Recenze

  1. Ondřej Krištof ★★★★★

    Opravdu mnohokrát děkujeme za bleskové objednání a vstřícnost. Adoptovali jsme bišonka z Bosny, jeli jsme si pro něj v sobotu, měli jsme pro něj však předem domluvený jiný salón a bišonek nám dorazil s šesti hodinovým zpožděním v opravdu zcela tristním stavu, v předem domluveném salonu, již neměli další termín a dámy z tohoto salonu nás zachránily ! Vzaly nás během dvou hodin, do telefonu byly ohromně milé a ochotné, nic nebyl problém. Přivezli jsme k nim zadredovanou blátivou (bobkovou) kouli se zapíchanými osinami a po hodině a půl si vyzvedli krásného voňavého bílého bišonka s motýlkem na krku. A nejvíc mě dostalo, že když jsem ho vyzvedávala, tak si s ním dvě paní “kadeřnice” hrály, což je opravdu velká přidaná hodnota. Takže tomuto salonu dávám jedenáct z deseti a vřele ho doporučuji. Střih byl krásný, pejsek byl takříkajíc ve vůni a vypadal naprosto spokojeně. Ještě jednou veliké díky. Rozhodně do tohoto skvělého salonu budeme chodit se všemi našimi bišonky.

  2. Simona Stastna ★★★★★

    Moc děkujeme za ostříhání naší psí slečny. Od té doby co k vám chodíme na stříhání je klidná, spokojená. Předtím kam jsme chodili byla vyloženě ve stresu strašně se třásla.Moc děkujeme ❤️.

  3. Vít Kuntoš ★★★☆☆

    Atmosféra nebyla úplně příjemná, ale vůči psům se chovají (snad) dobře. Výsledek stříhání ale slabší než jinde.

  1. Alex Chludilova ★★★★☆

    Adoptovala jsem před pár dny černobílého kocourka Maxíka. Je krátce po kastraci a přestal se umývat/ olizovat. Poprvé v životě jsem navštívila salon pro kočičky. Přesněji tento salon Pet Salon na Radlické. Kocourka jsem objednala telefonicky, v domluvený den jsem přijela. Slečny mi zopakovaly, jakou úpravu kocourka si přeji a zhruba na hodinu jsem musela jít ven. Když jsem se vrátila pro Maxíka, byl voňavý a čistý. Měl ostříhané drápky. Vyčištěná ouška. Umytý, vyfénovaný a vyčesaný. Vše bylo skvělé. Jen jsem si doma všimla, že na obou stranách zad má vyčesané chlupy až moc. Koupila jsem lososový olej na doporučení veterináře a budu se modlit, aby se mu kožíšek zase zahustil. Platila jsem cca 1000kč. Moc děkuji slečnám, které se mi o Maxíka postarali. Jen prosím pro příště doporučuji jemnější vyčesávání.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa PetGrooming Company?

PetGrooming Company se nachází na adrese Radlická 571/70, 150 00 Praha 5-Smíchov, Česko

Jaké je telefonní číslo PetGrooming Company?

Můžete kontaktovat PetGrooming Company na čísle +420 776 390 035

Jak se dostanu k PetGrooming Company?

Trasu k PetGrooming Company najdete zde odkaz

Advertisements