Recenze

  1. Petr Diviš ★★★★★

    S firmou Stavba & Design mám naprosto skvělou zkušenost v rámci kompletní rekonstrukce bytu. Od začátku až do konce byla spolupráce profesionální, spolehlivá a bez zbytečných komplikací. Oceňuji především jejich vstřícný přístup ke klientovi. Komunikace po celou dobu probíhala rychle, jasně a s maximální ochotou. Když se objevil drobný problém (v našem případě nechtěné probourání k sousedovi), vše okamžitě vyřešili bez zbytečných průtahů a starostí. Byt proměnili k nepoznání a navíc ve velmi krátkém čase. Na závěr už ke stoprocentní spokojenosti chyběla snad jen mašlička na dveřích a vychlazené šampaňské. Firmu Stavba & Design mohu s klidným svědomím doporučit všem, kdo hledají spolehlivého partnera pro rekonstrukci a interiérový design.

  2. Hania Brožková ★★★★★

    Stavba&Design s.r.o. nám kompletně zrekonstruovala byt 4+1 ve starém pražském paneláku na mnohem prostornější 3+1. Stavbu výborně vedl projektový manager Roman Pohorelec, vždy byl na telefonu, a když jsme nemohly být přítomné na kontrolních dnech, pak zasílal fotodokumentaci progresu, dokonce i zajistil odvoz a uskladnění našich věcí, se kterými jsme počítali do nového bytu. Dalším pilířem rekonstrukce byla stavbyvedoucí Jiřinka Štechová, která vládla dělnictvu pevnou rukou, ale zároveň pro nás byla parťákem, který pomáhal i s maličkostmi. V neposlední řadě patří díky architektce Vandě Štěpánkové, která plně respektuje přání klienta, a zároveň ochotně doplní projekt, pokud tápete ve svých představách. Nejlepší vlastností této společnosti je pak to, jak rychle reagují a napravují omyly dodavatelů a překlepy dělníků, které najdeme na každé stavbě. Uhrazením poslední části platby péče o klienta nekončí, jsou tu pro Vás i nadále. S díky a přáním dalších spokojených klientů, Hana a Bára

  3. Nada Dukova ★★★★★

    Před několika dny jsem řešila po téměř dvou letech od provedené rekonstrukce, kdy v bytě byl nájemník, skvrnu neznámého původu na podlaze, resp. na dlažbě . Požádala jsem zástupce firmy Stavba&Desing s.r.o., aby se přijeli do bytu podívat , vyloučili případnou reklamaci a poradili jak skvrnu odstranit. Přivezli si chemický přípravek, zkusili vyčistit a skvrna byla pryč . Nejen s rekonstrukcí jsem byla velmi spokojená , ale i s následnou ochotou a profesionálním přístupem v případě relativně jednoduchého problému ,pro mě ale důležitého v případě , že bychom se sami dopustili neodborného zásahu a většího znehodnocení podlahy . Duková Naďa

  1. Adam Vokurka ★★★★★

    Firma stále před úkolem v krátkém termínu zrekonstruovat místnost na projekční kancelář. Poměrně rozsáhlý stavební zásah omezený časem – potřeba do konkrétního data vystěhovat stávající kancelář, proběhl zcela profesionálně, ochota řešit vznikající problémy byla ozdobou naší spolupráce. Odvedená kvalitní práce, včasné dodávky, práce s příjemnými lidmi i vedením stavby. Za mne zcel profesionální i lidský přístup, korektní jednání. Díky

  2. David Rehak ★★★★★

    Tuto firmu jsem si vybral na rekonstrukci staršího bytu v Praze. Vše proběhlo dle dohody a bez komplikací. Provedení prací bylo na vysoké úrovni. S firmou byla výborná komunikace a veškeré detaily vyřešeny k naší spokojenosti. Tuto společnost můžu určitě doporučit.

  3. Petr Jelen ★★★★★

    Společnost Stavba&design jsem si vybral bez předchozích zkušeností nebo doporučení, a to na základě její kvalitní prezentace na internetu. Rekonstruoval jsem s nimi byt 2+kk na sídlišti v Praze, přičemž se jednalo se o kompletní rekonstrukci zahrnující například propojení obýváku s kuchyní, instalaci nových rozvodů elektřiny, podlahy a dalšího vybavení. Vystupování zástupců firmy bylo profesionální. Projekt zpracoval architekt Počepický. Projektovým manažerem byl pan Šolín (s účastí pana Hovorky na některých schůzkách), stavbyvedoucím pan Červený. Ačkoliv oproti plánu došlo ke změnám u některých zvolených materiálů z důvodu jejich nedostupnosti u dodavatele (Siko), ve výsledku šlo o změny k lepšímu. Komunikace v tomto směru byla bezproblémová a o všem jsem byl informován. S kvalitou rekonstrukce jsem byl spokojený.

  1. Kamila Marvanová ★★★★★

    Firmu Stavba&design s.r.o. jsme si vybrali pro kompletní rekonstrukci našeho domu (z vlastního domu zbyla víceméně hrubá stavba – výměna střechy, izolace základů, kompletní výměna oken, dveří, zateplení domu, kompletní rekonstrukce interiérů). Od samého začátku rekonstrukce jsme věděli, že volba firmy byla správná. Samotná rekonstrukce začala plánováním za pomoci pana architekta, který dle našich představ vytvořil několik velmi zajímavých návrhů. Dále následovala skvělá komunikace s panem Uvírou, který měl náš projekt na starost i panem Vancem (stavbyvedoucím), odborníci na svém místě, praktický žádný problém, ať už jsme si „vymysleli“ cokoliv… Velmi jsme ocenili dobré nápady a rady, které by nás ani nenapadly a vedly tak k mnohem lepšímu výsledku rekonstrukce. V neposlední řadě jsme ocenili možnost využití interiérové architektky a následně truhlářské firmy, čímž jsme skvěle sladili i interiér domu. Za průběh a péči v době rekonstrukce (i po ní) velmi děkujeme a pokud se v budoucnu rozhodneme pro další úpravy, bude naše volba jasná. Firmu rozhodně doporučujeme!

Nová recenze

Často kladené dotazy

Jaká je adresa stavba&design s.r.o.?

stavba&design s.r.o. se nachází na adrese Libečkova 380/10, 155 00 Praha 5, Česko

Jaké je telefonní číslo stavba&design s.r.o.?

Můžete kontaktovat stavba&design s.r.o. na čísle +420 770 100 001

Jak se dostanu k stavba&design s.r.o.?

Trasu k stavba&design s.r.o. najdete zde odkaz

Advertisements