Naprostá spokojenost. Krásné místo, pohodová obsluha a hlavně výborné šmakulády. Chválím i nabídku pro vegetariány. Celá rodina jsme si pochutnali a těším se, až se zase vrátíme! Doporučuji a děkuji obsluze za příjemné odpoledne :)
Fotografie
Recenze
-
J B ★★★★★
-
Lucie Zmatlíková ★☆☆☆☆
Jsme místní a hospodu tedy známe dobře. Na drink a kafe si hospoda vede celkem dobře. Chválím interiér a obsluhu. Avšak zdá se, že jídlo je něco co není jejich prioritou. Hospodu mají lidé, kteří ji spíše využívají k jiným podnikatelským záměrům než k tomu aby si místní a lidé z okolí přišli pochutnat nebo se alespoň slušně najíst. My bychom moc rádi hospodu navštěvovali častěji, ale nestojí to za to. Prostě škoda, na jídlo holt jinam.
-
Rozálie Kostková ★★★☆☆
Po dvou letech jsme této restauraci dali šanci, tenkrát to byla katastrofa. Dnes jsme zde byli na obědě. První dojem super, obsluha příjemná, okamžitě jsme měli objednané jídlo i pití, ale to jsme nevěděli, že když v restauraci je maximálně 6 osob na oběd, že budeme čekat více jak 40 minut. Moje jídlo přišlo po cca 40 minutách, když ja jídlo skoro dojedla, tak přinesli jídlo příteli.. to se proste nedělá. Obsluha nám po 40 minutách řekla, že je tu pouze jeden kuchař, to opravdu neni výmluva a navíc na menu cca 5-7 jednoduchých jídel. Příště si to rozmyslíme. Vedle nás seděli dva cyklisti, chtěli si dát pivo a jídlo, ale dozvěděli se od obsluhy, že budou čekat minimálně 30 minut, tak dopili pivo a odjeli dost zklamaný. Je to škoda!
-
Jelen Lesni ★☆☆☆☆
Měl jsem tuto hospodu uloženou jako dobré jídlo. Musel se ale změnit kuchař / provozovatel, protože od té doby jídlo nestojí za nic. Dali jsme celkem 2 šance, třetí určitě dávat nebudu. Po smazaku (myslel jsem si že nejde zkazit) mi bylo těžko ještě zhruba 2 dny. O vývaru těžko říct cokoliv pozitivního. Snad se chytí za nos a změní se zase k lepšímu.
-
Grabo_CZ ★☆☆☆☆
Celá rodina jsem šli na páteční oběd do naší místu hospody po velmi dlouhé době. Ale bohužel už naposledy. Objednali jsem si pečenou kachnu, smažený sýr a přírodní kuřecí plátek. Začnu asi od toho nejméně horšího. Pečená kachna byla za cenu 250 Kč opravdu směšná, porce byla jedno miniaturní stehýnko. Dále smažený sýr, který byl z polotovaru, ale bohužel z toho nejlevnějšího polotovaru. A poslední přírodní kuřecí plátek, který byl syrový a nebyl k němu ani dán salát z nabídka. Pití nebudu ani řešit, protože stará Kofoly z pet lahve si můžete přečíst u jiných recenzí. Hospoda svoji kvalitou má daleko i na “bufety” u mácháče.
-
Petra Svatonova ★★★★★
Výborná kuchyně. Byla jsem velmi spokojená a milé překvapená. Děkuji
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hostinec U Slunce?
Hostinec U Slunce se nachází na adrese Skalice u České Lípy 266, 471 17 Skalice u České Lípy, Česko
Jak se dostanu k Hostinec U Slunce?
Trasu k Hostinec U Slunce najdete zde odkaz