Nejradši bych nedala ani jednu hvězdu, Tak moje zkušenost, v dubnu zakoupen prstýnek jako dárek k narozeninam po necelem měsíci vypadl kamínek, tak jsem šla reklamovat. Paní ochotně přijala a že pošle SMS. Včera došla SMS ale bohužel jsem nestíhala tak jsem šla vyzvednout dneska před obědem. Paní si vzala reklamační list odešla dozadu a přinesla obálku vyndala prstýnek a podává mi ho, tak já si ho vzala prohlédla a kolem toho kamínků všude lepidlo a kamínek špatně a křivě nalepený , Paní prodavačka se tam se mnou začala dohadovat že to není pravda vzala si ho i pod lupu a že nic nevidí a že je v pořádku tak jsem žádala novou reklamaci a Paní mi to odmítla a byla velice nepříjemná a nevrlá a že když ho nechci tak že si ho prodá a že mi vrátí peníze. Tak mi podává peníze a že chce 10kč zpátky říkám já nemám hotovost u sebe tak mi ho sprostě vytrhla z ruky a řekla že ať se vrátím až ji budu mít říkám ok že přijdu odpoledne s mamkou a že se na něj taky podívá, nicmeně odpoledne jsme se vrátili a říkám že ho chci vidět a ukázat ho mámě a Paní prodavačka najednou milá že už to nebudeme řešit že už ho dala do výlohy a že ho prodá ať ji dám těch 10 Kč a že mi dá peníze. Takže zkušenost naprosto špatná a podle mě prodat zboží jako nové které už někdo používal a je opravovane je naprosto nepřípustné takže dobře prohlédněte fotku a nekupujte a pokud můžu doporučit nekupujte radši nic
Recenze
-
Weru Stránská ★☆☆☆☆
-
Krišpýn Patočka ★☆☆☆☆
Opravdu nedoporučuji tento obchod. Hodinky jsem neviděl tři měsíce. Nejen, že jsem musel volat co dva týdny ale ve finále jsem po zmíněných měsících, kdy už jsem vyžadoval vracení hodinek, jsem byl nucen jet 10km do zakouřeného doupěte, kde si pán ještě zkoušel říct o víc peněz. Tohle by měla vidět ČOI
-
KARLOS ★☆☆☆☆
Hodinky po výměně baterie úplně zníčené. Díky poškození ztráta voděodolnosti. Při poukázání na poškození bylo řečeno, že se marně pokoušeli týden dovolat, aby se domluvili na postupu. (Žádný zmeš. hovor) Spodní část hodinek úplně poškrábaná.. Nedoporučuji!!!
-
Olga Kulhavá ★☆☆☆☆
Dnes v této prodejně s hodinkami. Myslela jsem, že odešla baterie. Paní řekla po 5minutách, že to opravdu bylo baterií. Cena 180 Kč. A ejhle, hodinky šly 5 minut.Uvidím, co zítra řeknou na reklamaci. Hodinky si tam nechali, že kouknou a dají vědět. Do dnes se mi nikdo neozval, tak jsem volala já a dostala jsem ještě vynadáno, že toho mají hodně a prostě až bude čas. Takže příští týden si pro ně jedu a budu hledat lepší hodinářství
-
Dominik Nergl ★☆☆☆☆
Asi nejhorší hodinářství co znám. Komunikace katastrofa. Přez rok zde mám hodinky na opravě a stále nejsou hotové. Paní mi stále jen opakuje, že za měsíc budou hotové. A stále nic. Určitě nedoporučuji v žádném případě.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Hodinářství Soukup-Chlachulová?
Hodinářství Soukup-Chlachulová se nachází na adrese 20, Husovo nám. 173, 289 22 Lysá nad Labem, Česko
Jaké je telefonní číslo Hodinářství Soukup-Chlachulová?
Můžete kontaktovat Hodinářství Soukup-Chlachulová na čísle +420 325 551 060
Jak se dostanu k Hodinářství Soukup-Chlachulová?
Trasu k Hodinářství Soukup-Chlachulová najdete zde odkaz