Recenze

  1. Olaf Vingelsson ★★★★★

    Nejsem odborník na kebaby, ale jako laik oceňuju, že jsou na jehle vidět vrstvy a ne jednolitá pěna jako v jiných provozech. Chuť i porce úplně v pohodě, takže na zpestření jídelníčku dobrá volba. Fungují i přes doručovací služby.

  2. F.Krpál ★★★★★

    Vždy jsem si myslel, že se jedná o průměrný kebab, ale po mých zkušeností za poslední dobu, se jedná o nejlepší kebab v okolí. Ceny jsou celkem příznivé a pouze jednou se mi stalo, že mi pán kebab lehce připálil. Jinak jsem vždy maximálně spokojen!

  3. Robert Voros ★☆☆☆☆

    Pan majitel nezdraví zakazniky po prosbě o kebabu bez zeli z duvodu alergie vam zeli stejně dá aby neumsel přidávat ostatni ingredience když odmítnete vam řekne at pockate 15 minut nebo vypadnete V kebab boxu pozor jsou malé ostré kosti občas chrupavka s tímto místem máme několik zkušenosti ze začátku opravdu dobrý kebab poslední 2 návštěvy katastrofa a určitě i poslední, kvalita jídla a hlavně chování obsluhy tragédie

  1. Tavy Sek ★☆☆☆☆

    Tak já nevím, z ostatních recenzi mám pocit že jsem zabloudil do jiného kebabu. Byl jsem zde 4x a o nějaké hezke porci masa si můžete jen nechat zdát, při připlacení si extra masa nepoznáte rozdíl a dýško taky nepomáhá :) Další šanci v žádném případě nedam a už se zde určitě neukážu. Přikládám fotku extra porce masa s dýškem 30kč, sami zvažte zda si vaše peníze zaslouží:)

  2. Petr Kořínek ★★★★★

    Dobrý kebab, dal jsem si v tortille. Cena okolo 150 Kč. Porce byla ohromná. Obsluha příjemná. Bral jsem si kebab s sebou, ale v zimně by se dalo jíst i vevnitř. Možná by mohli mít lepší odsávání vzduchu, aby nebyl člověk nasmradlý hranolkami a kebabem.

  3. Michaela Kreminová ★★★★★

    V době neustále klesající kvality restaurací s kebabem, jsem nadšená, že zde existuje tento. Velmi příjemný pán, jenž na kebabu nešetří, omáčka je skvěle rozprostřená, chuť pálivé omáčky je výrazná, ingredience jsou nasekané na malé kousky (což oceňuji) a na chuti jsem nenašla žádný zápor. Výsledný durum je lehce menší než u konkurence, za to chutnější. Prostředí nevýrazné, interiér čistý a moderní.

  1. H3ny ★☆☆☆☆

    Kebab sám o sobě určitě nepatří k nejhorším, ale samotná obsluha a atmosféra jo. Týpek se tváří jak kdyby jste ho šli vykrást a nedej bože, když nenechátw dýško, to jste rádi, když vám řekne nashle. Nevím proč to dělá, když svým chováním a tvářením akorát kazí lidem chuť k jídlu. Katastrofální přístup, měl by se nad sebou zamyslet. A to ani nemluví o tom, že na Fooddoře atd má jídlo o 30-50,- dražší, kdyby to za to aspoň stálo, ale on to ještě osírá, když je to na objednání. Škoda slov

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Adana Kebab & Pizza?

Adana Kebab & Pizza se nachází na adrese Mansfeldova 802, 198 00 Praha 9-Černý Most, Česko

Jaké je telefonní číslo Adana Kebab & Pizza?

Můžete kontaktovat Adana Kebab & Pizza na čísle +420 778 568 858

Jak se dostanu k Adana Kebab & Pizza?

Trasu k Adana Kebab & Pizza najdete zde odkaz

Advertisements