Recenze

  1. Raw 6tem ★★☆☆☆

    Do Střechy chodíme od jejího založení na Žižkově, protože to byl fajn podnik. Včera jsme zašli po delší době a hned- první 4 pokusy objednat si ze stálého menu marné- nemáme, bez omluvy. Zelňačka level lidová jídelna se spáleným bramborem. K paštice jsme si museli objednat extra chleba, protože je podávána jen s jedním krajícem- sklenice cca 200g s jedním krajícem? Mkej. Obsluha- za cca hodinu se u našeho stolu vystřídaly 4 slečny, why? Venku vystavená nabídka neplatí. Vitrínka na dezerty úplně prázdná. Ceny neodpovídají kvalitě nabídky ani servisu. Pardón, nelíbí.

  2. Petr Studený ★★★★★

    Podnik působí spíše hospodským než restauračním dojmem, avšak na kvalitě mu to vůbec neubírá. Naopak prostředí je příjemné. Chuťově naprosto výborné jídlo. Nejlepší veganské pokrmy široko daleko. Velmi příjemná obsluha jen podtrhuje celkový dojem.

  3. Mahaabala Majerova ★★☆☆☆

    Střecha byla moje oblíbená restaurace, ale pokaždé co jsem tam poslední dobou zašla, nechutnalo mi. Bramborový salát byl úplně bez chuti a neslaný, zato řízečky bylo fajn. Dala jsem si kachnu ve speciálním menu a červené zelí bylo vařené s jablky a to vůbec není napsané v menu a opravdu jsem to nečekala. Měla jsem pocit že jim štrúdl s knedlíkem. Řekla jsem to obsluze ale nic z toho nevzešlo. Ostatni lidi si objednávají a je plno, tak asi kdo by to řešil. Dala jsem si vajíčkovou pomazánku alias tofu ale vůbec to nemělo chuť jako vajíčková, bylo tam moc hořčice… dva pul krajicky chleba a 150kc… Nevím co se to stalo, ale za mě je jiný kuchař a prostě ani jedno jidlo mi tam už nesedlo. Pořád doufám v kvalitnější podání chuti ale nic moc. Kamarádka si dala zelňačku a měla pocit že to bylo ohřáté v mikrovlnce. Část byla teplá a část méně. Přijde mi že lidé zde přijali nižší kvalitu kuchyně protože je pořád narváno, ale já už hledám oblíbenou restauraci jinde. A v zimě i přes velký závěs u vchodu opravdu táhne. Je tam pořád mezera protože závěs není úplně u zdi. Jako tohle se dá lehce upravit a zamezí se více průvanu. Nikdo to neřeší…

  1. Hana ★★★★★

    Příjemně strávený večer, i když neholduji veganské a české kuchyni, jídlo bylo vynikající. Výborné domácí limonády chválíme i pivo a velmi milou obsluhu.

  2. Iryna Lazouskaya ★★★★★

    boží!!! vynikající jídlo, příjemná obsluha a hlavně velmi sympatická filozofie

  3. Jakub Kratěna ★★★★★

    velmi pekne misto, prijemna obsluha, jidlo tez velmi chutne, vrele doporucuji!

  1. Václav Kučera ★★★★☆

    Prostředí restaurace bylo příjemné, jen by si obsluha mohla dát větší pozor na úklid stolů - ten náš byl dost umatlaný a jak to bylo možné, přesedli jsme si. Chilli hamburger i knedlíky s uzeným byly výborné. Rovněž hranolky se 3 dipy. I cheese cake byl moc dobrý. Za nás bylo jídlo velice dobré, jen ta obsluha nebyla moc všímavá a bylo náročné ji odchytit, ikdyž jsme už měli dojedeno. Po objednání pak ovšem jídlo dorazilo rychle.

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Střecha?

Střecha se nachází na adrese Křemencova 7, 110 00 Praha 1-Nové Město, Česko

Jaké je telefonní číslo Střecha?

Můžete kontaktovat Střecha na čísle +420 737 048 487

Jak se dostanu k Střecha?

Trasu k Střecha najdete zde odkaz

Advertisements