Recenze

  1. Eva ★★★★★

    Velmi dobře situované místo na akce, svatby, oslavy.

  2. Marcela Kurkova ★★★★★

    Krásné místo v přírodě, potůček, ohniště, pergola, klid a pohoda.

  3. Roman Ferda ★★★★★

    Krásné prostředí, ale úklid na bázi 10-letého děcka a majitelé místo aby řešili problémy, tak se jen vymlouvají. Např. Internet jde špatně a seká se, jelikož je moc hezké počasí a nebo již zmiňovaný úklid byl špatný protože nemohou sehnat lidi na uklízení.

  1. Barbora Vrchotová ★★★★★

    Vybráno pro pohodovou červnovou svatbu, kterou jsme si zařizovali svépomocí, a naprostá spokojenost nás i všech hostů. Prostředí úžasné, ubytování bez výhrad, komunikace a servis ze strany majitelů úplně skvělý. Využili jsme zapůjčení party stanu s venkovními stoly a židlemi a velkého grilu, na který nám pan majitel přichystal výbornou kýtu. Navíc přátelské k pejskům :) Nemohli jsme vybrat lépe!

  2. Vespi13 Vespi ★☆☆☆☆

    Podle fotek a úvodní komunikace s majitelkou to vypadalo na naprostou parádu (trochu nas zarazilo, ze je 2 měsíce pred silvestrem stale volno)! Ale.... Po prijezdu na misto (ikdyž majitelka věděla, že dojedeme s několika malými dětmi od půl roku) jsme byli v šoku, že je v chalupe docela zima a na pokojich pouze male primotopy. Majitelka nas ujistila, ze vecer bude vsude jiz prijemne a v dalsich kamnech (krom tech v hlavni mistnosti) neni treba vubec topit. V noci jsme deti ukladali v prisernem vlhku a v teplotach kolem 16°C. Hned druhý den, jsme volali majitelce, ze je potreba drevo na zatopeni (je totiz na pridel a kazdy den jsme dostali 2 kose dreva). Po upozorneni na zimu nam bylo receno, ze to neni hotel a ze v dalsich kamnech(nektera byla zamcena zamkem) se topit nebude... Po zdlouhavem nalehani,prece jen p. majitelka s problemy zatopila (v kamnech smela zatapet pouze ona). Po 2 dnech, byla tedy jiz chata celkem prohrata, ovsem vsudy pritomne plisne, se nam vyresit nepodarilo (pry jen lokalni a drobne o nic pry nejde) krome plisni nas pod postelemi cekal neskutecny letity neporadek, ktery nastesti trochu splachla neustale kondenzujici voda v pokojich a takhle by se dalo pokracovat dal.. Vsem adrenalinovym nadsencum a klubu otuzilcu vrele doporucuji!

  3. Nikol S ★☆☆☆☆

    Chata útulná, pěkně vybavená, krásné okolí. ALE to je bohužel vše. Bazén zakalený, povlečení vlhké po příjezdu. Přístup majitelů velmi negativní. Byli jsme skupina 23 LIDÍ, (průměrný věk 28-30 let), přesto nám bylo řečeno, že nejsme normální lidi. Důvod majitele: 1 rozbitá sklenička, neutřený sporák. Přestože jsme byli domluveni, že odjedeme do 12, již v 10.00 hodin majitele stepovali u chaty a divili se, že není ještě uklizeno. Jsme dospělí lidé, víme, jak má vypadat ubytování po našem odjezdu, ale urážky majitele byly moc. V ceně byla WiFi, ale NEFUNGOVALA. NEDOPORUČUJEME PRO SKUPINY, leda pro důchodce.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Chata BLANÍK - ubytování?

Chata BLANÍK - ubytování se nachází na adrese Březina 19, 257 06 Louňovice pod Blaníkem, Česko

Jaké je telefonní číslo Chata BLANÍK - ubytování?

Můžete kontaktovat Chata BLANÍK - ubytování na čísle +420 603 155 215

Jak se dostanu k Chata BLANÍK - ubytování?

Trasu k Chata BLANÍK - ubytování najdete zde odkaz

Advertisements