Jako prvodárce velký zklamání, všichni byli moc milí, až na jednu sestru, arogantní až běda. To že se srazí krev v hadičce to se stává, hlavně když odběr provádí mladá holčička, která má nasobě mikinu student střední školy a dostane mě ženu krev a mléko a ještě jako prvodarce (plasmy ...jinak X krát jako dárce krve) no stane se, trápila se tím to se stává, až se krev srazila šla pro zkušenou sestru a už to jelo, takové ponížení a za co ...za nic, až se mě chtělo brečet...takže tak.
Fotografie
Recenze
-
Pavlína Svatošová ★☆☆☆☆
-
Matyáš Suchý ★☆☆☆☆
Personál při odběru se o mě během kolapsu skvěle postaral a zaslouží si velkou pochvalu. Bohužel vedení zařízení nevyplatilo žádnou kompenzaci a moje problémy popíralo, což celý zážitek kazí.
-
Štěpánka Kovaříková ★☆☆☆☆
Byla jsem na 4 odběrech, první dva proběhli v pohodě, avšak poslední dva katstrofa. Když pominu to, že až po dvou hodinách po odběru jsem se dostala na sál. Doktor neuměl téměř česky, slečna na recepci arogantní, ale to by se ještě dalo zkousnout. Ale nepochopím, že odběry provádí NEKVALIFIKOVANÉ!!! studentky. Slečna mi napíchla žílu na 3x, poté mi žíla praskla. Tak se přesunula na druhou ruku, kde se opakovalo to samé. Byla jsem odeslána domů bez jakékoliv kompenzace, s tím, že mám “slabé žíly”. Mám za sebou cca 20 odběru krve, a vživotě se mi nestalo, že by mi žila praskla, natož na obou dvou rukách!!! Takže po dvou hodinách utrpení jsem odcházela naštvaná, bez jakekoliv finanční náhrady, a modřiny jsem měla následujících 14 dní! Chápu, že studenti si musí praxi někdě získat, ale tohle je neakceptovatelné, aby napichoval nekvalifikovaný personál. Ještě Vám budou každý týden volat, proč už nechcete darovat, a i když uvedete důvod, zavolají znova. Také mi s mojí váhou 50kg odebrali 1100ml, což není vůbec v normě a vůbec se nedoporučuje, max u dospělého velkého chlapa. Doufám, že už se to nějak zlepšilo, tohle je cca rok stará událost, ale od této zkušenosti jsem místo znova nenavštívila.
-
Patrik Okura ★★★★★
Nemám sirénu ani maják. Ale když daruju plazmu, vím, že možná někomu zachraňuju život. I to je způsob, jak pomáhat. Velké díky patří i personálu, který tu práci dělá srdcem."
-
Katka Šafrova ★★★★★
Všechni jsou ochotní a milí, sestřičky jsou empatické a šikovné. Příjemné prostředí a výborná káva. Daruji zde ráda.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa PLASMA PLACE s.r.o.?
PLASMA PLACE s.r.o. se nachází na adrese Solní 261/18, 301 00 Plzeň 3, Česko
Jaké je telefonní číslo PLASMA PLACE s.r.o.?
Můžete kontaktovat PLASMA PLACE s.r.o. na čísle +420 226 289 070
Jak se dostanu k PLASMA PLACE s.r.o.?
Trasu k PLASMA PLACE s.r.o. najdete zde odkaz