Chodím sem už několik let. Vyvolání a sken do druhého dne v mailu. Kinofilm za dobrou cenu. Děkuji :)
Recenze
-
Sára Šimicová ★★★★★
-
Kateřina Dostálová ★★★★★
Má jediná volba pro jakoukoli fotopráci už přes tři roky. Rychlejší služby si ani neumím představit, nikdy jsem na fotky nečekala déle jak den. Personál je ochotný, milý, vytváří přátelské prostředí a umí poradit. Ráda se tam s každým dofoceným filmem vracím. Doporučuju, 100/10.
-
Ondřej Tůma ★★★★★
Jsem zákazníkem dlouhá léta a nemůžu si vynachválit. Precizní a rychlé zpracování, vstřícné jednání a vždy poradí. Dopoledne jsem přinesl fotky na zvětšení a zarámování, odpoledne to bylo hotové a v supr kvalitě. Rozhodně doporučuji!
-
Viky Sway ★☆☆☆☆
Obvykle nepíšu recenze, ale tady bych mela. Jak už tady psali několikrát - velké zklamání ze starší paní... Přišla jsem si vyzvednout zakázku,měla jsem lísteček s číslem objednávky a byl tam napsaný určitý datum vyzvednutí. Paní se podívala na lísteček a říkala, že to není datum vyzvednutí, ale teprve datum kdy jsem přinesla zakázku, na což jsem řekla, že v tu dobu jsem ani nebyla v ČR. Pak se pořád koukala do jednoho košíku se zakázkami a nic. Bylo mi řečeno, že asi někdo cizí si vyzvednout moji objednávku na základě mého mailu... Z toho jsem byla fakt v šoku.. Také mi říkala, že jsem asi mail špatně napsala a proto jsem nedostala skeny fotek, že "víte, lidí dělají chyby občas" - ano, chybou bylo ptát se paní na svoji objednávku. Šla se zeptat kolegu asi 2-3 krát, přišli na to, že mají ještě jeden košík se zakázkami. No, a tam to bylo...hurá! Poslední otázka na mě byla:" fakt to vám nepřišlo? Zkontrolovala jste složku spam?" Kdybych fotky dostala mailem, které byli zaplacené dopředu, nepřišla bych se ptát osobně... Takže paní mi to šla poslat ještě jednou a hned to přišlo.. Byla jsem tu, protože vyvolávají specifické filmy, mají na to proces, což ve fotoškode, bohužel, nemají...jinak bych sem nikdy nešla.
-
Anastasiia Shevchenko ★☆☆☆☆
Dříve jsem k vám chodila pravidelně vyvolávat film – vždy jsem byla spokojená. Ale naposledy jsem přišla zeptat se na některé detaily týkající se vlastností filmu. Zaměstnankyni jsem musela čekat asi 10 minut. Když konečně přišla, chovala se velmi nepříjemně. Začala jsem pokládat otázku, ale přerušila mě slovy: „Já vám nerozumím,“ aniž by mě vyslechla. Otázku jsem zopakovala a odpověď zněla něco jako: „No, film se může přesvítit, ale taky nemusí, jak to vyjde.“ Omlouvám se, ale jak může někdo pracovat se zákazníky v takové oblasti bez základních znalostí a respektu? Jsem velmi zklamaná a nejsem si jistá, jestli se k vám ještě vrátím.
-
Nada Patockova ★☆☆☆☆
Vždy jsem byla spokojená, ale po dnešním zážitku musím bohužel změnit názor. Otrávená nevstřícná paní, která mi nabídla pouze to, co umí i můj scanner v kanceláři, a to i přes to, že službu, kterou jsem chtěla, na svých stránkách nabízejí. Do FOTO ŠKODA je to naštěstí jen pár kroků. Tam milá a profesionální obsluha, full servis.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Ultralab & Syn?
Ultralab & Syn se nachází na adrese Vladislavova 2, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
Jaké je telefonní číslo Ultralab & Syn?
Můžete kontaktovat Ultralab & Syn na čísle +420 602 946 541
Jak se dostanu k Ultralab & Syn?
Trasu k Ultralab & Syn najdete zde odkaz