Recenze

  1. Mekovec Mekovec ★☆☆☆☆

    V této pobočce okrádaji zákazníky. Po zaplacení kávy kartou 149,- ,po mě chteli abych zaplatil znovu a tohově ,že jim prý terminál přestal fungovat a platba neproběhla. Platba ,ale proběhla (strženo z účtu). Ze svojí hlouposti jsem zaplatil hotově a káva, která ani nebyla dobrá, každý máme jiné chutě,tak mě v součtu stála 298,-. Doporučuji se této pobočce obloukem vyhnout.

  2. Anna Vizantii ★☆☆☆☆

    Rada bych upozornila. Drink jsem si koupila ale při opětovné návštěvě a zahlédnout tohoto si příště drink už vážně nekoupím. Slečny na případě ovoce měly celou dobu rozpuštěné vlasy. Obsluha velmi nepříjemná.

  3. Karolina Maixnerova ★★☆☆☆

    Obsluha pořádně neví co prodává .... rozdíl v drinku nevěděla co tam je . Vůbec se neptají zda máte Fruitisimo kartu i když jsem použila slevový kupón tak pak nenačetla kartu . Zpětně už to nejde . Druhá návštěva kdy jsem si objednala drink sebou velké zklamání. Kupovaný hned ráno a to je možná problém nebo záleží kdo vám ho děla??? Každý dává jiný poměr ovoce ??? i když igrendience jsou dané! ? Nebo si to každý zaměstnanec dělá jak chce ? Chuťově byl dost rozdílný kvasící sťiplavá chuť ovoce. Oddělovala se šťáva od ovoce vždy to chtělo promíchat při prvním nákupu stejného drinku se toto nestalo . Ale ten byl kupovaný do kelímku a až kolem půl 7 večer . Nevím zda zaměstnanci to rozliší podle toho zda si dáte drink tam nebo jo mate sebou . Chtěl vy se člověk vracet ale proč ??? Hrůza ....

  1. Jan Kadlec ★☆☆☆☆

    Dlouhodobě špatný přístup personálu, neochota, nulová komunikace, zákazník je tu spíš na obtíž. Moje zkušenost: při nákupu dvou velkých nápojů a dezertu (cca 460 Kč) jsem chtěl uplatnit kupon na 50% slevu z druhého nápoje. Prodavačka (slečna asijského původu) se mě sice zeptala, jestli mám aplikaci, ale neupozornila, že slevu musím naskenovat ještě před objednávkou. Sleva se tedy neuplatnila a místo snahy situaci vyřešit jsem slyšel jen “to nejde”, i když nakonec vedoucí směny vše bez problému vynuloval a vyřešil. Podle posledních recenzí se ani nedivím, že se slečně možná nechtělo nic dělat, buď není dostatečně proškolená, nebo se jí prostě nechtělo. Podnik má potenciál, ale pokud se nezmění přístup obsluhy a vedení, nemá cenu se sem vracet.

  2. Orysia ★☆☆☆☆

    Navštívila jsem podnik v neděli odpoledne (2. patro) a bohužel musím říct, že jsem odcházela velmi zklamaná. Objednala jsem si dvě vanilkové zmrzliny s oplatkou zvlášť, a výslovně jsem to zdůraznila. Slečna mi ale podala jen jednu zmrzlinu se dvěma kopečky. Když jsem ji upozornila, že jsem si objednala dvě, tvářila se nepříjemně, začala zapírat a obviňovala mě, že jsem to neřekla jasně. Ve skutečnosti ale mě vůbec neposlouchala a byla nepozorná. Celkový přístup byl nepříjemný, chladný a bez jakékoli snahy situaci vyřešit. Ani se neomluvila. Když jsem se zeptala, zda mi udělá druhé zmrzlinu, jen stála a nereagovala, jako by to byl můj problém. Za normálních okolností nepíšu negativní komentáře, ale tato zkušenost mi opravdu pokazila náladu. Těšila jsem se na malou radost, ale celkový přístup obsluhy byl natolik nepříjemný, že jsem se cítila nechtěná a nepochopená. Místo má potenciál, ale pokud se nezlepší přístup personálu, už se sem pravděpodobně nevrátím. Doporučuji vedení, aby se zaměřilo na vyškolení obsluhy v komunikaci se zákazníky.

  3. Ladislav Zahrádka ★☆☆☆☆

    20:45 a už není možné si objednat zmrzlinu ? Důvodem je prý, že už jsou zvážené.... jako by byl problém tam napsat -50g :D fakt směšný... pokud jde o to, že jsou zaměstnanci placení jen do 21h, tak to chápu a měli by dostat zaplacený i čas po deváté na úklid, tak jako jsme to měli my ve fruitku, když jsem tam pracoval. Tohle mě dost mrzí, protože mám fruitko rád, ale tohle už je podruhé, co me na Chodově odmítli obsloužit před zavírací dobou. Že neudělám fresh, když už jsem to projetý citrocleanem, tak neřeknu ani slovo, ale mít problém s prodejem zmrzliny kvůli vážení je dost směšná výmluva... doufám, že se vám tu příště před zavíračkou objeví Mystery xD

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Fruitisimo Westfield Chodov I.?

Fruitisimo Westfield Chodov I. se nachází na adrese Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11-Chodov, Česko

Jaké je telefonní číslo Fruitisimo Westfield Chodov I.?

Můžete kontaktovat Fruitisimo Westfield Chodov I. na čísle +420 774 300 330

Jak se dostanu k Fruitisimo Westfield Chodov I.?

Trasu k Fruitisimo Westfield Chodov I. najdete zde odkaz

Advertisements