Recenze

  1. Inka Lišková ★★★★★

    Mandlovka od Pekárny Kabát objednaná přes Rohlík.cz je naprosto vynikající. Miluji tyto sladké vánočky – krásně měkká, vláčná střída, jemná chuť a úžasná vůně. Opravdu poctivé pečivo, které potěší každý den. Děkuji, je to radost jíst!

  2. Martin Šembera ★★☆☆☆

    Poté, co jsem měl ve sladové bagetce s lososem tři dlouhé černé vlasy už v žádné z pekáren Kabát nenakupuji.

  3. Petra Roulland ★★☆☆☆

    Obsluha byla slusna, dokonce upozornila na to, ze nektere chleby jsou ze druheho dne. Coz teda nechapu? Rozhodne bych si v pekarne nechtela koupit stary chleba. Chleb zitny ktery jsme zakoupili byl sice cerstvy. Kvalitativne ale pod urovni nejobycejnejsiho chleba z Lidlu. Strasne chutove a vzhledove po ukrojeni take. Nastesti chleba v tomto pearstvi nekupujeme, byl to nakup z nouze.

  1. mr x ★☆☆☆☆

    Včera večer jsem si byla pro zákusek. Prodavačka byla pasivně agresivní. Dlouhý, zlý, psychopatický pohled do očí, než jsem si vybrala.

  2. Daniela Šubrová ★★☆☆☆

    Byla jsem tu už víckrát a pani prodavačka byla pokaždé velmi nepříjemná..

  3. David Novotný ★☆☆☆☆

    Dobrý večer prodavačka byla velmi nepříjemná přišel jsem velmi mile že si koupím zboží za 18kč s bankovkou hodnoty 1000kč paní začala být velmi drzá začala mi říkat co jsem směnárna nasledně si furt rýpala že to dělat vůbec nemusí přitom se mi zda že v tom neni absolutne zadny problem nic jsem nerekl a furt opakovala tohle nevim jak pani popsat tak napisu ze ma zuby nastavene tsk ze ma mezeru tak 2cm mezinimi a predkus byl bych rad za vyreseni napisu si jeste stiznost dekuji

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pekárna Kabát?

Pekárna Kabát se nachází na adrese OC parking, Plzeňská 8, 150 00 Praha 5-Anděl, Česko

Jak se dostanu k Pekárna Kabát?

Trasu k Pekárna Kabát najdete zde odkaz

Advertisements