay ★★★★☆

    Super polévka a guláš.

  3. Jan Hořice ★★★★★

    Velmi dobré uzeniny, i maso vypadá pěkně.

  1. alexandr halba ★★★★★

    Vynikající řeznictví velký sortiment příjemná obsluha a každé ráno teplá jídla

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jak se dostanu k Řeznictví-Martin Pálka?

Trasu k Řeznictví-Martin Pálka najdete zde odkaz

Advertisements