Recenze

  1. Катя Кислицкая ★★★★★

    Praha má neskutečnou atmosféru, vše je nasáklé romantikou, a tak jsme s manželem chtěli zachytit tuto krásu. Rozhodli jsme se najmout fotografa a uspořádat focení milostného příběhu. Volba padla na Artura Jakuceviče a vůbec jsem nelitoval. Fotografie se ukázaly nejen krásné, byly živé. Při pohledu na ně můžete cítit naši lásku. Moc se mi líbily i lokality, Artur nás vzal na nejkrásnější místa, kam se turisté prostě nedostanou, protože o nich nevědí. Jedním slovem, nyní na tyto chvíle nikdy nezapomeneme. Proto chceme vyjádřit naši vděčnost za takovou krásu, s úctou, Ekaterina a Anton!

  2. Artur Timirhanov ★★★★★

    Minulý měsíc jsme s přítelkyní navštívili jedno z nejkrásnějších a nejstarších měst v Praze. Byli jsme tam poprvé, takže jsme si z toho, co jsme viděli, odnesli spoustu dojmů. Jako mnoho cestovatelů jsme chtěli vše zachytit na obrázcích. O fotografovi jsme věděli dlouho od přátel a viděli jsme obrázky, byly živé a neobvyklé. Dokonce se stalo, že je to můj jmenovec) Objednali jsme si focení Love-Story, nešetřili jsme penězi, protože tohle nádherné město zůstane jako vzpomínka. Chtěli jsme, aby fotky byly blízko Karlova mostu, výhled je odtamtud prostě nádherný. Artur je profesionální fotograf, hned je vidět, že ten člověk dělá to, co miluje. Bylo to s ním zábavné a zajímavé, navíc vyprávěl různé příběhy o městě. Pořídil velmi kvalitní snímky. Předtím jsme měli mnoho focení, ale mohu s jistotou říci, že Arturova práce je nejlepší. Chtěl bych poděkovat tak talentovanému a úžasnému fotografovi!) Určitě vás doporučíme všem našim přátelům.

  3. Светлана Стоянова ★★★★★

    Nedávno jsme s manželem přiletěli do Prahy, vzali jsme se v tichosti, jak se říká, nechtěli jsme velkou svatbu, ale vyrazili jsme na výlet. Chtěli jsme jen zachytit okamžiky v tak krásném městě, udělat krásné fotky. V budoucnu budeme mít děti, aby viděli, jak byli jejich rodiče v mládí zamilovaní. Objednali jsme si fotografa Artura Yakutseviče, doporučila nám ho moje kamarádka ze školy Irina, která měla před 2 lety svatbu v Praze a jejím fotografem byl také Artur. Řeknu vám upřímně, jsme rádi. Obrázky jsou prostě nádherné, krásné momenty. Je to prostě úžasný člověk, všechno dělal jasně a krásně. Bude se na to dlouho vzpomínat. Jsme mu velmi vděční, velké díky Světlaně a Vjačeslavovi Denisovovi.

  1. вадим липинский ★★★★★

    Do Prahy jsem se chtěl podívat už hodně dlouho, dalo by se říci, že to byl dokonce takový dětský sen. Před několika měsíci se taková příležitost naskytla. Ale opravdu jsem chtěl udělat výlet nezapomenutelným, jasným a krásným a udělat si fotku na památku. Ale s tím druhým byly určité potíže - nemám ani dobrý fotoaparát, ani zkušenosti s pořizováním krásných snímků. nerada dělám vůbec nic. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl podívat se, jestli tam nejsou nějací dobří fotografové, lokálně. Našel jsem Arthura, podíval se na jeho práci, přečetl si recenze a kontaktoval ho. Probrali jsme detaily a všechny nuance. V domluvenou dobu jsme se sešli a šli vlastně na procházku a někteří do práce :) Hned bych rád poznamenal Arthurovu profesionalitu a zkušenosti. Kluci, ty fotky byly prostě úžasné! Ano, dříve jsem se obrátil na profesionální fotografy, ale mohu s jistotou říci, že soudruh Arthur je všechny předčil. Pokud je někdo náhodou v Praze a vy se rozhodnete zachytit si cestu pro dlouhodobou vzpomínku, lepšího fotografa nenajdete :) Cena je rozumná, hotové fotky jsou odesílány velmi rychle. Jedním slovem – profesionál ve svém oboru. Žádné komentáře. A výlet se vydařil a byl jsem velmi rád, že jsem vás poznal. Úžasný člověk.

  2. Алена Зизева ★★★★★

    Co si pamatuji, vždycky jsem snila o svatbě na zámku jako princezna. Proto bylo rozhodnuto uspořádat svatbu v Praze. Pokud by ale nebyly problémy s výběrem zámku, tak jsme se dost dlouho nemohli rozhodnout pro fotografa. Nakonec jsme se po prohlédnutí všech děl a přečtení recenzí rozhodli vybrat Artura Jakuceviče. Obecně jsme mu zavolali a probrali náklady a počet míst. Chci poznamenat, že nám Artur dal malou slevu, bylo to velmi pěkné. Ve svatební den Artur dorazil o něco dříve, než byl domluvený čas na nafocení příprav nevěsty a ženicha, poté jsme se vydali na stanoviště. Navštívili jsme nábřeží, jednu z katolických katedrál a také nádhernou zahradu. Chci říct, že fotky dopadly prostě neskutečně, opravdu jsem vypadala jako princezna. Neumím si ani představit, jak se Arturovi podařilo zachytit tyto okamžiky a zachytit lásku v našich očích, navíc úhly byly zvoleny velmi dobře, no, o hře světla a stínu ani nemá cenu mluvit. Obecně, tímto vším chci říct, obrovské poděkování za tak vysoce kvalitní práci. Artur je určitě jeden z nejlepších fotografů v Evropě a určitě si u něj objednáme focení znovu. Ještě jednou děkujeme Petr a Alena!!!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Artur Jakutsevich?

Artur Jakutsevich se nachází na adrese 22, Varhulíkové 1582, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

Jak se dostanu k Artur Jakutsevich?

Trasu k Artur Jakutsevich najdete zde odkaz

Advertisements