Recenze

  1. Jana Pulcová ★★★☆☆

    Tři hvězdičky dávám za skvělou paní sestřičku, která je ale bohužel totálně zavalena administrativou a nezvládá odepisovat na zprávy ani zvedat telefony. Ze začátku byl pan doktor alespoň dobrý diagnostik, ale v poslední době mi přišlo, že se i sám potýká s nějakým zdravotním problémem a dost se to na něm odrazilo. Vżdycky byl svéráz, ale v poslední době už to překročilo únosnou hranici s šli jsme jinam a udělali jsme moc dobře. Kamarádky syn měl mít pětiletou prohlídku v lednu, do května se nemohla dovolat, dopsat s tak tam musela pro termín zajít osobně. Velmi krátké ordinační hodiny pro nemocné, které nestíhají odbavit a tak se nemocní z rána míchají de zdravými pacienty

  2. Honza ★☆☆☆☆

    Jak píše spousta lidí. Mohu jen potvrdit - pan doktor Dostál je špatný nejen jako doktor ale i jako člověk. Arogantní, nepozorný, nedá se mu dovolat, dopsat a nejhorší je, že sděluje nepravdivé informace, které nám posléze jiní doktoři vyvrátili. Rozhodně nedoporučuji a panu Dostálovi vzkazuji aby si přečetl to množství recenzí a nad svým chováním se zamyslel! Možná by měl změnit profesi za nějakou, kdo ho lidé nebudou obtěžovat, když mu jsou tolik na obtíž.

  3. Pavla Š. ★☆☆☆☆

    Kdyby to šlo, dám 0 hvězd. Jak zde bylo již mnohokrát zmíněno, neustále se opakující problémy. Nedá se dovolat, dopsat. U pana doktora Dostála, který kazí pověst lékařskému řemeslu, je pacient a jeho rodiče na posledním místě. Všichni ho obtěžují, nejraději by byl jinde. Noha na protější židli z důvodu, že ho bolí noha, to bych ještě zvládla. Ale jeho arogantní chování a absolutní nezájem o pacienty ne. Syn se ho bál. Sestřička musí snášet jeho nejapné a urážlivé poznámky. Takže k tomuto pánovi již nikdy více.

  1. Martina Dojmazovova ★☆☆☆☆

    Naprostá katastrofa, v ordinaci špína a nepořádek. Pan doktor ani nepozdravil, když jsme přišli, koukal do počítače, a pak byl úplně mimo. Byla to naše poslední návštěva, už jsem dceru přihlásila jinam. Nechápu, že vůbec může ordinovat.

  2. Simona Cr ★☆☆☆☆

    rozhodně nedoporučuji. Nejenom, že se nedá dovolat ani dopsat,ale péče je taktéž nulová. Při registraci jsem panu doktorovi předala propouštění zprávu z porodnice, syn je extrémně nedonošený miminko, proto si troufám říci, že by ho zpráva měla zajímat, tak pouze řekl,že se mu to nechce číst, protože ho to nebaví a následná ,,péče” se vlastně odvíjela v podobném duchu. žádala jsem formou SMS o zaslání receptu, léky které syn potřeboval z porodnice a zpráva sice byla zobrazena, ale odpověď žádná a recept také ne. Pediatrickou péči tedy nadále za pana doktora suplovala porodnice v Podolí, jelikož pan doktor nereagoval na SMS a bez objednání tam nemá cenu chodit. Neustále plná čekárna nemocných dětí a pokud ne u dr. Dostála, tak v ordinacích vedle a jelikož sedíte uprostřed, tak jste obklopeni nemocnými dětmi z vedlejších ordinací,což je opravdu super, když tam jste s miminkem. dr.je sice vtipný,upovídaný,ale to je asi tak všechno. Jedna hvězda je pro sestřičku,která to tam nemá vůbec lehké,jelikož vede celou ordinaci za něj.

  3. Vitezslav Trojna ★☆☆☆☆

    Aktuálně nejhorší doktor v regionu. Uplně mu hráblo, nedá se s ním spojit, nedá se tam dovolat, na zprávy nereaguje, sestra pouze řekne, že se doktor ozve, domluvit termín je neřešitelný problém, i když se tam dokopete, tak problémy neřeší, vše odbyde. Na objednané očkování jsme v čekárně čekali 3 hodiny, takže jsem si odnesli i nemoc. 3 týdny má výsledky z alergologických odběrů, opět nulová možnost se spojit a nějak se dohrabat aspoň výsledků. Ty jsme si museli vyptat přímo v laboratoři, aby jsme zjistili, že je důvod se spojit a je co řešit.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Dětskýlékař.org,s.r.o.?

Dětskýlékař.org,s.r.o. se nachází na adrese Lovosická 440/40, 190 00 Praha-Praha 9, Česko

Jaké je telefonní číslo Dětskýlékař.org,s.r.o.?

Můžete kontaktovat Dětskýlékař.org,s.r.o. na čísle +420 775 283 513

Jak se dostanu k Dětskýlékař.org,s.r.o.?

Trasu k Dětskýlékař.org,s.r.o. najdete zde odkaz

Advertisements