Chodím sem jen když mi tam kurýr dá balíček když nestíhá a nebo když jsou boxy plný.. Sám od sebe bych si ho tam dát nikdy nedal. Paní co tam obsluhuje ma pokaždé a skoro s každým problém a navíc s arogantním tónem. Určitě nedoporučuji.!
Recenze
-
MaTyEs CoC ★☆☆☆☆
-
Paja Fišerová ★☆☆☆☆
Strašně příjemný lidi. Z tří balíčků mám jen dva, byl strašný problém najít ten třetí. Doufám, že tam zase dlouho nebudu muset.
-
Lukáš Burian ★☆☆☆☆
Tak začnu tím že přeď několika dny jsem si objednal balíček. Otevírací doba na internetu je od osmi hodin. Když jsem přijel do krámu otevírací doba byla od devíti. Po noční směně mě to dost naštvalo. Pak jsem měl další problém s tímto obchodem samozřejmě zase otevírací doba pán měl mít do pěti a já přijel v půl páté a zase zavřeno. Bohužel už si nikdy do tohoto parcelu nikdy nic neobjednám :) za mě nedoporučuji!
-
Magdalena Junková ★★★★★
(Hodnotím obchod s hudebními nástroji pana Krupky.) Pokud by byla tato možnost k dispozici, dala bych více hvězdiček! Objednala jsem si v době covidové violoncello, které jsem si po doručení jen zběžně prohlédla a opět jsem ho vrátila do obalu, abych jej neponičila. Následně se mi vlivem protiepidemických opatření posunula první lekce hry na cello cca o 2 měsíce a já jsem se jako laik rozhodla cello do té doby nechat v obalu a nijak s ním nemanipulovat, abych jej neponičila. To se ukázalo být velkou chybou, protože když se na cello učitelka na první lekci podívala, našla (zřejmě chybou nedbalého dopravce) rozbitou spodní stranu cella. Přestože pan Krupka neměl povinnost situaci řešit, protože jsem cello při převzetí pořádně neprohlédla, z vlastní iniciativy oslovil dodavatele, zda by nemohl poskytnout za cello náhradu. Následně mi nové cello (dokonce v o 10 000 korun vyšší hodnotě) dovezl z Německa. Komunikace s panem Krupkou je výborná, ochotně se mnou celou situaci řešil a následně mi radil i ohledně dalších otázek týkajících se nástroje. Za to mu velmi děkuji a jeho obchod mohu jen doporučit.
-
Květa Hornikova ★☆☆☆☆
Nezaslouží si ani tuto jednu hvězdu. V obchodě byl jeden pán, prodavačka se na něj usmívala a byla milá. Počkala jsem venku, neboť v obchodě smí být jen jeden člověk(kvůli korona viru). Pán opustil prodejnu a já jsem chtěla vejít. Pozdravila jsem. Víc jsem nestihla, neboť mě prodavačka naštvaně vykázala se slovy:,, Teď sem nelzete, musím si udělat PPL, teď ho přivezl".Ale paní za mnou s úsměvem vzala do vnitř a obsloužila. Proč měla paní přednost předemnou a proč najednou nebylo tak důležité udělat PPL,které tolik pospíchala udělat,to nevím. Myslím si o tom své. Já musela čekat venku 15-20 minut, než byla prodavačka ochotná mě obsloužit. Kdyby nešlo o dárek co tam dovezlo PPL, šla bych pryč. Už tam nepůjdu nakupovat,neboť jsem pochopila , že zde nejsem vítána, proč to nevím nic jsem jí neudělala jen jsem si šla vyzvednout balíček.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hudební nástroje Krupka?
Hudební nástroje Krupka se nachází na adrese Havlíčkova 58, 358 01 Kraslice, Česko
Jaké je telefonní číslo Hudební nástroje Krupka?
Můžete kontaktovat Hudební nástroje Krupka na čísle +420 602 496 604
Jak se dostanu k Hudební nástroje Krupka?
Trasu k Hudební nástroje Krupka najdete zde odkaz