Recenze

  1. Antonin Vachalec ★★★★★

    Skvělé místo, můžu jenom doporučit. Milá obsluha, ve srovnání s velkými řetězci vždycky skvělý a osobní přístup. Férové ceny oproti Pražským provozovnám.

  2. Jan David ★★★★☆

    Pěkný den, vážení klienti především děkujeme za kladné hodnocení, které nás moc těší. Jelikož cítíme křivdu, ke stávajícímu komentáři pana Bačika se vyjadřujeme. Je nám velice líto, že zákazník se dívá na věc takto. Zákazník nás poprvé navštívil s přáním zhotovení nových brýlí, jeho stávající starší brýle zakoupené v jiné optice mu nevyhovovaly. Po důkladném výběru a vyzkoušení si zákazník vybral a zakoupil nové brýle. Po nějaké době cca 2 - 3 měsíce přišel s tím, že ho tlačí na nose. Zákazníkovi jsme brýle upravili, po další době nás opět navštívil se stejným problémem. Po poradě s dodavatelem jsme zakoupili nová speciální sedýlka plněná vzduchem a bylo nám jasně řečeno, že by měl být tento problém vyřešen. Tyto sedýlka jsme zákazníkovi dali bezplatně. Po nějaké době zákazník přišel s tím, že obruba je špatná a tlačí ho stále a že by chtěl dát nová skla do původní starší obruby a my mu vyhověli. Podotýkám, že jsme mu neúčtovali práci, kterou běžné účtujeme. Obvinění, že jsme koncovky u stranic obruby poničili je křivé a velice nás mrzí. Vysušené koncovky u stranic jsou způsobené vlivem stáří a potu. Tato situace je pro nás ponaučení a při přijetí dalších starších obrub na zabroušení nových skel budeme více obezřetní a opatrní, aby se dané obvinéní již nemohlo opakovat. S prichazejicim létem vám všem přejeme krásné dny plné slunce. Vaše Optika Hate

  3. B L ★★★★★

    Optiku mohu jen doporučit, velmi příjemní a ochotní majitelé. Cenově oproti jiným (obzvlášť těm, který snad každý zná z nějaké reklamy) úplně super :-)

  1. Martin Bacik ★☆☆☆☆

    Chtěl jsem podpořit místní optiku a nechal jsem se zlákat zprvu velice vstřícným přístupem. Bohužel brzo se dostavily problémy a ukázala se pravá tvář optiky. Když se mi rozbilo sklo na původních brýlích, dal jsem si v optice udělat nové. Po vyhotovení rám vůbec neseděl, brýle tlačily a způsobovaly bolest hlavy. Optika doporučila výměnu sedýlek. To pochopitelně nepomohlo, protože chyba byla v rámu, ale to optika nechtěla slyšet. Po vícenásobném řešení úprav mi paní v optice sdělila, že 'problém je akorát ve mně', protože ona chybu nevidí. Protože jsem brýle potřeboval, dal jsem si alespoň zasadit do starého rámu nová skla. Při převzetí byly všechny plastové části rámu poškrábané, jakoby je někdo čistil brusným papírem. Dle hesla 'zatloukat zatloukat' se optika tváří, že k poškození nedošlo. Jejich vysvětlení? Koroze plastu?! Zajímavým faktem je, že když brýle převzali, žádná 'koroze' tam nebyla a asi 'zkorodovaly' za 3 dny, co u nich čekaly na výměnu skla. Celkový výsledek jsou 2 brýle, které nemůžu nosit a ztráta 5190 korun. Pokud si to chce někdo risknout na základě pozitivního prvního dojmu jako já, přeji hodně štěstí.

  2. Aneta Novakova ★☆☆☆☆

    Bohužel musíme varovat před službami místní optiky HATE. Dlouhodobé a opakované žádosti o řešení problému s nimi ohledně nevhodného rámu nových brýlí a když už jsme ustoupili tak, že chceme jen vyměnit nová skla do původního rámu brýlí za další peníze pro ně, tak nám takto rám během výměny zedřeli a odmítají přiznat chybu! Nikdy víc!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Optika HATE?

Optika HATE se nachází na adrese Komenského 274, 250 70 Odolena Voda, Česko

Jaké je telefonní číslo Optika HATE?

Můžete kontaktovat Optika HATE na čísle +420 283 970 350

Jak se dostanu k Optika HATE?

Trasu k Optika HATE najdete zde odkaz

Advertisements