Autoškolu pana Sazimy rozhodně doporučuji, na vše mě důkladně připravil, jízdy byly velmi zábavné a praktické a vše moc dobře vysvětloval. Díky kvalitní přípravě jsem vše udělala na první pokus.
Recenze
-
Lea Boschat ★★★★★
-
Monika Říhová ★★★★★
Autoškolu pana Sazimy velmi doporučuji. Výuka byla profesionální, teoretická část přehledná a přínosná k lepšímu zapamatování si pravidel a jízdy probíhaly v klidné a trpělivé atmosféře. Pan Sazima je prostě člověk na svém místě - vše vám ochotně vysvětlí (klidně i opakovaně), přizpůsobí se vašemu individuálnímu tempu a zodpovědně vás připraví k závěrečným zkouškám. Velkým plusem také bylo individuální plánování termínů jízd, kdy se dle svých možností snažil co nejvíce vyhovět i časovým možnostem žáka. Děkuji!
-
Tobiáš V. ★★★★★
Autoškolu AMS mohu rozhodně vřele doporučit. Přešel jsem sem z jiné, velké a relativně dost vyhlášené autoškoly, tam jsem bohužel i přes zaplacení několika hodin nad rámec nebyl dostatečně připraven na zkoušky a dvakrát jsem neuspěl a cítil jsem, že ani poslední pokus by úspěšný nebyl, proto jsem přešel na poslední pokus právě k panu Sazimovi a během pár hodin jsem byl na zkoušku plně připravený a úspěšně ji složil. Jediné, čeho lituji je to, že jsem k panu Sazimovi nešel rovnou, ušetřil bych spoustu času, peněz i nervů.
-
Adriana Kissová ★★★★★
Autoškolu pana Sazimy mohu jedině doporučit. Pan Sazima je profesionál, kterému záleží na tom, aby budoucí řidiči získali základy pro bezpečnou jízdu. Teorii dokáže vysvětlit srozumitelně a prakticky, a často přidal tipy do života, které se budou hodit v reálném provozu. Při jízdách byl pan Sazima vždy trpělivý, klidný a ochotný vysvětlit jakoukoli situaci. Oceňuji jeho individuální přístup k plánování jízd, díky kterému bylo vše flexibilní. Díky jeho přípravě jsem zvládla jak testy, tak jízdy na první pokus.
-
Kristýna Toužimská ★★★★★
Autoškolu pana Sazimy musím ohodnotit jednoznačně kladně. Pan Sazima je trpělivý a klidný a vše vás naučí, jak nejlépe to jde. Při výběru autoškoly pro mě byl důležitý lidský a pozitivní přístup k žákům a to pan Sazima rozhodně splnil. Všem bych tuto autoškolu doporučila a tímto bych chtěla panu Sazimovi moc poděkovat za skvělou přípravu na zkoušky (testy i jízdy na první pokus) a cenné zkušenosti z provozu, které se budou hodit celý život.
-
Tereza Kálalová ★★★★★
Pana Sazimu mohu doporučit. Dělala jsem si u něj kondiční jízdy. Vždy mi vše klidně a ochotně vysvětlil, klidně i opakovaně. Hodina se odvíjela od toho, co jsem potřebovala trénovat. Opakovaně jsme spolu trénovali parkování. Na moji prosbu přijel pan Sazima do místa mého bydliště a trénovali jsme v mém autě, což pro mě byla nejlepší varianta. Na konci objektivně zhodnotil moji jízdu, aniž by mi nabízel další jízdy za účelem zisku. Za mě velmi férové jednání a budu pana Sazimu ráda doporučovat :)
-
Anthony Kvicala ★★★★★
Tuto autoškolu jsem si vybral jenom kvuli tomu ze ji mam nejblize ale hlavne kvuli panu Sazimovi, je mily a trpelivy clovek ktery je velmi slusny a opravdu vas to chce naucit a postara se o vas. Rozhodne doporucuji
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Autoškola Miroslav Sazima?
Autoškola Miroslav Sazima se nachází na adrese 35, Vodnická 337, Újezd u Průhonic, 149 00 Praha-Praha 415, Česko
Jaké je telefonní číslo Autoškola Miroslav Sazima?
Můžete kontaktovat Autoškola Miroslav Sazima na čísle +420 773 550 500
Jak se dostanu k Autoškola Miroslav Sazima?
Trasu k Autoškola Miroslav Sazima najdete zde odkaz