Velmi milá a příjemná obsluha. Skvělá chutná pizza. Opravdu luxusní. Můžu maximálně tento podnik doporučit. Kéž by bylo více podniků jako je tento.
Fotografie
Recenze
-
Filip Hubený ★★★★★
-
Halyna Horbach ★★★★★
Do restaurace jsem zavítala po delší době a byla jsem nadšená. Burger byl naprosto vynikající, zvlášť karamelizovaná cibulka dodala skvělou chuť. Obsluha byla skvělá – náš číšník Pepa se o nás staral s úsměvem a velkou ochotou, díky čemuž jsme se cítili opravdu vítaní. Atmosféra byla přátelská a posezení velmi příjemné. Určitě se sem ráda znovu vrátím!
-
Luci ★★★★★
Pozvala jsem kamarádku na večeři, obsluha příjemná, pizza výborná, pita chleba také a sladká tečka? Čokoládový fondant s kávou jedním slovem luxusní. A jak kamarádka řekla, jen kvůli tomu fondantu znovu za tebou určitě brzy dojedu do Prahy.:)
-
Tereza pucalikova ★☆☆☆☆
Absolutně hrozná zkušenost s obsluhou a místem. V minulosti mi dali na pizzu salam z ktereho mi bylo ještě týden špatně, nasakla z toho celá pizza a byl to prostě odporný hnus. Přišla jsem dnes znovu na obědové menu kde měla být šunka a když mi byla přinesena pizza vidím na ní ten odporný smradlavý salám z kterého se mi obrací žaludek jen když to vídím. Poprosila jsem hezky obsluhu že mi z toho salamu je hrozně špatně jestli mi můžou dát pizzu jen s tou šunkou a obsluha přišla zpátky že nic a tím neudělá a poku to nechci tak ať to odnesu své kamaradce????? Jako co prosím??? Absolutně nevhodné chovaní a nejhorší service co jsem kdy zažila. Davát lidem na pizzu smardlave stare salamy z kterym jich je spatne a pak jim to narvat znovu do jine pizzy. Nikdy uz jsem neprijdu a nikomu nedoporucuji pokud nechteji aby jim bylo spatne tyden v kuse.
-
Nikol Horáčková ★☆☆☆☆
15.5. Jsme byli s přítelkyní na obědě. Nevím co se za ten rok od naší poslední návštěvy změnilo. Jestli kuchař nebo něco, protože teď tam vycházela z kuchyně Ukrajinka, ale opravdu to nebylo dobré. Kdyz pominu to, že jsme čekaly dlouho na jídlo i když jsme v cele restauraci byly samy, tak jídlo za ty peníze nestálo. Polévka minestrone byla před rokem pokaždé opravdu výborná. Jenže dneska byla nedochucena, zelenina uvnitř nedovařená a celkově to bylo takové nemastné neslané. Lassagne, které měla přítelkyně byly taktéž nedochucené. Má pizza Novera byla totálně suchá. Měl tam byt smetanový základ, ovšem se někde asi odpařil nebo já nevím, ale opravdu jsem musela každé sousto zapíjet, aby se ta suchost dala sníst. Slečna byla milá tak se nám to nechtělo vracet a radši jsme to za ty peníze snědly. Každopádně už se asi neukážeme. Vždy jsme rády zašly na narozeninový oběd, ale takovéhle zklamání jsme opravdu nečekaly. Jestli jste vyměnily kuchaře, měly byste najít adekvátní náhradu. Jinak nechápu co se tam u vás za ten rok změnilo, že poprvé od vás jsme za dlouhá léta odcházely zklamaný.
-
Kristýna Němečková ★☆☆☆☆
Tak s touto restaurací již nikdy více.. nechala sem si dovést jídlo přes Bolt Food. Pizzu a noky s lososem. Noky ok.. Ale na pizze plast (vajicko to opravdu nebylo ) šustí to.. Plesnivý hnus přítel to vyhodil jednání a restauraci ze začátku dobré ale poté otřesné že prý mi nikdo nepřiveze novou ať to zařídí Bolt.. takže jsme museli objednat novou z jiné restaurace. Přidávám fotografie
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa LaPalma Restaurace?
LaPalma Restaurace se nachází na adrese Na Hrázi 519/32, 180 00 Praha 8-Palmovka, Česko
Jaké je telefonní číslo LaPalma Restaurace?
Můžete kontaktovat LaPalma Restaurace na čísle +420 702 808 708
Jak se dostanu k LaPalma Restaurace?
Trasu k LaPalma Restaurace najdete zde odkaz