Recenze

  1. Кирилл Заикин ★★★★★

    Několikrát jsem tu nakupoval a vždycky bylo všechno super. Kolegové jsou velmi ochotní a vždy rádi pomůžou. Nedávno jsem potřeboval vrátit nevhodný dárek a celý proces trval asi minutu! A už následující den mi peníze přišly na účet. Skvělý servis – doporučuji!

  2. Linda Valentová ★☆☆☆☆

    Udělala jsem nákup za 4 tisíce a zamluvila si boty na další týden. Když jsem si je byla vyzvednout, byla tam neskutečně oprsklá prodavačka se jmenovkou Kája, u které absolutně nechápu jak může pracovat v zákaznickém servisu! Nejen že nemohla najít "schválně" boty, které jsem si tam zamluvila a prostě řekla že nejsou... bez omluvy, jen tak.. když jsem pro ně jela přes celou Prahu.. (když jsem se nenechala odbít, tak je pak stejně vytáhla z nějakého pytle), od začátku mě ani nepozdravila, nepomohla, a pak když jsem platila ty vyzkoušené boty, na mě zařvala jestli KARTA NEBO HOTOVOST..?? ani mi nedala tašku.... musela jsem si o ní říct extra po zaplacení.. že prý né každý chce tašku... tak říkám ok... a ona zase nic, ani pozdrav. Tak nevím, minulý týden tam byli dvě slečny které byly naprosto skvělé. S takovýmhle chováním jsem se dlouho nesetkala. Fuj.

  3. Jan Kuchař ★★★★★

    Řešil jsem zde náhradní bombicku a spouštěcí systém pro automatickou záchrannou vestu. Značnou dobu se mi skvěle věnoval a řešil pan MAX (a řešil i následující pracovní den s tím, že mi poté zavolal co zjistil a jak se věci mají). Výborný servis, děkuji.

  1. Milan Oubram ★★★★★

    Vytecne! Pan Ondra z Cyklo odd. Velmi mile a ochotne se venoval dotazum ohledne koupe celoodpruzeneho MTB a Gravelu. Obe kola sesadil ze stojanu a mohl jsem si je vyzkouset, soucasne poradil s nutnym servisem a potrebnym vybavenim na dlouhych vyjizdkach. Do teto prodejny se zcela jiste rad vratim. Milan Oubram

  2. Roman D ★★★★★

    Na této pobočce bych chtěl pochválit servis kol a konkrétně pana Ondřeje, který mi opakovaně vyšel vstříc a hlavně mi lidsky a srozumitelně vysvětlil co a jak. Problém z kolem Rockrider jsem řešil delší dobu, na jiných pobočkách si s tím nevěděli rady a jediný Ondra si s tím dokázal poradit, projel se na tom kole, zamyslel se co to může být, pak to přetlumočil abych tomu porozuměl (proste přesně to co chcete vidět když dáváte cokoli do servisu ať už je to kolo, auto, pracka, telefon, proste cokoli). Opravdu takhle profesionální přístup jsem hodně hodně dlouho nezažil. Moc moc si toho vážím když někdo funguje takhle na jedničku ve prospěch zákazníka. Dekuji ještě jednou

  3. Alena Samková ★★★★★

    Velká pochvala za přístup k zákazníkovi. Ochota a úsměv. Trpělivost a odborné znalosti. To vše zdobí Matěje. Tady jsem se opravdu cítila dobře. Nejen že zařídil všechno potřebné, ale ještě s úsměvem.

  1. Richard Sikora ★★★★★

    Dnes jsme navštívili OC Harfa a zavítali do prodejny Decathlon. Potřebovali jsme nabrousit, seřídit a namazat lyže a při návštěvě Decathlonu v OC Černý most jsme z důvodu kapacity byli poslanný na Harfu. Personál byl milý domluvili jsme se na seřízení a dcera stihne lyžovačku. Takže moc děkujeme a opět příště.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Decathlon Praha Harfa?

Decathlon Praha Harfa se nachází na adrese Českomoravská 2420/15a, 190 00 Praha 9, Česko

Jaké je telefonní číslo Decathlon Praha Harfa?

Můžete kontaktovat Decathlon Praha Harfa na čísle +420 281 049 430

Jak se dostanu k Decathlon Praha Harfa?

Trasu k Decathlon Praha Harfa najdete zde odkaz

Advertisements