Ani jednu hvězdičku si tyhle podvodníci nezaslouží, já sem to naštěstí prokoukl a stálo mě to v uvozovkách jen 700 za zrušení rezervace.... Nejdřív musíte poslat částku za půjčení a až pak se můžete dostat ke smlouvě plně absurdních pokut a hlavně nesmyslných možností kauce.. Firmu už má pod hledáčkem Česká obchodní inspekce a přeji jí jen zánik..
Fotografie
Recenze
-
Marek Blaha ★☆☆☆☆
-
Adam Dobiáš ★☆☆☆☆
Obyčejní šmejdi, pronájem 1500 Kč a pokuty za maličkosti 5000 Kč. Na reklamaci firma absolutně nereaguje. Viz desítky zkušeností uživatelů V “Na vaší straně” nebo DTEST. Firma se bude ohánět tím že postupují podle Obchodních podmínek…ano…šmejdští prodavači hrnců také měli všechno právně ošetřené a už jsou tam kam patří - v propadlišti dějin…
-
Nurlan M ★☆☆☆☆
Za mě jsou podvodníky. Před použitím této služby já vám doporučuji přečíst o této společnosti na Redditu.
-
Jan Pippal ★☆☆☆☆
Nejdřív pošlou fakturu za porušení podmínek, pak až teprve jí odstraní, že je to omyl. Peníze z účtu ale strhnou. Dodávku zde nepůjčovat!
-
Filip Kahoun ★☆☆☆☆
Připravte se na šoky! Půjčíte si dodávku od smluvního partnera OBI, takže čekáte, že bude vše OK. Dokončíte jízdu, podíváte se do telefonu a tam několik e-mailů s oznámením, že jste během užívání vozu způsobili "značné náklady". Nevěřícně kroutíte hlavou a postupně otevíráte tři přiložené faktury, kde se dozvíte, že jste překročili rychlost a podle smluvních podmínek Vám účtují pokutu 1.000 Kč, pak dalších 1.000 Kč a nakonec rovnou 2.000 (opakované překročení rychlosti během jednoho nájmu). Přemýšlíte, jak jste mohli z tak velkého kredence vyždímat vyšší rychlost a současně v textu hledáte, jaké „značné náklady“ jste jim tím způsobili...bezvýsledně. Po e-mailech s pokutou si všimnete úplně první zprávy, že jedete moc rychle (mají péči o překročení rychlosti, ale počítají s tím, že budete během jízdy číst e-maily). Aby tomu dali korunu, všechny ty e-maily zakončí "proklientskou" hláškou, že se nemusíte o nic starat, protože si ty pokuty už sami strhli z Vašeho účtu a končí slovy "děkujeme mnohokrát! Ať se Vám dnes daří". Takže odvoz 50 prken na chalupu (Praha – jižní Čechy) vyšel místo 2.770 na 6.770. Mimochodem, pokuty inkasují rychlostí blesku a na vrácení kauce ve výši 15.000 si ve smlouvě berou 3 týdny - a to si ještě musíte sami zažádat o její vrácení (až po těch třech týdnech), jinak si ty peníze prostě nechají! Uznávám, tachometr jsem nesledoval tak pozorně, protože jsem měl celou jízdu spíš opačný problém (vůbec uvést to auto do pohybu). Ovšem prvotní chyba byla, že jsem důvěřivě odsouhlasil smluvní podmínky, kam si firma kreativně zakomponovala 33(!!!) pokut, protože vědí, že to nikdo nečte. Takže právně neprůstřelné, ovšem zákaznicky dokonalá past! Jsem připraven platit pokuty za rychlost těm, kteří mají ze zákona právo je udělovat. Ne těm, kteří to berou jako právní kličku, jak „legálně vyždímat“ zákazníky a udělali si z toho obchodní model. Celkově za mě otřesná zákaznická zkušenost a s touhle partou už nikdy více!
-
Jakub Vik ★☆☆☆☆
Pozor, nechtějí vracet kauce, musíte požádat o vrácení, pokud požádáte později než je v VOP stává se vaše kauce jejich příjmem (což je protizákonné). Komunikace emailem ani telefonicky po dobu třech týdnů nikam nevedla. Opravdu pozor u této půjčovny.
-
Frenky Frenk ★★★★★
S půjčenim dodávky 16.10.2024jsem byl spokojený,nový vůz.Akorat zákazník předemnou,zřejmě zapomněl,tak trochu po sobě a nákladů uklidnit... interiér, hlavně podlaha od bahna.. Nákladový prostor, zřejmě od hnoje(opravdu) dost hrozný zápach.Firma by mohla popřemýšlet,jak předání vozidel zlepšit.
-
Marian Varga ★☆☆☆☆
Bohužel po využití dodávky, která proběhla v pořádku, se musím podělit o zkušenost, po které už si od této firmy nic nepůjčím a vysoce nedoporučuji. Držet peníze 15 pracovních dnů po vracení vozidla, tedy zhruba tři týdny, říkal jsem si, že je to divné, ale zkusil jsem to. Dostal jsem pokutu za parkování v Praze má modré zóně, protože nebylo kde jinde zaparkovat v rámci účelu využití, kvůli kterému jsem si dodávku pronajal, v hodnotě 690,- Pokuta mi přišla do mailu, zaplatil jsem ji a den poté mi byla stržena z účtu částka 1090,-. Při kontaktování telefonické podpory společnosti mi bylo vysvětleno, že jsem si měl přečíst všeobecné obchodní podmínky, že je to částka za náklad spojený s vyřízením pokuty. Když jsem se zeptal jaký náklad tímto vznikl při přeposlání pokuty mně, znovu mě odkázala na obchodní podmínky. Rozhodně by důležité věci měly být více vidět a toto je pro mě nepochopitelná věc. Rozhodně se postarám minimálně recenzemi o to, aby si lidé dávali na vás pozor!
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa 123 Transporter?
123 Transporter se nachází na adrese Nákupní 390/4, 102 00 Praha-Štěrboholy, Česko
Jaké je telefonní číslo 123 Transporter?
Můžete kontaktovat 123 Transporter na čísle +420 800 999 123
Jak se dostanu k 123 Transporter?
Trasu k 123 Transporter najdete zde odkaz