Recenze

  1. Simona Stránská ★★★☆☆

    obvykle je vše v pořádku, až na někdy pomalou reakci číšníků je poměr cena výkon top. dnes to začalo velice slanou polévkou, kterou jsme tedy vrátily. přišel na řadu křupák, který se zdál nejdřív v pohodě, ale taky byl ke konci neskutečně slaný. asi jsme nikdy nejedly takhle přesolená jídla jako právě dnes. na to už nám ale bylo trochu blbé upozorňovat. přísun soli na týden definitivně splněn, opravdu nevím, co tam pan kuchař dělá, ale člověku zůstane v puse spíš pachuť po soli, než že by si jídlo užil. číšník to vyřešil v klidu, ale zážitek z jídla to nevymaže. tak třeba zas někdy příště. díky za nic ❤️

  2. Jaroslav Zikmund ★☆☆☆☆

    Malé porce, za ty prachy nic moc. Pivo jenom Staropramen to je snad zločin točit v hospodě jen Staropramen. Nedoporučuji, kdyby to šlo dám nula hvězd.

  3. irena ihnatova ★☆☆☆☆

    Smazene zampiony neco katastrofalniho. Zrejme starsi obsah konzervy bohate obaleny ve strouhance, presmazene. Na pivu v lahvi se neda nic zkazit. Jiz nikdy.

  1. Anna Augustinová ★★★☆☆

    Obsluha byla velmi milá a trpělivá, když jsem měla problémy si něco vybrat (nemají moc vegetariánských jídel a v kombinaci s chybějící chutí k jídlu to vybírání docele ztíží :d). Jídlo jsem dostala velmi rychle - během 10 minut, ale neudělalo na mě velký dojem (více viz fotky). Uvnitř bylo dost teplo a dusno, což nebylo moc příjemné. Nevím, zda jsou zde záchody, neviděla jsem je, ale dávalo by smysl, že ano. Znovu bych sem šla jen, kdyby nebylo poblíž kam jinam, působilo to tu na mě jako průměrná až lehce podprůměrná restaurace.

  2. klára košinová ★☆☆☆☆

    Těžko nazývat zařízení této úrovně restaurací. Klub těží pouze z toho, že student takzvaně sežere vše, ale jidlo se jeví, jako by ho před tím už někdo jedl. Vaření zřejmě ze zbytkových surovin nepřináší ani píď chuti. Burger - koupená houska pomazaná notnou vrstvou majonézy, syrová cibule, rajče, kyselá okurka, slanina, houska spálená, maso mizerně dochucené, místo vepřových medailonků cosi obaleného a osmaženého, uvnitř syrové, hranolky raději nekomentuji. Obsluha má špatně rozdělený plac, nefunguje a pivo se v jejich péči stavá podmírákovým patokem, nemluvě o špinavém skle. Po mnoha návštěvách jsem se dnes opět přesvědčila, že příště raději pojdu hlady a žízní než jít sem.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Klub C?

Klub C se nachází na adrese Kamýcká 129, 165 00 Praha-Suchdol, Česko

Jaké je telefonní číslo Klub C?

Můžete kontaktovat Klub C na čísle +420 224 383 679

Jak se dostanu k Klub C?

Trasu k Klub C najdete zde odkaz

Advertisements