Recenze

  1. Martin Jacoš ★☆☆☆☆

    HNUS ! PAST jak vyšitá ! Nechutně arogantní zákaznický servis. Na to abych si mohl přečíst menu bych potřeboval čelovku a jídlo ? Těžký podprůměr a za tu cenu je to výsměch. Je tolik dobrých italských restaurací v Praze, ale tahle to rozhodně není. Nikdy jsem recenze nepsal, ale když je v Praze tolik špatných podniků tak mě to donutilo změnit názor. Nechci aby někdo další byl napálen. Jděte raději do Dejvické 34 PS: Chléb jako pozornost není zdarma

  2. Stanislav Mohorita ★★★★★

    Musím říct, že posezení v této restauraci je gastronomický zážitek. Suroviny, které jsme zde s partnerkou ochutnali, byly čerstvé a velmi dobře zpracované. Porce odpovídala tomu, co by průměrný člověk čekal, aby ho to nasytilo (asi je jedno, jestli se jedná o oběd, nebo večeři). Chutě spolu dohromady hrály skvěle, takže i ingredience, které bych osobně nikdy nekombinoval, vyzněly v pokrmech perfektně. Rozhodně se nejednalo o mou poslední návštěvu tohoto podniku. Přeji hodně štěstí, abyste se v dnešní konkurenci i dál prosazovali, protože si to zasloužíte! Na závěr bych chtěl podotknout dvě věci vůči škarohlídům, kteří se tu snaží zaujmout negativními komentáři: 1) Coperto opravdu není poplatek za focacciu, kterou jste si neobjednali. Jedná se o servisní poplatek za nádobí, stůl, ubrusy a další věci, které jsou nezbytné k tomu, abyste se vůbec najedli. V italských restauracích/restauracích italského typu jsou tyto poplatky naprosto běžné. Pokud je platit nechcete, nechoďte do takové restaurace. 2) Stěžovat si na cenu jídla, i když vám chutnalo, je strašně laciné. Nelíbí se vám cena? Tak běžte jinam. Budete se pak moci plácat po ramenou, že jste si dali oběd za 100 Kč a ušetřili na cigarety a alkohol. Nečekejte však, že za takové peníze seženete nějakou delikatesu.

  3. ester kasp ★★☆☆☆

    Velké zklamání! Do téhle restaurace jsme se chystali víc jak rok. Předkrmy nenadchnou, ale byly v pořádku. Hlavní chod - filet z mořského jazyka s kaší a s malou hrstkou zeleninového salátu. Chuťově dobré, ale za 2500 jsme měli lepší jídlo. Celkově za 4 000,- bychom ocenili profesionálnější přístup obsluhy např. Prezentaci jídel nebo vína, ať víme, co jíme a pijeme. Zážítek nula.

  1. Pavel Macenauer ★★★★★

    Výborná italská a rybí restaurace. Doporučuji rybí mix jako předkrm. Profesionální obsluha, vše bylo delikátní. Byl zde klid a příjemně se sedělo, takže celkově velmi pozitivní zážitek :).

  2. Markéta ★★★★★

    Autentická restaurace s profesionální obsluhou. Příjemné posezení na zahrádce. Předkrm tatarák z tuňáka naprostá delikatesa. Poctivé domácí těstoviny nám také moc chutnaly. Rádi se vrátíme :-)

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa Ristorante da Emanuel?

Ristorante da Emanuel se nachází na adrese Charlese de Gaulla 626/4, 160 00 Praha 6-Bubeneč, Česko

Jaké je telefonní číslo Ristorante da Emanuel?

Můžete kontaktovat Ristorante da Emanuel na čísle +420 224 312 934

Jak se dostanu k Ristorante da Emanuel?

Trasu k Ristorante da Emanuel najdete zde odkaz

Advertisements