Musím říct, že je to jedna z nejlepších autoškol v Teplicích. Jsou velmi příjemní. Velice doporučuji!
Recenze
-
Yunes aldhabbi ★★★★★
-
CLIMPUS ★☆☆☆☆
V této autoškole je tak moc věcí špatně, že jsem se je vám tu rozhodl sepsat. Pokud se to někomu nechce číst: Konstatní rušení jízd, objednávání pouze osobně jednou v týdnu, rušení závěreček, osobní plánování jízd (NELZE PO TELEFONU?), málo naplánovaných jízd - Doba než jsem se dostal na závěrečky 6 měsíců. Nutno říct, že jsem bral KAŽDOU jízdu, co mi nabídl. Samozřejmě jsem to nedal, protože komisaři v Teplicích jsou velice chytrý a určitě již nejsou senilní. Ale o těch tu řeč není, a nemají s recenzí co dělat. Jízdy Jízdy si musíte objednávat osobně na pobočce každý čtvtek. Několikrát se mi stalo, že pan majitel, který je JEDINÝ co může plánovat jízdy si odešel/odjel na dva týdny, a nikomu nic neřekl. Takže jak idiot si tam pak stojíte, a dva týdny čekáte na to, než Vám naplánuje pan Hudek jízdu. Která je pak stejně za další dva týdny... Rušení jízd Pan Hudek má cca 6 licencovaných autoškoláků, nicméně jeho schopnost rušit jízdy je pro něj oblíbená záliba. Troufl bych si říct, že půlka všech naplánovaných jízd byla zrušena, většinou ten samý den a čase na místě setkání... Odhad pana majitele Pokud si pan majitel myslí, že nejste na testy připravení, víceméně vám nutí další příplatkové jízdy, a nepošle vás na závěrečky, pokud sám neusoudí. Plánování a "zahlcení" Jednoduché, moc zákazníků, málo pracovvníků. Nehledě na to, že když jsem se mu koukal do kalendáře, většinou jsem viděl prázdné okénka, ale údajně mi nemohl dát víc jízd, než jednu. Pokud chci další, musím přijít příští týden znova... Nutno podotknout, že jeho kolektiv je velice profesionální a ví co dělají. Nicméně jejich schopnost předávání informací je také na bodu mrazu. Společně s neschopným organizátorem aka majitelem panem Hudkem. Hned na první jízdě po 10 minutách ovládání vozu jsem jel do špičky do centra. Na druhé jízdě jsem jel ihned to samé. Víceméně nejhorší autoškola co kdy svět zažil, nikomu bych opravdu nedoporučoval do této autoškoly, možná tomu největšímu nepříteli. Nedokážu si představit, jak dlouho by trvalo dělat autoškolu pro stundenta, nebo pracujícího člověka, určitě ne tady. Moje rada na závěr, vyhněte se této autoškole obloukem, ignorujte 5* recenze. Jestli tato autoškola někdy byla dobrá, to je již historií. Pokud renceze nejsou zaplacené, či od "kamarádů".
-
Petr Gatta ★★★★★
Instruktoři jsou velmi profesionální, trpěliví a přistupují ke každému individuálně. Pokud vám něco nejde, nebo si jen chce něco procvičit, stačí říct. Zásadní výhodou Autoškoly EMCO oproti menším autoškolám je množství aut, které budete řídit a především počet instruktorů, se kterými se během výcviku potkáte. Každý instruktor má talent vysvětlit něco jiného. Celkově jsem byl velmi spokojen s přístupem i výsledky, takže autoškolu EMCO mohu jen doporučit.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Autoškola Emco - Martin Hudek?
Autoškola Emco - Martin Hudek se nachází na adrese 26, Krupská 30, 415 01 Teplice-Teplice 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Autoškola Emco - Martin Hudek?
Můžete kontaktovat Autoškola Emco - Martin Hudek na čísle +420 603 891 268
Jak se dostanu k Autoškola Emco - Martin Hudek?
Trasu k Autoškola Emco - Martin Hudek najdete zde odkaz