Nakupuji zde pravidelně maso i uzeniny, výborný prejt a jitrnice. Mleté maso čerstvé. Chutná roláda. Jsem ráda, že tu máme masnu pana Pálky. Děkuji a doporučuji. M. Nešporová
Recenze
-
Monika Nesporova ★★★★★
-
Pavel Bockay ★★★★☆
Super polévka a guláš.
-
Jan Hořice ★★★★★
Velmi dobré uzeniny, i maso vypadá pěkně.
-
alexandr halba ★★★★★
Vynikající řeznictví velký sortiment příjemná obsluha a každé ráno teplá jídla
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jak se dostanu k Řeznictví-Martin Pálka?
Trasu k Řeznictví-Martin Pálka najdete zde odkaz