Vyber skvely a hezke kousky , ale personal naprosto priserny. Hlavne ta stara pani , vzdycky ma oci snad az do kabinky a nekolikrat jsem ji slysela rvat na nahodne zakazniky za to , ze neco ukradli i kdyz se pak nakonec podle kamer zjistilo ze ne. Taky me jednou servala za to , ze jsem neprinesla raminko , protože jsem kousek nasla spadly na zemi a raminko jsem nikde nevidela .Je extremne neprijemna a vybiji si svuj vztek na ostatních. Jsem slusnej clovek , dekuju u pokladny , preji hezky den a samozřejmě zdravím. Ale ona mi nikdy nic neoplaci. Myslim ze mi jednou odpovedela na dobry den ,ale to je tak vsechno. Ostatni person je docela fajn , alr jeste jedna pani vzdycky kdyz dava nove zbozi a ja tam jsem tak do me strka , misto toho aby mi rekla zdovolenim tak me odstrci silou na stranu. Kdyz tam neni stara pani tak vpohode ,ale kdyz tam je , tak se tam absolutne neda byt , křičí na lidi atd...Tyhle lidi maji pracovat ve skladu a ne na pokladne nebo mluvit se zakazniky.
Recenze
-
Marie Kůrková ★★★☆☆
-
Tereza Skramuska ★★★★★
Velmi skvělá zkušenost s mladou prodavačkou která mi pomohla s vybraním vkusného oblečení a velikosti. Velmi milá usměvavá a je vidět že ji práce baví.
-
Martin Panty ★★★★★
Secondhand - sekáč - hrabárna. Je dobré sledovat jaká je zrovna nabídka co se týče ceny zboží, myslím že se to mění po týdnu s tím že se ceny postupně snižují. Navštěvují domy textil house pravidelně a sem tam tam najdu krásné kousky oblečení za dobrou cenu, zároveň dáváte šanci věcem který už někdo jiný odepsal. Personál je milý a nabídka většinou široká, samozřejmě v závislosti na tom co hledáte.
-
Hana Pham ★★★☆☆
Obchod je pěkný, spousta oblečení na výběr, bohužel paní prodavačka v obchodě kazila atmosféru.
-
Nicol Budošová ★★☆☆☆
Ráda jsem zde chodila nakupovat, nicméně po poslední zkušenosti se této prodejně budu vyhýbat a chodit do jiných TH. Skoro celý nákup mě jedna prodavačka doslova pronásledovala po prodejně, dokonce za mnou šla že zdola nahoru a tam na mě ukázala jiné prodavačce a cosi ji řekla. Nechápala jsem zda ji přišlo podezřelé to že jsem měla víc kusů nebo co. Každopádně před tím nebo přitom jak mě velice okatě sledovala tak si tam nějaký jiný zákazník stihl strčit pod bundu jejich zboží tak nevím jestli ji někdo upozornil na něho a ona si myslela ze jsem to udelala ja ale každopádně mi to přišlo opravdu nevhodné a jestli ji na mě přišlo něco špatně měla se mě zeptat nebo mě zkontrolovat a ne za mnou chodit a sledovat mě. Doufám že si potom zkontrolovala kamerové záznamy. Jinak stalo se to 11.10. ne dnes, dnes mě napadlo to sem sdílet.
-
Veronika Chimincová ★☆☆☆☆
Mám tento řetězec sekáčů velmi ráda, ale jak už tu mnozí zmiňují, tím největším mínusem této provozovny je OPRAVDU NEPŘÍJEMNÝ PERSONÁL. To už se jen tak někde nevidí. Už jsem se tam s otřesným chováním prodavaček k zákazníkovi setkala několikrát.
-
Laura Mensikova ★☆☆☆☆
Prodavačka jménem Lesia Odmítala prodat zboží s cenami uvedenýma na zbožím prý že je to moc levné a mikinu z dětského 165 Cm chtěla dat s nejdražší cenou česky nebylo rozumět co říká
Nová recenze
Často kladené dotazy
Jaká je adresa Textile House?
Textile House se nachází na adrese Charvátova 11, Nové Město, 110 00 Praha-Praha 1, Česko
Jak se dostanu k Textile House?
Trasu k Textile House najdete zde odkaz