Naposledy jsme tu byli 27.10.2025, bohužel jsme ale oproti minulým návštěvám nebyli spokojeni. Personál nebyl ochotný namíchat drink z rumu, který není na lístku, ale minulou návštěvu to servírka byla schopna zvládnout s radostí. Personál doporučujeme řádně proškolit, jak se k zákazníkům chovat. Minulé návštěvy jsme byli vždy nad očekávání spokojeni, personál byl milý a namíchal nám drink podle našich představ. Personál by si neměl dovolit kroutit očima nad požadavkem, který nezvládne, i přesto že to servírky na minulé návštěvě bez problému a s úsměvem zvládly.
Recenze
-
Veronika Vondrová ★☆☆☆☆
-
Josef Vondra ★☆☆☆☆
Byli jsme zde 27.10. 25, ale bohužel oproti minulým návštěvám jsme nebyli moc spokojení. Piňa colada dobrá, ale ochota personálu namíchat něco z rumu, co sice není na lístku, ale proti směna to bez problému zvládne. Nechci se hádat, ale tuto směnu doporučuji řádně proškolit. První příspěvky byly, neumí pořádně česky, ale umí namíchat pořádný drink. Radši ukrajinskou a ochotnou směnu, než českou a na h....o. Předchozí návštěvy vždy plné spokojenosti, obsluha vždy namíchala drink dle mých představ, ale dnes jsem se musel hodně doprošovat. Prosím o nápravu, i když sám se svými zkušenostmi vím, že najmout alespoň dostatečný personál je velmi obtížné. Děkuji za nápravu, Vondra
-
Antonin Vintr ★★★★★
Opět jeden ze skrytých diamantů. Trochu hipsterský nádech, servírka neumí moc dobře česky, ale dobré pití za super ceny a misto kam vzít bábovku, nebo v klidu u drinku dodělat práci na notebooku. Byl jsem zde v pondělí po 22h, bar byl skoro prázdný. Co jsem četl ostatní recenze, když je plno, bar nestíhá. U mě vše v pohodě a pár lidí. Zajímavostí je že během mé návštěvy přišla holčina, že si tu včera zapomněla šálu. Obsluha jí měla připravenou a včerejší návštěvnice odcházela spokojená. Detail, ale na nich záleží. Pět hvězd jasných.
-
Lisa Goasdoué ★★★★☆
Byl deštivý den, zašli jsme dovnitř s pár kamarády, ale moc jsme se nenaslyšeli, bylo fakt narváno a stoly jsou dost namačkané na sebe. Ceny jsou směšně nízké, což asi vysvětluje, proč je tam tolik lidi, a taky chuť koktejlů. Objednala jsem si Gin Tonic a chutnal asi tak jako když si ho ve spěchu míchám doma. Ale za ty peníze člověk stejně nečeká koktejl jako vystřižený ze Drink Masters…
-
Dudy ★★★☆☆
V baru Vesna jsem byl dvakrát za život. Teď jsem to zkusil po dlouhé době a nevím, zda-li tady má personál nějaký syndrom, ale příjde mi dost zmatený a takový malátný. Vše trvá proklatě dlouho, plus nepřítomné pohledy. Asi přicházím moc střízlivý.
-
Vojtěch Navrátil ★★★★★
Moje oblíbená hospůdka se skvělou atmosférou, i když tu není moc k hnutí a bývá tu hluk. Skvělý jsou především ceny a jídlo, pivo bývá taky v pořádku. Obsluha je trochu sušší, ale to je někdy lepší než vlezdoprdelkování. Celkově to tu mám moc rád a je to častý cíl našich srazů se spolužáky.
-
Jiří Beneš ★★★★★
Hele tenhle podnik není nic extra, ale možná tím je tak boží. Jídlo jako nouzovka oukej, pivka jsou zajímavé , obsluha milá a ceny nejlepší. Vracím se pravidelně a rád.
-
Petr Just ★★★★★
Jen chleba se sádlem je spíš topinka s vrstvičkou sádla a cibuli. Ale Americký hotdog je za 50,- topovka. Mají dobrý nealko pivko.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Bar Vesna?
Bar Vesna se nachází na adrese Na Hroudě 61, Strašnice, 100 00 Praha-Praha 10, Česko
Jaké je telefonní číslo Bar Vesna?
Můžete kontaktovat Bar Vesna na čísle +420 605 238 491
Jak se dostanu k Bar Vesna?
Trasu k Bar Vesna najdete zde odkaz