Velká spokojenost! Hotel je hned na metru, personál byl velmi ochotný a vstřícný. Pokoje jsou moderní a čisté, moc nám chutnaly jak snídaně, tak i večeře v restauraci. K hotelu navíc patří i wellness. Prostě super a rádi přijedeme zas :)
Fotografie
Recenze
-
Veronika Hle. ★★★★★
-
Mirka Mohelská ★★★★☆
Milá slečna recepční. Pokoj čistý. Na posteli dárek jablko. Křesílko i židle u pracovního stolu netextilní. Pohodlné matrace. Čelo postele sice textilní, ale bylo tam na pevno přidělané malé prostěradlo, což velmi chválím.Blackoutové závěsy . Prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC. Odhlučnění z ulice dobré. Sousedy z vedlejšího pokoje jsme trochu slyšeli ,ale nic dramatického. Wellness jsme nevyužili. Župany na pokoji chyběly. Asi se vyzvedavají ve wellness, či na recepci. V rámci pobytu je v restauraci hotelu welcome drink zdarma. Snídaně ucházející.
-
Sára Mašková ★★★★★
Náš pobyt v tomto hotelu byl skvělý. Vděčíme za to velmi vstřícnému a ochotnému personálu, který dělal vše pro to, abychom se cítili dobře. Největší dík patří panu recepčnímu, který nám vyhověl ve všem, o co jsme požádali. Wellness je také úžasné - čisté, relaxační a obsluhováno velmi milými slečnami. Vyzkoušeli jsme i masáž a úžasné. Celkově tento hotel hodnotím velmi pozitivně a moc ráda bych se sem ještě někdy vrátila.
-
David Konopásek ★☆☆☆☆
+Pokoje čisté a pěkné +místo na parkování +ochotný personál -recepční při příjezdu zapáchal, ze smrděla cela recepce -na pokoji chyběl vanity set -vecer nebyla k dispozici žehlička a prkno, málo jich mají -strašně se rozjížděly matrace, nemožnost cokoliv krom spánku na posteli -restaurace zavřela ve 12 a nemožnost dát si v sobotu oběd, když jedete do Prahy pařit a vstáváte na oběd Celkově tento hotel nedoporučuji a nikdy více nenavštívíme s manželkou. A to cestujeme opravdu hodně.
-
horanovaaa ★★★★★
My už potretij a moc spokojeni, recepční super, s restauraci taky spokojeni. Těšíme se na příště návštěvu. Můžeme poradit.
-
Jan S ★★★★★
Byl jsem ubytovaný v Absolutum Wellness Hotelu a musím říct, že spokojenost. Pokoj čistý a moderní, postel pohodlná. Wellness příjemné – sauna i masáž super na relax. Snídaně chutná, personál milý. Skvělá lokalita kousek od MHD. Rád se vrátím
-
Jana Zachova ★★★★★
Moc děkujeme za úžasný pobyt.Je zde skvělý a ochotný personál, pro který nebylo nic problém. Výborná poloha hotelu, všude krásně čisto, jídlo výborné. Při odjezdu jsme tady zapomněli cenné věci, které nám uschovali a předali. Ještě existují poctiví a ochotní lidé. Děkujeme celému personálu a tento hotel vřele doporučujeme. Pokud pojedeme znovu do Prahy, tak určitě sem. Jana a David
-
Radek Malovaný ★★★★★
Nádherné místo, krásné pokoje s dřevěným obložením. Vše nádherně čisté. Milý personál. Kvalitní farmářská snídaně. Moc hezká restaurace přímo v hotelu. Parkování přímo u hotelu zdarma. Nadchl nás přístup pana majitele k podnikání, četli jsme jeho knihu, která byla k dispozici na pokoji a bylo tam spoustu inspirativních myšlenek a bylo poznat, že to co píše i opravdu žije a podle toho i se každý může v hotelu cítit skvěle. Věřím, že při další návštěvě Prahy se zde znovu ubytujeme.
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Absolutum Wellness Hotel?
Absolutum Wellness Hotel se nachází na adrese Jablonského 639/4, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko
Jaké je telefonní číslo Absolutum Wellness Hotel?
Můžete kontaktovat Absolutum Wellness Hotel na čísle +420 222 541 406
Jak se dostanu k Absolutum Wellness Hotel?
Trasu k Absolutum Wellness Hotel najdete zde odkaz