Recenze

  1. Nikita Abbasov ★☆☆☆☆

    Dávám jednu za to že měli aspoň dobrý bulky, 2 meny se připravovali 20 minut v prázdný pobočce, crispy burger nebyl crispy a ještě to maso chutnalo jak zbylej řízek z Vánoc

  2. Adam ★★☆☆☆

    Už párkrát mi přišlo, že v mercury je ta bouda prostě jiná. Maso tam občas chutná jinak, než je zvykem na jiných pobočkách. Dnešek to završil tím, že jsem si přes wolt objednal 2 burger boxy, burgery přišly úplně jiné, než jsme si objednali. Stripsy a křídla chyběla úplně. Místo klasických hranolek byly batátové a jeden dip byl vylitý na plechovkách s pitím. Po řešení s Wolt podporou restaurace poslala objednávku znovu, takže alespoň za toto díky.

  3. Aneta Krajčovičová ★★★★★

    Skvělé jídlo, obsluha většinou moc milá a atmosféra samozřejmě záleží kde, na kterém místě. Někdy i na tom nejhezčím místě můžete narazit na blbce. Kdyby to byla moje restauce nebo bych byla obsluha v této restauraci, tak bych například nikdy zde nedovolila sedět člověku, který otravuje ostatní hosty,je vulgární, je opilý a obsluha mu stále nalévá. Naštěstí máme tuto zkušenost pouze jednu a ostatní jen pozitivní. Takže za mě doporučuji.

  1. Tomáš Protiva ★★★☆☆

    Bouda byla dříve mnohem, mnohem lepší! Pomatuju časy, kdy byl pouze stánek na ctyraku a bylo to skvěle! Dnes po několikáté návštěvě na nove pobočce v mercury jidlo naprostý průměr. Co mne absolutně vytáčí je činnost obsluhy při placení - mám navolit jaké mám dat dýško? Dýško ve výdejnách ze zásady nedávám - proč taky ze? Servis naklika/ja naklikam mou objednávku a čekám. Pak to jinde sním. Pak vim jak mi (ne)chutnalo. Pak jsem servis/kuchyni schopen ohodnotit případným dýškem/stiznosti. Prijde mi to trapne jak pro obsluhu, tak pro zákazníky, ale holt nájem v mercury a expanze něco stojí… z nostalgie “jak to bylo drive dobre” nechám 3 hvězdy, ale vracet se už nebudu.

  2. Radim Vlcek ★☆☆☆☆

    Dnešní objednávka stojí za hovno. Dcera nám objednala hokejové menu. Obsahuje 4ks hermelínu což jí nestačí, tak si přiobjednala 6ks navíc a ejhle. V balení nejsou a po telefonu mi paní řekla že za to nemůže, ať si zavolám na Wolt že mi peníze vrátí. Při otázce proč mám volat Wolt když je chyba na jejich straně odpověděla že toho má moc a pořád se omlouvala ale nic nevyřešila. Toto jednání se mi moc nelíbí. Měla by sama zavolat dopravce a zaplatit ze svého doruceni zapomenuté objednavky. Doporučuji ihned zkontrolovat obsah balení a v pokud nebude sedět s objednávkou nic neplatíte ať si to odvezou nazpět. Když to bude u každé páté objednávky tak bude na hezkou dovolenou. Nejde o mně ale dcera byla zklamaná.

  3. Petr Ostřanský ★☆☆☆☆

    Jídlo neodpovídá nabídce, bylo studené. Bez extra příplatku 70 Kč bych asi maso nenašel vůbec :-)

  1. Pavel Janda ★★★★★

    Moje první návštěva a velká spokojenost. Nebojím se říct, že je to facka otevřenou dlaní všem nadnárodním řetězcům. Když vezmu např míru toho, zda se vůbec realita může podobat fotce v nabídce, tak tady jsem poprvé schopen říct, že může... Jinde musíte mít nutně dojem, že jde o vlastní parodii, kdy jediná shoda s fotkou a obdrzenym burgerem je jeho cena. Obzvláště Burger King u Ferencika je bída a tady jsem byl prostě spokojen. Chuť výborná, vše dobře připravené. Slečna u pokladny byla také velmi napomocna při výběru... Takže v kategorii "fast food v nakupaku" za mě v pohodě s čistým svědomím pět hvězdiček a budu se těšit příště!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Bouda Burgers - DOC Mercury?

Bouda Burgers - DOC Mercury se nachází na adrese 6 České Budějovice-České Budějovice 6 CZ, Nádražní 1759, 370 01 České Budějovice-České Budějovice 1, Česko

Jaké je telefonní číslo Bouda Burgers - DOC Mercury?

Můžete kontaktovat Bouda Burgers - DOC Mercury na čísle +420 792 283 010

Jak se dostanu k Bouda Burgers - DOC Mercury?

Trasu k Bouda Burgers - DOC Mercury najdete zde odkaz

Advertisements