Recenze

  1. Jary Fundová Vlková ★★★★★

    Prima zmrzlinárna. Velký výběr a velmi kvalitní zmrzlina. Mají tu i pár stolků vevnitř, ale přes léto se sedí venku.

  2. Václav M. ★★★★★

    Kdykoliv přes Cheb jedeme, tak se zde na zmrzlinový pohár stavíme. Naprostá špička za solidní cenu, platba kartou - super. Největší problém? Jakou zmrzlinu si vybrat ... všechny jsou super...... Další zdvojená :) návštěva v 2025/11 ... poháry luxusní, velmi příjemný personál

  3. Petr Horák ★★★★★

    Byl jsem poprvé v Chebu a potřeboval jsem si dát čaj a něco dobrého na zub. Obojí zde měli ve velmi dobré kvalitě. Zákusky mají in-house a Míša dort byl moc dobrý. Milá slečna za pultem i doporučila kam zajít na oběd. Za mě určitě doporučení.

  1. M. M. ★★★★☆

    + Výborná zmrzlina, fajn obsluha... - 1 Kopeček za 49,- kelímek za 14,- platba kartou až od 120,-

  2. Iva Tremblay ★★☆☆☆

    Chodíme sem už léta na klasickou zmrzlinu. Dnes porce zmrzliny k smíchu, oproti poslední návštěvě. Rozdíl mezi dětskou porcí (údajně 40g) a dospělou (údajně 70g) neznatelný, a to jsem měla možnost vidět alespoň 10 kopečků. Ale když jsme si objednali affogato al caffé, to mě dodělalo :D zmrzliny jako kdyby flusnul v malé skleničce. V životě tu asi nikdo neviděl italské affogato ani z rychlíku. Ach jo. Škoda.

  3. Bernadeta Gucfová ★★★★★

    Vynikajici zmrzlina. Jakykoli druh si vyberete, vzdy bude lahodna. Uz se tedim, az zase zajedeme do CHebu a budu se tu moct zastavit

  1. Monika Sieberová ★★★★★

    Cukrárnu navštěvujeme pravidelně, nejlepší zmrzlina v kraji. Milujeme všechny příchutě. Navíc je zde příjemné posezení v historické části Chebského náměstí.

  2. Katerina Nela ★★★★★

    Jsem naprosto unešená a určitě jsme tu nebyli naposledy! Zmrzlina je vynikající se zajímavými příchutěmi, obsluha nadmíru milá a velmi přívětivá, ale co mě oslovilo nejvíce, tak nabídka čajů. Jednak bylo z čeho vybírat, ale hlavně ten čaj připravili jak se má. Nedostala jsem hrníček s teplou vodou a čaj zabalený sólo, ale čaj byl zalitý a u něj běžel časovač pro správné vylouhování. Na Earl greyi jsem si už dlouho takto nepochutnala. Nejraději bych tu dala hvězdiček aspoň 2x tolik. Ani ceny nejsou nijak vysoké.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Gelateria Corso?

Gelateria Corso se nachází na adrese nám. Krále Jiřího z Poděbrad 494/43, 350 02 Cheb-Cheb 2, Česko

Jaké je telefonní číslo Gelateria Corso?

Můžete kontaktovat Gelateria Corso na čísle +420 603 274 422

Jak se dostanu k Gelateria Corso?

Trasu k Gelateria Corso najdete zde odkaz

Advertisements