Driv super bistro, ted dostanete smutnou porci smutnych potravin ktere i smutne chutnaji. Cekaci doba na jidlo dlouha, prestoze temer hned delali mou objednavku. Slecny bez zivota opekaji bramboru po bramboře… jsem az nastvana ze za toto chteli 179kc. K tomu si jako bonus muzete vybrat z 2 druhu oschlého pečiva. Super, moc diky:)
Fotografie
Recenze
-
Natálie Lexová ★☆☆☆☆
-
Tomáš Blaťák ★☆☆☆☆
Jídlo v otřesné kvalitě, vyzkoušel jsem burger s trhaným masem a bylo to poprvé a naposledy. Nedoporučuji, zajděte si kdekoliv jinde.
-
Laura B ★☆☆☆☆
Velmi nedoporučuji. Není se čemu divit, že v adventní sobotu, kdy mají všechny konkurenční fastfoody plno, je tady prázdno. Čekat 25 minut na jednu jedinou objednávku je absolutní extrém. Personál si během toho v klidu povídá, vypráví si příběhy a obě slečny po celou dobu ohřívají jednu omáčku přímo před zákazníky. Žádná snaha pracovat rychleji, žádná organizace. Upřímně si nedokážu představit, že by tohle místo zvládlo víc lidí a víc objednávek jako konkurence. Totální chaos a ztráta času.
-
Anna Hrubá ★☆☆☆☆
Delmart byl dříve skvělý místo, kde si člověk mohl sestavit salát dle sebe, potraviny byly kvalitní. Po rekonstrukci je ukončena pestrá nabídka salátů. V nabídce zůstaly asi 3-4 saláty, ale jejich kvalita upadla. Jídlo není ochucené, zdaleka nevypadá tak, jak restaurace na menu uvádí… bohužel moje poslední návštěva tohoto dříve skvělého bistra.
-
Nick Kovrigo ★★☆☆☆
V porovnání s tím jaký byl Delmart před přestavbou, upřímně žádná sláva. Nemají široký výběr jídla jak předtím, vše je takové průměrné. No a Cesar salát je úplná hrůza. Listy salátu poslední čerstvosti (skoro všechny polosklizké a nahnědlé), nic moc kuře, krutony jak z kamene a to je vše. Ano, žádná slanina ani omáčka tam moc k zahlédnutí nebyli. Dřív jsem to tam měl rád, ale po tomhle obchodovému snacku za 175 Kč už asi nikdy.
-
Tomáš Blažek ★★★☆☆
Jedním z hlavních důvodů, proč jsem si zamiloval Delmart před mnoha lety bylo to, že si tam člověk nechal namíchat čerstvý salát z ingrediencí podle svých představ. Tak to nyní po rekonstrukci v Quadriu skončilo. Nyní v nabídce tři saláty. Velká škoda. Pro mě zklamání.
-
Aneta Stastna ★★☆☆☆
Priserny personal v prodejne, po mem prichodu na pokladnu prodavac ani nepozdravil a bez jakehokoliv slova vzal kasu a odesel pryc. Druhy sotva pozdravil. Jinak dobry sortiment.
-
Karolína Rediit ★☆☆☆☆
Po rekonstrukci hrůůza! Dřív tady byl skvělý výběr a dalo se tu najíst i zdravě, proč tu teď jsou jen sendviče a kus pečeného kuřete?? Plus v úplně prázdné restauraci jsem čekala jen až si někdo všimne, že jsem vůbec zadala objednávku asi 10 min. Bylo to moje oblíbené místo v centru, obrovské zklamání, ach jo. Nedivím se, že je tady stále prázdno.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Prodejna a BRASSERIE DELMART Quadrio?
Prodejna a BRASSERIE DELMART Quadrio se nachází na adrese Spálená 2121/22, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko
Jaké je telefonní číslo Prodejna a BRASSERIE DELMART Quadrio?
Můžete kontaktovat Prodejna a BRASSERIE DELMART Quadrio na čísle +420 736 630 822
Jak se dostanu k Prodejna a BRASSERIE DELMART Quadrio?
Trasu k Prodejna a BRASSERIE DELMART Quadrio najdete zde odkaz