Recenze

  1. Daniel Škoda ★★★★★

    Výborná káva a dortíky. Příjemné místo k posezení( útulný), super usměvavá obsluha. Doporučuji, a určitě budu chodit častěji.

  2. David FiOfficial ★★★★★

    Recenze casto nepisu, ale tohle si to opravdu zaslouzi. Pilot Cafe mi na Instagramu ukazala pritelkyne, ze maji pekny stories a musim rict ze nejen ze maji vyborne kafe, ale i skvely dezerty ze kterych bylo tezke si vybrat. Zamestnanci byli prijemni a ochotni a poradili nam s vyberem. Muzu jen doporucit.

  3. Anna Ryklová ★★★★★

    Příjemný menší interiér, takže nemáte pocit, že sedíte ve velké bzučící kavárně jako to občas bývá. Milá obsluha a poměrně široká nabídka snídaní. Nejlepší jsou dezerty, které se i během roku mění, takže je vždy co nového ochutnat.V létě se hezky sedí na zahrádce. Určitě ještě někdy zajdu!

  1. Jan Černý ★★★★★

    Útulná malá kavárna, milá obsluha, dobré jídlo. Teplá snídaně pouze o víkendu a škoda že některá jídla připravují jen ve druhé pobočce (benedikt, vejce do skla s lanýžem) na to jsem se moc těšil

  2. Štěpánka Kuryliv ★★★★★

    Super cappuccino. V pohodě vajíčka a limča. Dezert byl na mě dost sladký.

  3. Michaela Romanová ★★☆☆☆

    Měla jsem vejce benedikt, která byla jako celek mdlá, vajíčka samotná byla přetažená a proč někdo sype na toto jídlo matcha prášek, tomu nerozumím. Když vezmu v úvahu cenu, očekávala bych jídlo, na kterém si pochutnám, a to se opravdu nestalo. Matcha limonáda nebyla špatná, ale opět taková nijaká. Znovu bych toto místo na brunch nenavštívila a ani nedoporučila. Po této zkušenosti nemám bohužel chuť jej navštívit ani na dezert. K tomu teda mají menu vypsané jen na zdi před vchodem, ale tam není vše, QR menu nefungovalo a papírové jsme nedostali.

  1. Nella Kočandrlová ★★★★★

    Menší kavárna hned kousek od metra. Mají výborný filtr a banana bread. Mají i venkovní terasu. Na rychlé posezení super místo :)

  2. Lenka Nováková ★★★☆☆

    Chápeme ze brunch je už zažitá věc a nemít někde vejce jako bys nebyl. Ale při ceně takové snídaně bych čekala lepší chuť. Obsluha příjemná ale dlouhé čekání na velikost takového podniku, kde jste si s každým velmi blízko díky uspořádání stolu, což rozumím že nelze řešit jinak.

  3. Jakub Skalický ★★★★★

    Na kavárnu jsme narazili náhodou a ta se ukázala být skvělou volbou pro dopolední posezení. Uvnitř panuje příjemná atmosféra, kterou umocňuje skvělá káva a zákusky. Po příchodu hned donesla obsluha vodu a skleničky, což nás mile překvapilo a potěšilo. Nabízí zde snídaně, dorty, slaná pochutiny. Káva byla výborná a borůvkový cheesecake byla nadýchaný a lehký, prostě skvělý. Obsluha příjemná, přátelská, komunikativní a vstřícná. Platba hotově nebo kartou, ceny jsou přiměřené. Je to místo, kam se určitě vyplatí zavítat nebo se vracet.

  1. Lucie Fencl ★★★★★

    Krásné obnovené místo kavárny, ve které jsem si pochutnala na výborném kapučínu s alternativním mlékem. Chuť doplňovala snídaňová vafle z bramborového těsta. Vřele doporučuji navštívit, pochutnat si a zažít skvělou atmosféru s příjemnou obsluhou.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Pilot Cafe Pankrác?

Pilot Cafe Pankrác se nachází na adrese Dačického 1225/8, 140 00 Praha 4-Nusle, Česko

Jaké je telefonní číslo Pilot Cafe Pankrác?

Můžete kontaktovat Pilot Cafe Pankrác na čísle +420 799 114 090

Jak se dostanu k Pilot Cafe Pankrác?

Trasu k Pilot Cafe Pankrác najdete zde odkaz

Advertisements