Recenze

  1. Zdeněk Dařílek ★☆☆☆☆

    Honk Kong Polévka byla mdlá bez chuti a měla být pikantní a nebyla kuřecí v pekingské omáčce, chuť otřesena a malá porce, zde jsem si objednal bohužel naposledy.

  2. Klára Volková ★★★★★

    Po letech opravdu se nic nezměnilo. Výborná kuchyně. Kuře s mandlemi,avo maki,zelný salát,velká jarní taška/rolka.Prostředí uvnitř stále stejné.Jediné co bych upravila jsou toalety,lepší odvětrání.

  3. Jitka Jarošová ★★★★★

    Jídlo bylo přímo famózní a určitě se vrátíme. Atmosféra pohodová a cena odpovídá kvalitě jak jídla tak servírování. Těším se na další návštěvu

  1. David Sirotek ★★★☆☆

    Jídlo je zde skoro vždy v pohodě. Občas kuchaři ujede ruka s kořením, nebo je jídlo až moc přemaštěné, ale i tak se to dá sníst... Ale čekání je vždy dost dlouhé! Obsluha (možná to tak mají ve zvyku) je dost pomalá a občas to vypadá, jako byste jí vůbec nezajímali (Dojde vám pití? Po x minutách čekání si musíte na obsluhu mávnout)... :-( Ceny jídel jsou trošku vyšší.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Hong Kong?

Hong Kong se nachází na adrese Na Flusárně 168, 261 01 Příbram-Příbram III, Česko

Jaké je telefonní číslo Hong Kong?

Můžete kontaktovat Hong Kong na čísle +420 318 474 785

Jak se dostanu k Hong Kong?

Trasu k Hong Kong najdete zde odkaz

Advertisements