Recenze

  1. Leyla Ishikawa ★★★★★

    Různé oblečení a zajímavé věci. Majitel je super přátelský a milý. Prodává také svá vlastní umělecká díla. Uvnitř je také šatní skříň. Doporučuji!

  2. Lucia Stadtländer ★★★★★

    Je to úžasný obchod s jednotlivými kousky. Majitel obchodu je opravdu milý a ceny jsou také opravdu férové.

  3. Iva Ivanova ★★★★★

    Tento obchod je tak skvělý nález! Zastavil jsem se, abych rychle hledal košili, a nakonec jsem zůstal déle, než jsem čekal. Existuje tolik vtipných a historických návrhů, že je těžké je všechny neprocházet. S Jerem se skvěle mluví a celé místo má opravdu uvolněnou a útulnou atmosféru. Dokonce jsem našel perfektní košili, která mi pomůže být kreativní s mým nápadem na halloweenský kostým! Jednoznačně jedno ze skrytých cool míst Žižkova – vřele doporučuji se tam podívat, pokud chcete něco originálního a cool.

  1. Brock Kelland ★★★★★

    Dope košile, cool chlap, dobrý ole ve stylu Chucka Norrise.

  2. Jáchym Procházka ★★★★★

    Malý obchod se spoustou ručně šitého oblečení a mnoha zajímavými a poutavými obrazy. Měl příjemný rozhovor s majitelem / umělcem Jeremiášem a celkově jsem se skvěle bavil, když jsem se rozhlížel kolem. Jo a každý kus oblečení je jedinečný, takže to je jako obrovské +

  3. Vicster - ★★★★★

    Zdá se, že každá recenze všeho v Praze, co není na Václavském náměstí, začíná: „skrytý klenot“…tento klenot není tolik skrytý, stačí se vypravit na Žižkov, což je skoro tam, kde je Praha, kterou jste očekávali, abych byl upřímný, takže byste měli být raději tady, než se toulat po muzeu erotických strojů nebo provazových CBD obchodech. Každopádně, toto místo je jako vstoupit časně ráno do blaženého klubu z konce 90. let, kdy všichni, kdo přežili, sestupují… a xeroxový zine svět z počátku 90. let, pouze s nositelným (nebo pověsitelným) chladem, který si můžete odnést ve formě potištěných košil, vyšívaných a přizpůsobených svetrů a maleb, které jsou samy o sobě uměleckým dílem. V případě, že se bojíte otřesu nálepkou, trička jsou za velmi rozumných 700 Kč, i když možná byla i za méně. Dejte si pozor, abyste neměli příliš dlouhé kolo na příliš dlouho, nebo si koupíte více, než jste zamýšleli. Také - existuje báječný malý pes, který dává zdarma domácí mazlíčky. Umění a pes – co víc si přát?

  1. Lydia Titterington ★★★★★

    Moje první zkušenost na Oko Academy byl hudební a portrétní večer. Jako nováček na uměleckých akcích jsem byl zpočátku nervózní. Příjemně mě však překvapila vstřícná a neodsuzující atmosféra, která mi umožňovala cítit se pohodlně a uvolněně. Dokončoval jsem projekt portrétů. Chtěl jsem se zúčastnit Oko Academy jen proto, abych měl společnost, ale Jeremiah byl tak nápomocný a dal mi rady. Prostředí se mi líbilo a chtěl jsem se znovu zúčastnit. Navštěvoval jsem zde svůj první kurz kreslení postav a bylo tak relaxační poslouchat hudbu s lidmi a kreslit. Obvykle se cítím mezi lidmi úzkostný, ale cítil jsem se jako doma jen při kreslení. Další akcí, které jsem se zúčastnil, byla Art Night. Zúčastnil jsem se ke konci svého projektu, protože jsem chtěl nějakou společnost, a začal jsem se svým stylem a dokončováním těchto obrázků opravdu nudit. Jeremiáš mě seznámil s inkoustem a vedl mě, jak ho používat, což mi dalo nový život a vzrušení z opětovného kreslení. Nikdy jsem necítil potřebu se předvádět a cítil jsem, že jsem v příjemném prostředí, kdy jsem mohl selhat a poučit se ze svých selhání. Myslel jsem, že nebudu moci navštěvovat hodiny umění, protože nedokážu na papíře znovu vytvořit živý předmět nebo osobu; mým projektem byly abstraktní portréty. Ale Jeremiah mě vedl k tomu, abych zkoušela nové věci, nechal mě dělat vlastní věci a nezasahovala do mého vlastního stylu, ale dovolila mu vyvíjet a experimentovat s novými materiály. Později jsem si zaplatil za soukromou konzultaci, abych získal tipy na nacenění mých portrétů a doplnění finálních úprav, aby vypadaly profesionálněji. Miluji myšlenku Oko Academy, že jako zaneprázdněný pracující člověk mohu platit, když potřebuji a kdy potřebuji, a dostávám promyšlené a uctivé vedení na mých vlastních projektech za docela dostupnou částku peněz. Bez Oko Academy bych svůj projekt nezvládl a doporučuji ho ostatním. Pokud jste začátečník jako já, je to prostředí, ve kterém se cítíte bezpečně a pohodlně s ostatními lidmi, a pokud jste zkušenější, máte neuvěřitelné vedení od extrémně zkušeného lektora. V příloze jsou 2 moje portréty, které by byly dokončeny pouze s pomocí Oko Academy. Jsou to 2 moje oblíbené obrázky. (Moje fotografické schopnosti jsou ďábelské; omlouvám se.)

  2. Petr Lukáš ★★★★★

    oko 1 .*.66666.*. Adam LUKÁŠ. Definitivně

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Oko Academy?

Oko Academy se nachází na adrese Kubelíkova 25, 130 00 Praha 3-Žižkov, Česko

Jak se dostanu k Oko Academy?

Trasu k Oko Academy najdete zde odkaz

Advertisements